reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hejka, :-)
a ja ciągle w biegu wrrr, z jednej strony nie mogę się już doczekać kiedy polecimy do Polski bo przynajmniej to całe zamieszanie z tym związane się skończy :sorry: zaś z drugiej strony jak pomyślę ile rzeczy mam do pozałatwiania to normalnie mi się odechciewa :sorry: echhh tak źle, tak nie dobrze :-p
kiecke na wesele już kupiłam, buty mam te z czerwca (z poprzedniego wesela), tylko dodatki zostały....

no z forum coś się po...(pip pip), nie można żadnego zdjęcia zobaczyć :crazy:

owca, Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :tak::-) fotki piękne, ślubne fotki mają tą magię w sobie że można by było je oglądać dzień i noc i nigdy by się nie znudziły ;-)


wszystkim chorym dzieciaczkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia


pomorzanki, cieszę się że spotrkanie się udało, czytałam wasze opisy, będziecie miały super wspomnienia a przede wszystkim mega wypaśne zdjęcia

aga, propos zdjęć ;-):-D:-D ty już wiesz co :-p Jaga wymiata w tym swoim woodstokowym podkoszulku :-D:-D

tsarina, gratki dla męża, pewnie mega dumna jesteś z niego cooo? :cool2::-)

nina27, ja czasem żartuję (choć w sumie już się pogubiłam, i nie wiem czy to żart czy nie :-D) że faceci nadają się do wyrzucania śmieci i przybijania gwoździ :rofl2::-D

roxy, a czy ja dobrze doczytałam że się na wakacje wybierasz? ;-)
u mnie z wakacji jedna wielka D..A :crazy:


co do spotkania...jak ustalicie jakiś konkretny termin i być może uda się nam (znaczy mi mojemu m) wstrzelić w termin. Ogólnie mój m będzie tylko 2 tyg w Pl, a potem ja bez niego nie dam rady się ruszyć sama - brak prawka :confused2: i niestety u nas soboty odpadają - w jedną - wesele, w drugą - 18-tka...

 
reklama
Dobry wieczór kochane:-)

M&M's,
Aga już napisała, co z M@dzią. To nie będę powtarzać, bo nic nowego nie wiem. Pisałam dziś do niej, ale jeszcze nie odpisała ( może skończyła się karta;-), zadzwonię potem do niej i zapytam, jak dzisiaj).
Ale epidemia z tymi biegunkami:szok:.
U nas też była biegunka, ale tylko 2 dni, w ubiegłym tygodniu. U lekarza nawet nie byliśmy, bo szybko przeszło, mały pił bez problemu, z jedzeniem było gorzej - podałam lakcid. Jest ok.

Owca,
Najserdeczniejsze gratulacje z okazji ślubu i życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:-);-). Zdjęć jeszcze nie oglądałam, bo chcę najpierw odpisać, ale na pewno obejrzę, bo bardzo zainteresowały mnie komentarze:-).

Barmanko,
miło Cię widzieć na forum:tak:. Fajnie masz, że będziecie się bawić na weselu. Też bym poszła;-) - chociaż bym szaleć nie mogła. Ale uwielbiam tańczyć. Mój M. też, więc się fajnie zawsze bawimy:happy:.
Miłego pobytu w PL!

AgA,
strasznie długo Zofik ma biegunkę - dobrze, że chociaż pije bez problemu.

Tsarina,
gratuluję zdolnego męża:tak::-):-D

Aga,
no właśnie, fotki chciałam obejrzeć i się nie dało, zaraz spróbuję jeszcze raz.

