reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hejka dziewczyny:-)

Co to sie porobiło z tymi dzieciaczkami...skad te biegunki:baffled: Wszystkim maluchom zdróweczka życze...

Madzia...przykro mi bardzo że nie udało Wam sie wyjechać ale zdrówko dzieciaka jest najważniejsze...dużo zdrówka dla Kamilka i szybkiego powrotu do domu:tak:

Owco....Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia...Dużo Miłości i ogrom czułości:tak::-)
Oglądałam fotki...śliczne:tak: Jesteście bardzo ładną parą a Ty masz bardzo sympatyczną buzke:tak::-)
Zdjatka przy fontannie i w wodzie wymiatają;-)

Dziewczynki co do spotkania to ja oczywiście jestem chętna...tylko że wyjeżdzam jutro i wracamy dopiero 15-08,także nie wiem czy dam rade jezeleli będzie wczesniejszy termin,hmmmm jak bedzie to raczej nie dam rady:-(
Ale myśle że jeszcze nie raz uda nam sie spotkać:tak:

Aga....fajnie że koncert udany:tak:...niestety nie moge zobaczyć fotek bo się nie wyświetlają,może cośz komputerkiem nie tak:eek:

A u nas szał ciał,pakowanie i temu podobne sprawy,nie mogę się zorganizować i nie wiem co zabrac...nie wiem jaka będzie pogoda i nie wiem ale odechciało mi się jechać,zreszta dostałam dzisiaj @ i wszystko mnie wk.....:sorry::crazy:
To tyle ...spadam prasować,buziole
 
reklama
Witajcie, kochane jutro mam wolny wieczór (eMa nie będzie :tak:) wówczas poczytam i poodpisuje:sorry:
A tak na szybko napisze ze po tygodniu biegunki poszłam z Zosia do lekarza ( nie jestem wyrodna:sorry:) lekarka stwierdziła ze winą biegunek zawsze jest wirus (nie zęby).
Na szczęście Zosia nie jest odwodniona.
Kazała dawać Smekte, po Dicoflorze Zosia zwymiotowała wiec dostała coś innego (nazwy teraz nie pamiętam) + odstawić mleko na 2 tyg. (ale ponieważ nie je nic prócz mleka wiec ma pić Enfamil)
Oczywiście posiew moczu na brak apetytu.
Po 2 dniach kuracji biegunka trwa.:eek:
Zmykam, buziaki i do jutra
 
po pierwsze, chwalę się pewnym artykułem:
"Poświęcili życie tysięcy ludzi w imię mrzonki" - Wiadomości - WP.PL

po drugie, ja z końcem sierpnia mam ślub siostry i wieczór panieński tydzień wcześniej, więc 14 mi pasuje- jeśli będę to sama, małżonek w pracy! może powódź mi już nie przeszkodzi....

Owco wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia!
 
Ostatnia edycja:
heloł

mój chłop ma pierwszy dzień urlop, a ja już mam ochotę go udusić:wściekła/y:
boziu kochany kto wymyślił tą płeć:eek::eek:

jejku co to jakaś grupowa biegunka ...wszystkim dzieciaczkom życzę dużo zdrówka!!!!!!!

aguś
nie mogę otworzyć Twoich zdjątek...
też bardzo bym chciała Ciebie poznać w realu:tak:

owco
Wszystkiego co najlepsze!!!!!!

roxy
a Ty kochana nie chrzań tylko proszę uśmiech na twarzy:-p ciesz się, że jedziesz ...u nas jakiekolwiek wakacje pod wielkim znakiem zapytania:-(...no cóż zobaczymy jak będzie




 
Laseczki - zedytowalam te fotki ;-)


no to teraz czekam na szybką organizację chęci co do spotkania - widze nowe chetne :-):-):-)
 
edit:
ogórki konserwowe; z musztardą; z chili i czosnkiem; papryka konserwowa (mniammm), no i z babcią robie jakieś sałatki. Ostatnio robiłam z fasolką szparagową, papryką ostrą w zalewie pomidorowej. Jeżeli coś by Cie zainteresowało z tej skromnej listy - to wrzucę przepisy.

ja jestem bardzo zainteresowana, wrzucaj...
Twoich zdjęć nie mogłam otworzyć, ale skopiowałam linka do strony i.... Jaga w koszulce Punishera wygląda za.. je.. biśćie! w sensie bombastycznie!
 
Hej wszystkim obecnym i tym nieobecnym też :-)

Współczuje Wam kobitki że Wasze maluszki borykają się z biegunkami, wiem jakie to okropne bo Wicio w przeciągu 2 miesięcy ( może nawet nie ) miał to okropieństwo aż 3 razy. Ostatni raz mu się przytrafiło kilka dni przed samym weselem, byłam totalnie załamana. Zaganiana załatwianiem wszystkich spraw przed ślubem nie poszłam z nim do lekarza, bo stwierdziłam że po co jak podałam leki sama te co zawsze...... potem tego żałowałam biegunka ciągnęła sie przez 1,5 tyg, na szczęście ładnie pił i miał całkiem dobry apetyt.... ale za to na weselu opiekunka biegała koło niego, zmieniając pieluszki....

Dziękuje dziewczyny za życzenia, Aga tak to wejście do wody to był spontan po prawie 5 godzinnej sesji w upale miałam ochotę sie troszkę ochłodzić i wcale mi to nie przeszkadzało że jestem w sukni.... potem gorzej było wyjść z wody jak sukienka nabrała wody :-D:-D:-D:-D ale za to jak było fajnie :-D:-D:-D:-D
 
AgA....zdrówka dla Zosieńki....Nina ma racje to jakaś grupowa biegunka:szok::no:

Tsarina...przeczytałam artykuł,Twój M to zdolna bestia:tak: ale to już wiesz:-)
Co do weków to wiadomo że ja nie pomoge:-D;-)

Nina...ja też się zastanawiam kto wymyślił tą płec i po co....w obecnych czasach nie są potrzebni,wszystko potrafi ich zastąpić:-D wystrzelać....:rofl2::crazy:

Aguś...fotki są świetne:tak:
Jagódka w koszulce wygląda szałowo,po prostu cudnie....swego czasu moje dziecko miało bodziaka z trupią czachą-strasznie mi się podobało:tak:
Widze że faktycznie na tym koncercie superowo jest:-)
 
reklama
A ja nie mogę zobaczyć zdjęć żadnych w wątku ze zdjęciami i nie wiem czemu :eek: myślałam że to problem z kompem ale żeby tak samo było na lapku to już przesada...
 
Do góry