reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Sie ma Majówki!!!:-)

meldujemy się szczęśliwe, całe i zdrowe po wyprawie woodstockowej

Tsarina, jejjj i Was biegunka dosięgła... kurcze... ja jeszcze nie narzekam - Jaga ma zawsze z rana obrobiony na maxa tyłek (jak pyrknie to trzeba szybciutko lecieć z wodą do niej, bo normalnie dziecko mi przecieka...), wieczorami jest druga porcja... ale lżejsza od tej porannej.
U nas jeszcze nie jest tak źle, więc nie odstawiłąm mleka... zresztą trudno by było - bo jaga przez całą noc mietoli cycocha w formie masażu dziąsełek. Mamy już jedną dolną trójeczkę, a pozostałe 3 już czekają w kolejce... Dlatego - ja stan biegunkowy i demoniczne nastawienie zwalam na te zęby.
Tsarino - życzę Wam aby jak najszybciej zażegnać tą biegunkową aurę, aby marchwianka zostałą ulubioną potrawą Izy.. no i cierpliwości i mega siły dla Was obu.

m&m's - przed chwilą próbowałam się dodzwonić do Madzi, ale jest poza zasięgiem sieci



Pomorzanki - ale fajnie, że tak super Wam się udało to spotkanko (czytałam opisy - rewelacja!!!)- ZAZDROSZCZE takiego składziku!!! No cóż... dla mnie jest to za daleko, więc może... Ślązaczki co Wy na to??? Może jakoś końcem sierpnia znowu się zmobilizujemy? Osobiście baaardzo chciałabym poznać Ninę27, która miałaby rzut beretem do tego spotkanka no i Tsarinę, której tym razem powódź nie miałaby prawa przeszkodzić w dotarciu, o!!! (Mmatysia - przepraszam jeżeli się wpraszam:zawstydzona/y:;-) i narzucam kolejne spotkanko). W sierpniu będzie też w Pl barmanka, więc może jakos z niną2003 też by się zgadały, hmmm? Myślcie babolki!!!


Czy u Was też tak leje od rana??? U nas już rzeka płynie ulicą :wściekła/y:
jezeli tak... to na poprawę wrzucam Wam fotki Jagi (z dedykacją dla Mamstud i Tsariny - może uda się Was namówić na przyszły rok?? Pozostałe Dziewczyny też zapraszam, bo... to naprawdę nie wyglada tak jak telewizja to naświetla)


favmgm.jpg


i3td0j.jpg


291yuf8.jpg


(jak ładnie poprosicie, to... może więcej wrzucę w odpowiednim dziale;-):-D)


edit:
aaaa, Tsarina - z przetworów/weków, to ja robiłam tylko ogórki (konserwowe; z musztardą; z chili i czosnkiem; papryka konserwowa (mniammm), no i z babcią robie jakieś sałatki. Ostatnio robiłam z fasolką szparagową, papryką ostrą w zalewie pomidorowej. Jeżeli coś by Cie zainteresowało z tej skromnej listy - to wrzucę przepisy.


M@dz1a do mnie oddzwonila!!!
Nie wyjechali na urlopik. Od piątku leżą w szpitalu :-(. Podejrzewano rotawirusa, ale... badanie dało wynik ujemny. Teraz podejrzewają salmonelle. Kamilek zaczyna biegać, cieszyć się...ale... od 2 dni doszła do tego wszystkiego gorączka, którą ciężko zbić :-:)-:)-(
 

Załączniki

  • DSC06323.jpg
    DSC06323.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC06320.jpg
    DSC06320.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC06292.jpg
    DSC06292.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
reklama
Hallo!

Widzę, że sezon biegunkowy rozpoczęty... u nas co prawda nie ma biegunki, ale też takie niefajne kupki od kilku dni...
Madziu - dużo zdrówka dla Kamilka!!! Bidulek tak się nacierpi...

no i u nas Aguś - póki co - nie leje! Ale pewnie zacznie - skoro u Was rzeka...
a co do spotkania to ja jestem jak najbardziej na tak!!!
 
hej Marzenko,

u nas właśnie ulewa zamieniła się w spokojny deszczyk. No i dobrze!!! Bo na 17:00 jestem umówiona z kumpelą na "piwko" w Rynku. Nie da sie tego spotkania przełożyć bo jutro już wylatuje, więc... modle się o to aby deszczyk w ogóle sobie poszedl precz!

co do spotkania - to jesteśmy już dwie na tak!!! Myślę, że Kasia też bedzie baaardzo chętna - czekamy na resztę, i.. przenosimy się na wątek spotkaniowy:-)
no i Ania też jest na tak!!! suuuper!!!
 
To ja tylko wbiję się na chwilkę w temat! Od 7 do 14 sierpnia jestem w Szklarskiej Porębie więc mam nie daleko do was..... ja też chcę was poznać!!!!!
może zorganizujecie się szybciej?
 
Aniu - temat został zarzucony - więc... liczę na szybki odzew!!!
Kasia za niedługo wróci, zobaczymy co na to reszta Dziewczyn. Spotkanie może być i u mnie. Nie mam za dużo miejsca (jeżeli chodzi stricte o moje mieszkanko, ale za to dom jest wielki, więc jakoś damy rade).
 
hehehe - Aniu - najpierw będziesz na Dolnym Śląsku (w woli ścisłości), hehehe. Ale Śląsk jest też fajowski!!!
 
Witajcie majóweczki wróciłam ! Nie mam pojęcia od czego tu zacząć.... Wiktorek jak to Wiktorek każdego dnia zastanawia się jak mi umilić dzień, wychodzą mu kolejne ząbki więc jak zwykle mamy mały meksyk w domu :eek: bo Wiciu nie śpi po nocach płacze przez sen .... no cóż musimy to jakoś przetrwać. Nadal mieszkam z moimi rodzicami i już wątpię że prędko zamieszkamy na swoim, troszkę wykosztowaliśmy sie na weselu, ale było warto :-):-):-) Remoncik mieszkania na razie został wstrzymany bo M stwierdził że pora troszę popracować aby zarobić co nieco .... Jestem już po weselu, i prawde mówiąc żąluje że to już po bo było cudownie, rodzinka była pod wrażeniem tak pięknie "dopracowanej uroczystość" a prawde mówiąc nic nie wyszło tak jak miało być i był totalny spontan :-):-):-) załuję że nie dam rady nadrobić co u Was ale postaram sie być w miarę na bieżąco pozdrawiam Was gorąco w ten ulewny dzionek :-)

M&m's zdjęcia ze ślubu widziałam :-) przepiękna z Was para, zdjęcia cudowne :-):-):-) szczęcia na nowej drodze :-D

Wklejam foteczki z naszego ślubu jak ktoś będzie mieć ochotę pooglądać ....
Picasa Web Albums - JPG-FOTO - Magdalena i M...
 
reklama
Owco - po 1 witaj!!!
po 2 - Wszystkiego najlepszego Kochana na nowej drodze życia!!!

33nu6xj.jpg

Fotki obejrzałam - suuuper!!! Fajnie, że mieliście tyle różnych scenerii, no i ta kąpiel w sukni - to dopiero był spontan, coo?:-):-):-)
 
Do góry