Roxy,
jak już będziecie na urlopie, a pewnie już jesteście, to już się niczym nie przejmuj:-). A zwłaszcza @;-) - pomyśl ile dziewczyn ma stres właśnie z tego powodu, że nie ma @;-):-D.
Życzę Wam udanego wypoczynku i pięknej pogody:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, myślałam że uda mi się z Wami dziś posiedzieć, ale padam na twarz i zaraz idę spać:-(.
Moja Zosia wyspała się dziś o 5.20:szok: ....tragedia a ponieważ poszła spać dziś o 19.00 (z powodu pełnego wrażeń dnia i krótkiej drzemki) wiec pewnie jutro też uraczy mamę poranną pobudką o nieprzyzwoitej porze:-(
Tsarina-łączę się z Tobą w zasranej walce - i pełen szacun:tak: za chęć do wekowania przy Izie...chociaż pewnie grzeczna z niej dziewczynka i sama chętnie pomoże np. myć słoiki;-)
Aguś - byłas na Woodstoku? Boziu cudne zdjęcia:tak:......Zofik też ma koszulke z trupią czachą (h&m dział chłopców eM kupił)....tylko okazję musze znaleźć...:baffled:
Super że Jagodzia dała radę....moja Zosia nie daje rady nawet na spacerze po Skwerze Kościuszki w Gdyni.
Madziu dużo zdrówka dla Kamilka i siły dla Ciebie
Owco - Wszystkiego dobrego i Duuuużo Szczęścia i Miłości.
Zdjęcie grupowe robi wrażenie:tak:A zdjęcia już po (w rozpuszczonych włosach ) dla mnie ślicznie wyglądałaś - taki luz:tak:no i te klimaty i kąpiel w jeziorze ...ehhh....rozmarzyłam się:tak:
ROxy pomimo napięcia @ udanego odpoczynku
Małgoś u nas dziś troszku lepiej kupki pomału przypominają plastelinę...taką rozciapaną plastelinkę

Ja jestem na urlopie już 4 dzień :baffled:- normalnie super:baffled: bo spędzam go nad morzem w Trójmieście...Wczoraj postanowiliśmy pojechać do Gdyni na spacer...dojechaliśmy i nie wysiadając z auta zawróciliśmy tak lało:szok:...dziś powtórzyliśmy wyczyn i udało się...niestety Zosia po 2 godz. była nieznośna:angry:. Chciała sama chodzić tam gdzie Ona chce...A w Gdyni tłumy, auta jeżdżą po skwerze i kończyło się to mega Fochem i leżeniem co 2 kroki na ulicy. Po prostu kładła się jak placek tam gdzie stała. Nawet kilka osób podeszło i pytało co Ona robi?
Wasze dzieci tez tak strzelają fochy? Byliśmy atrakcją dla turystów.:eek:
Myślałam że pokażemy Zosi rybki w Oceanarium ale kolejka na 1,5 godz. stania bardzo nas zniechęciła.
Jutro plan Krynica Morska ale zobaczymy co z pogodą...
a i jeszcze się pochwale Zosia dziś dostała pocztą zaproszenie na urodzinowy kinderbal do 3 letniego kolegi Ignasia - pierwszy w życiu:-D
wstawiam zdjęcie z spaceru pt. Pędziwiatr Zosia....żeby post nie był nudny;-)
 

Załączniki

  • elementy 165.jpg
    elementy 165.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 59
  • elementy 173.jpg
    elementy 173.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 56
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczęta:-)

Ja już prawie na plaży...hmmmm tzn za 4 godziny wyjeżdzamy i znowu się nie wyśpie,nawet nie wiem czy się kłaść:baffled:
Humor dalej nijaki ale moze w końcu powróci:sorry:

A ja zapomniałam dziewczynom napisać że superowe miałyście spotkanko...wnioskuje to z opisów i nie tylko-extra:tak::-) No i wszystkie majóweczki sa śliczne a dzieciaczki to biją na głowe wszystkie inne;-)

