reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hej Mamy Marcowe;-)

U nas tez pada i smetnie ogolnie jest.Mnie tez sie nic niechce a tu prasowanie czeka:dry: Ja dzis zamowilam w aptece dwa gryzaki dla malej jeden miekki drogi twardy bo tez wszytko co moze do buzi wklada i slini sie strasznie wiec mysle ze powoli zaczyna sie zabkowanie.Pozatym strasznie marudna jest przed spaniem i musze ja troche ponosic pospiewac a jak juz zasnie dopiero moge polozyc ja do lozeczka.Noce na szczescie mi przesypia.Zycze Wam dobrego humoru w ten deszczowy dzien;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Mój Piotruś też się ślini, wkłada do buzi prawie całą piąstkę, a gryzaczek jakośmu nie smakuje;-), mozę to też ząbki, ale on nie ma jeszcze 3 mies. (dopiero w piatek, akurat razem z pierwszymi imieninami:tak:)

Agutek, ja też muszę oszukiwać mojego Piotrusia sztuczniakiem, nie chce piersi:-:)-(, płacze wije się, więc wkładam mu smoczek do buzi:-(, on uspokaja się, a ja delikatnie wyciągam smoka i wkładam swoją pierś:szok:, zdarza się że zasysa od razu z ochotą;-), a zdarza się że próbujemy kilka razy, i potem już pije z 10 min.

Jeżeli masz wrażenie że masz mało pokarmu, to odciągaj pokarm przez ok.3 min po karmieniu, mnie tak radziły dziewczyny na forum i pomogło, teraz mam znowu dużo mleczka i ja jestem spokojniejsza i chyba przez to maluszek też :-).

Ale spokój nasz zmąci dzisiejsze szczepienie, ostatnio strasznie płakał:-(, a jak będzie dzisiaj:szok:?
 
Świeciło słoneczko, wyszliśmy na spacer - nawet dotarliśmy do kościoła :happy2:Tylko kancelaria czynna jest dzisiaj dopiero od 16.00 :baffled: Poszliśmy więc dalej na spacer i co się stało?

Oczywiście zaczęło lać :angry:

Trzeci raz już nas z rzędu łapie ulewa podczas spaceru.
Jakieś fatum cholera :dry:
 
Czesc dziewczynki :-)

Unas pogoda straszna wczoraj tak lalo,ze :szok:mamy tu powodzie polowa ulic jest zamknieta bo normalnie po kolana wody:szok: ciezko sie gdziekolwiek dostac:tak::dry:sklepy tez pozamykane bo wszystko zalane:-:)szok:a tu znow sie chmurzy i pewnie znow zacznie padac:angry::baffled::dry:


a ja mam dzisiaj dobry humorek pospalam sobie do 11:30:szok::tak::-Dmoj mezulek mial wolne i wyreczyl mnie w nocnym wstawaniu:tak:a rano wzial malutka i sie nia zaja a ja mialam labe:-D:tak:ale mi dobrze bylo...:happy2:juz zapomnialam kiedy to sie wstawalo o ktorej sie chcialo:happy2::-p
 
Hejka!

Czesc dziewczynki :-)

Unas pogoda straszna wczoraj tak lalo,ze :szok:mamy tu powodzie polowa ulic jest zamknieta bo normalnie po kolana wody:szok: ciezko sie gdziekolwiek dostac:tak::dry:sklepy tez pozamykane bo wszystko zalane:-:)szok:a tu znow sie chmurzy i pewnie znow zacznie padac:angry::baffled::dry:

właśnie widziałam w tv :shocked2:


a ja mam dzisiaj dobry humorek pospalam sobie do 11:30:szok::tak::-Dmoj mezulek mial wolne i wyreczyl mnie w nocnym wstawaniu:tak:a rano wzial malutka i sie nia zaja a ja mialam labe:-D:tak:ale mi dobrze bylo...:happy2:juz zapomnialam kiedy to sie wstawalo o ktorej sie chcialo:happy2::-p


Ale ci dobrze ;-):sorry2:
Mój mąż jest na urlopie od 1,5 tygodnia ale nie wstaje do małej....tylko z jednego powodu....w cycusiach nie ma mleczka :-p:cool2::-D Szkoda :sorry2:
W nocy karmię jeszcze tylko z piersi, więc niestety wstawanie nocne należy do mnie.
Ale codziennie rano przed ósmą mąż idzie na zakupy i robi pyszne śniadanko :-)


U nas pogoda dzisiaj też kiepska i aż się boję wychodzić na dwór, bo jak czwarty raz nas zleje to chyba szlag mnie trafi :eek::angry::baffled:



Dostałam właśnie paczkę z Bebilonu. Tylko znowu tę samą co poprzednio :baffled:
Jak już przysyłają to mogliby chociaż kolejną :eek:
 
Cześć :tak:

U nas też pogoda "pod psem":angry:, leje, wieje, zimno:szok::no::wściekła/y:,

a na dodatek, tak jak przypuszczałam, Piotruś płakał:-( , a czasami wręcz krzyczał i piszczał :zawstydzona/y:cały wieczór i częć nocy z powodu wczorajszego szczepienia:-(, aż bidulek ochrypł:-:)-:)-(.

Dziś jest już lepiej, najadł się;-), teraz spokojnie zasnął:-D, sam, bez usypiania.

Za 6 tygodni znowu to samo ...
 
Dostałam właśnie paczkę z Bebilonu. Tylko znowu tę samą co poprzednio :baffled:
Jak już przysyłają to mogliby chociaż kolejną :eek:
Dzień Dobry:-)
ja właśnie też dostałam tą co poprzenio:tak:
miałyśmy iśc poszukać sukienki chrzcinowej dla Nusi ale jakaś pogoda nie wyraźna chmury, wieje wiatr i tylko 17 stopni:angry:
 
roksi ja to się już w ogóle boje wychodzic na dwór, bo ostatnio co wyjdziemy to nas ulewa łapie :wściekła/y:


Chyba się zabarykaduję w domu i nigdzie nie będę wychodzić :eek:
 
reklama
U nas też wieje strasznie.. Mieliśmy iść do pediatry, ale chyba sobie odpuszczę i wybiorę się w inny dzień. Nie chcę, żeby Piotrusia zawiało..
 
Do góry