reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

agutek- kurcze, przechlapane macie z jedzonkiem

A ja od rana słuchałam sobie mojego kochanego radyjka i wysłałąm smsa na konkurs i wygrałam bilety do kina, kosmetyki i wizyte w salonie fryzjerskim. Szok, taki pochmurny dzień a jednak szczęśliwy. I wreszcie pójde z mężem do kina, bo zawsze się wykręcał.

wow! gratulacje :-)
 
reklama
Dzień dobry:-)
u nas ząbkowanie:-( mała jest marudna i jak daje jej butle to płacze próbuje jeść druga stroną:-( piąstka w buzi to standart:tak: wydaje mi się że wychodzi dwójka górna:tak:
 
Dziękuje. Ale pogoda dalej sie nie zmienia. Leje u mnie równo. Spacerek to mamy z głowy dzisiaj. Może chciaz posprzatam, tylko dostałam wielkiego lenia. Nic mi sie nie chce. Ale chociaż Wika jest spokojna i się sama bawi.
 
roksi faktycznie szybko u was te ząbki idą :tak:byle tylko Natalka zbytnio nie cierpiała.

kasia mi też okropnie nic się nie chce. Mam pranie do ściągnięcia, drugie do wywieszenia i dużo ciuszków młodej do wyprasowania. Tylko mam lenia. Do tego muszę troszkę chatę ogarnąć :eek:
 
Witajcie :-)

:-)Dzień dobry Wszystkim!! My dzisiaj koczujemy w domu, leje od samego rana. Ale może to dobrze, bo wreszcie sie wezmę za porządki. Jak było ładnie to szkoda mi było dnia zmarnować na siedzeniu w domu. Wiktoria przesypia mi juz w nocy 6-7 godzin
U nas też leje, do tego wieje strasznie i chłodno jest...
Piotruś już 5 nocy z rzędu śpi od 20-5 lub 22-6 :-) Ciekawe, czy to już na stałe.. ;-)

juz wyslalam:-)
Dziękuję :-) Zaraz sprawdzę, czy da się ściągnąć :tak:
 
Dostałam od Ewy i od Ciebie tigger tą książkę i mi się wyświetla, że program IE nie może pobrać, czy otworzyć witryny czy jakoś tak, że jest niedostępna :eek:
 
reklama
Do góry