AgA...widze że z Zosieńki to też niezłe ziółko....u mojego dziecka to jest foch na porządku dziennym jeżeli coś nie idzie po jej myśli,wkurza się nawet wtedy jak coś sama nie potrafi zrobić,np dopasować klocka. Na podłogę jeszcze mi się nie kładła ale ostatnio w sklepie zaczęła tupać nogami bo nie chcialam jej kupić wiaderka do piaskownicy(trzeciego,hmmmm chyba zbieractwo się jej włączyło:baffled:) ludzie się dziwnie patrzyli na nas,no ale cóż Ona sie darła niemiłosiernie.
Ach,jeszcze miałam napisać że Nadia też chadza własnymi ścieżkami jak kot i każde opuszczenie wózka na spacerze kończy się gonitwą za nią:baffled:
Aga zdjęcia świetne....boszeeee jak Zosia jest bardzo do Ciebie podobna:tak::-)

To nic dziewczynki,trzymajcie sie,buziaki:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam majoweczki:-)
Daje znać że żyje:-)Unas nic ciekawego-kursuje między domem a klientkami,a to farbowanie a to czesanie na wesele.Więc czas leci jak szalony .Niki teraz już jest taka słodka i grzeczna jak aniołek(odpukać)wyszły 3 nowe ząbki i jest ok.Biega od rana do wieczora z przylepionym usmiechem na buzi.Nauczyła się mówić piwo-oczywiscie tatuś cały happy co mi się nie bardzo podoba.Pytając ją kto ty jesteś odpowiada-kolka mamy kolka:-DNicolka nie bardzo jej wychodzi więc zdrobniła sobie do kolka:-)babci wali na ty czyli Ania,codzień coś nowego wymyśli.Jednak nadal leni się do samodzielnego chodzenia ,chodzi przy meblach ścianie za rączke ale całkiem sama nie.Ostatnio mnie zaskoczyła wieszałam fieranki patrze co ona robi a Niki już na drugim stopniu drabinki:szok:
zastanawiam się jak ona to zrobiła.
Kurcze widze że biegunki atakują,mam nadzieje że szybko to minie i już nic nie będzie męczyć naszych majowych skarbenków.
Nic uciekam kochane bo jakoś nie mam weny do pisania.Dobrej spokojnej nocy:-)

*AgA*-no to ma Zofik charakterek,Zdięcia świetne.

Roxy-to życze udanego urlopu i wypoczynku,bawcie się dobrze.My teraz byliśmy na weekend w Nysie nad jeziorem i było fajnie ,a w najbliższych planach znów wyjazd w góry.Postaraj się choć troszke pospać żebyś była wypoczęta.

Edit-a tu troszke fotek z Nysy i mojej fryzury,rejs po jeziorze Nyskim ,fotka z moja mamcią na tarasie
 

Załączniki

  • IMGP5638my.jpg
    IMGP5638my.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 57
  • IMGP5632ja.jpg
    IMGP5632ja.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 57
  • z mamą.jpg
    z mamą.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 61
  • niki.jpg
    niki.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
helloł Babencje,


kuźwa piszę drugiego posta... bo przy akceptacji poprzedniego wystąpił bład na stronie, wrrrrr - więc lecę skrótem (sorrki) :sorry:


Tsarina - gratki dla Pana Tsarinowego, no i dla Ciebie za posiadanie u swego boku tak zdolnego "pisaka":tak::-):-):-)

GRATULUJĘ 2000 posta!!!! Niech Ci kolejne lekko płyną (piszą się) :-):-):-):-):-)


barmanko - jeszcze troszkę, jeszcze chwilka... i całe to zamieszanie i stres się skończy - cierpliwości przy pakowaniu życzę :-)


AgA - i ja łączę się z zasranym bólu...:confused2:

co do Zofika - piękne foteczki - po raz pierwszy widzę u niej "pazur" - zawsze byla taka grzeczna na tych fotkach, hehehe - Zofikowy Pędziwiatr.

