reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

A u nas Nunia spi sama już od miesiąc:tak: drzwi są pozamykane no ale jest niania:-) zawsze jak idę spać to zaglądam do małej daje jej buziaczka na dobranoc:-) a ona zawsze rano mnie budzi:-) nie czuję że grozi jej jakieś niebezpieczeństwo i jakoś nie miałam oporów by spała sama:tak:
 
reklama
Witam wszystkie marcowe mamusie! Moja córeczka Martynka urodziła się 1 marca. Właśnie smacznie śpi więc mogę posiedzieć chwilkę przy komputerze. Widzę że ślinienie się i wkładanie paluszków do buzi to typowy objaw w tym wieku. Moja córcia zaczyna już chwytać zabawki oraz (co nas śmieszy) naciąga sobie kocyk i leżące obok pieluszki na buzie. chciałabym wstawić tutaj jej fotkę, ale nie wiem za bardzo jak to się robi. Może któraś z mam mi pomoże?
No wreszcie jakaś Parczewianka na forum, myślałam, że jestem tu sama z tego małego ale jakże przytulnego miasteczka :))
anciaparczew, a skąd dokładnie? Śliczna Twoja Martynka. Jak jeszcze nie wiedziałam, że będzie chłopczyk to Antoś też miał być Martynką :)
 
Roksi23 super ze mala juz spi sama...Nasza mala spi z nami w sypailni no i na dodtaek z nami w lozku.Maz mi caigle dogaduje i :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ze ma w swoim lozeczku w koncu spac ale ona jak sie tylko spostrzeze ze w lozeczku to krzyk i musze ja do nas zabierac ale powoli ja odzwyczajam od naszego lozka;-)
No i tak planuje aby od przyszlego miesiaca w swoim pokoiku spala...wiecie co a najbardziej to ja bede sie do tego przyzwyczaic musiala ze mala w swoim pokoju bedzie spala.No i cos mi sie wydaje ze mi smutno jakos bedzie.
A jak tam u reszty Marcoweczek wyglada?
 
Witam Cię Parczewianko! W tamtym roku wyszłam za mąż i wyjechałam z Parczewa. Teraz mieszkam w Chełmie. Mój nr gg 8664880. Odezwij się kiedyś. Pozdrawiam.
 
A jak tam u reszty Marcoweczek wyglada?

zuzanno u nas córeczka śpi w naszej sypialni, ale zawsze od początku w swoim łóżeczku, także nie mamy żadnych problemów.:-)
Teraz pozostaje kwestia tego kiedy przenieść ją do jej pokoju. Zawsze chciałam to zrobić jak będzie miała ok. 5 miesięcy, ale pewna sprawa zaważyła na mojej decyzji i poważnie się waham czy w tym czasie ją przeprowadzić :confused:
 
U nas Karolek śpi ze mną w łóżku, a mąż na wygnaniu w dużym pokoju :-).

Jedziemy jutro na wieś i z tej okazji kupiłam dzisiaj nianię. Nie miałam czasu jej przetestować, bo szalony dzień był w związku z wyjazdem. Mieliśmy jechać w sobotę, ale mąż wziął sobie kilka dni wolnego i jedziemy już jutro.

Roksi
, jak czuła jest taka niania? Włącza się jak dziecko zacznie się wiercić i stękać, czy dopiero jak zapłacze?
 
Agutek, ale przecież i tak nie jesteś przy małej przez cały czas jak śpi. Myślę, że nie ma co popadać w paranoję, bo mógłby się zdarzyć np. jakiś wypadek na spacerze wśród znajomych i co? Nie wychodzić na spacer?
 
Piotrek śpi w swoim łóżeczku i swoim pokoiku ;-) Ja śpię z nim w pokoju, mąż w dużym :-) Pewnie niedługo wrócę do męża, bo Piotruś już ładnie nocki przesypia :tak:
 
reklama
U nas spanie osobno (ja i maż) by nie przeszło...mąż w życiu by się nie zgodził ;-) :-D

blueberry wiem, że na to nie ma rady, ale bardzo się zestresowałam tym co usłyszałam...może jednak do sierpnia mi przejdzie ;-)
 
Do góry