U nas fochy działają na zasadzie zsuwania się na kolana, i braku chęci na powstanie - co ją podnosze to ta mi się wygina na wszystkie strony, wyje jakbym ją kroiła w paski, no i zsuwa się....
Jednak tego typu sceny mielismy zawsze w domku...


mamo Niki - noooo proszę - Ty to taka hardcorowa laska jestes cooo?
Ślicznie Nikolka wygląda w wóziu na plaży - słodka istotka.
A brakiem chęci do samodzielnego chodzenia do 16 m-ca nie przejmuj się za ostro. Jak już ruszy - to na całego!!!
 
Ostatnia edycja:
Tsarina - gratulacje dla męża!!!

Owco - Wszystkiego najlepszego!!!

Roxy - zabrałaś tam laptopa? Jaka pogoda? Jak podróż minęła???

Mamo Niki - fajna fryzurka!!!

*AgA* - Zosia - pędziwiatr jest sssssuper!!! Jakbym Natasze wiadziała! Na szczęście na ziemie mi się nie kładzie, ale ciągle się schyla i ... kamienie je (albo inne śmieci). Wasze też zbierają z chodnika i chcą jeść?

Kasia - wróciłaś już??? Stęskniłam się...
 
Aga_k_m ale mi numer wyciełaś, nawet nie zauwazyłam, że to już 2000- dzięki za zwrócenie mi na to uwagi...

no więc, 2001 posta dedykuję:
Naczelnemu Wodzowi Sił Powietrzno- Lądowo- Przyziemnych- mojej Izie Mirce!
Szeregowemu Tsarinowi,
Najwspanialszym i Najcudowniejszym, Najpiękniejszym Majówkom jakie po świecie chadzają...
Wredotom*, Zołzom i innym Paszczakom, które umilają mi pobyt na forum...
Administratorom, Moderatorom i szeregowym forumowiczkom...
Łasuchom, Dietetyczkom, Niejadkom oraz każdej jednej indywidualności....
Klubowi AA, niepijącym i popijającym...

Kocham Was Łobuzice!

*
zobrazowanie:
wredna_wiewiora_szkic.jpg

 
Witam laseczki.
Widzę że co niektóre się stęskniły,Marzenko muaaaaaaaaaaaaaaa:-).
Aga Ja oczywiście jestem za spotkankiem:tak:kto jak nie Ja:-D.
Dużo zdrówka dla dzieciaczków ,które przechodzą paskudną biegunkę:-(.
Roxy udanych wakacji;-).
Na razie tyle;-)poczytałam po łebkach:zawstydzona/y: potem napiszę więcej ,jak dam radę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Najdroższe Majóweczki....
wczorajszego posta mi wcieło, byłam pewna że go umieściłam... niestety go nie odtworze, więc tylko marna namiastka..

Aga_k_m zawstydziłaś mnie, Ty zauwazyłaś, a ja nie...

mojego 2001 posta dedykuję:
Głównemu dowodzącemu Sił Powietrzno- Lądowo- Przyziemnych, Generałowi Izabeli Mirosławie S.!
Szeregowemu Tsarinowi!
Najwspanialszym, Najukochańszym, Najpiekniejszym, Najcudowniejszym i Najbardziej Zgrabnym Majówkom jakie ten świat widział!
Moderatorom, Administratorom, Forumowiczkom, Dietetyczkom, Łasuchom, Alkoholiczkom, Niepijącym, Popijającym, Wredotom, Zołzom, Milusińskim i wszystkim Łobuzom!!!!
Dziękuję za całe niemal dwa lata!

bukiet.jpg



i z przykrością musze Was poinformować, że od września będę miala dla Was nieco mniej czasu, gdyż Tsarina idzie do szkoły... doszłam do wniosku, że samo bycie historykiem nie gwarantuje mi ani mojej rodzinie statecznego i dostatniego życia i konieczne jest podniesienie kwalifikacji, stąd rozpoczynam zajęcia aby uzyskać tytuł technika rachunkowości...
hmmm, musze kupić sobie kalkulator...

edit: po przeczytaniu i zedytowaniu powyższego odnowię jeszcze znajomość ortografii
 
Do góry