reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej

napisze tylko zyczenia dla

JULIO-slonkoonline
W Dniu Pierwszych Urodzin życzę Ci dużo, dużo zdrówka, radosnej twarzyczki, wspaniałych zabaw i pięknych prezentów


6a00b8ea07220d1bc000c2251d0c64f219-500pi.jpg67__320x240_urodziny.jpeg

jestem bardzo zla ,bo napisalam duzego posta i co ? skasowal sie ...odechcialo mi sie jeszcze raz pisac ,spadam spac.

dobranoc
 
reklama
Julio, wszystkiego najlepszego w Dniu Pierwszych Urodzin!
zdjecie0034-630x634.jpg


Dziewczynki, dziękuje za te miłe słowa. Ja strasznie cholernie żałuje, zwłaszcza, że późniejsza pogoda i warunki były całkiem niezłe. Cieszę się, że spotkanie się udało. Uszy mnie nie piekły, więc miałyście ciekawsze tematy do rozmowy, niż ja (wiem, mało skromna jestem;-))
buziaki!
 
czesc

aga-piekne urodzinki zorganizowalas...

lenka17 witaj,
bidulka ,twoja corcia z tym uszkiem ,wiem co to znaczy Oliver starszy syn, mial pare razy do roku....szok

agakm powiedz mi co Ci sie podoba w Romanie?? bo dla mnie jest okropny....slyszalam ,ze dla wielu kobiet jest on przystojny

confi Damianek, to okaz zdrowia ,tylko sie cieszyc ...pisalas ,ze duzo mowi ,nasladuje brawo ,za to Xavko jest cichutki jedynie co mowi, to mama ,tata ,tii buuu itd
zbytnio sie nie martwie ,bo Oli tez nic nie mowil ale jak zaczol to nonstop...wyobrazcie sobie.

M&ms zalalo dom ,niewyobrazam sobie tego ...bardzo wspolczuje tym ludziom ,ktorych to spotkalo.

mamaNiki bardzo dobrze ,ze sie zdecydowalas pojechac na spotkanie,jakbys niepojechala za jakis czas bys zalowala....a widzisz bardzo fajnie bylo

barmanka super ,ze znalezliscie nowe gniazdko,najgorsze pakowanie i rozpakowywanie ....potem sama radosc.
tez bym chciala sie przeprowadzic na 4 pokoje ale u nas maja takie ceny ,ze szok...


wiedzialam ,ze spotknie bedzie udane ! milo sie czyta wasze opisy....teraz czekam na fotki
 
Ostatnia edycja:
hellou :happy2:

jestem, jestem... wczoraj nie mialam siły uruchamiać kompa, bo niedość, że podróż była ciut męcząca (ponad 300 km + upał), to spałyśmy z piątku na sobotę jakieś 4 godziny

mamo Niki - pytalas co się działo jak Wy odjechałyście, otóż... słodka tajemnica, hahahaha...
nie no... powiem... tak dobrze nam się gadało, że ... nawet nie wiedziałyśmy kiedy się 2:00 zrobiła (korzystając z okazji - przepraszam za moje gadulstwo... no ale ja już taka jestem - mogłabym gadać na czas bijąc wszelkie rekordy, hahaha)


Dziewczyny ze spotkania u Mmatysi - ja nie będę Was wyodrębniać - WSZYSTKIE jesteście wielkimi indywidualistkami, każda inaczej charakterna, ale .. każdą z Was polubiałam w dodatkowych procentach (przy takich spotkaniach wychodzi "prawdziwe JA" - i albo zrażamy się, albo zyskujemy - u mnie wszystkie zyskały!!!):tak::-):-):-)

Majowe dzieciaczki są po prostu najcudowniejsze!!! Roksankę i Nadię możemy spokojnie przyrównać do szogunków, Nataszka jest tak rozkoszna, że ... normalnie zacałowałoby się taką Niunię, Nicol - bidulka pomimo, że śpiąca niestrudzenie bawiła się czymkolwiek się dało, no i zaskoczyła mnie swoją budową - toż to kruszynka, a na fotkach wydaje się wieksza. A teraz o chłopcach - Filipki są rewelacyjni - cud, miód, orzeszki (by Kasica) - szybcy jakby motorki mieli w pupkach, a jakie z nich czarusie - żałujcie Kobitki (te, których zabrakło na spotkaniu), że ich na żywo nie poznałyście

No i Mati - ten to dopiero jest rewelacyjny!!! Szkoda, że ma już dziewczynę... ale i tak cudownie zabawiał wszystkie dzieci - w ogóle - mogę spokojnie napisać, że On jeden potrafił zapanować nad całą gromadką!!!

Mmatysia - dziękuję Kochana za całe to przyjęcie, i przemiłą gościnę. Jestem pod megawrażeniem Twojej osoby, jak i Waszej całej Rodzinki. Chciałabym stworzyć równie udaną i poukładaną. Buziaki :*** no i pozdrowienia dla Adasia


M&m's - bardzo żaluję, że nie dane nam było się poznać na "żywca" i porozmawiac. Ciebie najbardziej byłam ciekawa ( bo ... najcześciej iskrzyło miedzy nami ;-):-p)... Szkoda, ... ale może kiedyś jeszcze dane nam będzie sie poznać i pogadac :happy2::happy2::happy2:
Przykro mi z powodu piwnicy... mogłaby już ta powódź pójść w zapomnienie...


Tsarina - babo!!!! jak nam przykro było bez Ciebie!!! Tak blisko... a jednak bez Ciebie, ehhh

Barmanko - juppiiiii!!! GRATULUJĘ!!! I powiem Ci... A NIE MÓWIŁAM??!!!!!!!!!:-D:-D:-D:tak::-):-):-)

Lenko - zdróweczka dla Niuni!!! Mam nadzieję, że już lepiej u Was?

martalis - co do Romana - Kochana ... Ja go "uwielbiam" za calokształt, hahaha... Oczywiście - wiesz, że ja cały czas żartuję, co? ;-):-D:-)
 
Ostatnia edycja:
aga_k_m tego co czytam, to wesoło Wam było... oj, nadal żałuje....

M&m'sa zabrakło? to nie tylko mnie wielka woda odcieła...
u nas gorąco, spacerowo i milusio...
Karolek- wujek Izy poruszył moje serducho i znó zachciało mi się mieć w domu takie małe dziecko... dobrze, że warunki nie pozwalają, ale przyjdzie jeszcze pora!
buziaki dziewczynki!
 
aaaaaa... no i bym zapomniała...:zawstydzona/y:



Slonko i Juleczko - Wszystkiego najlepszego dla Was
na ten pełny Roczek!!! Buziaki ode mnie i Jagodzi :***
 
Lenka - witaj Nowa Mamo Majowa w tym majowym zakątku myśli rozpusty mam uroczych, mądrych i czasem pyskatych.
Zdrówka dla Majki, ech... paskudne zapalenie ucha - jak się przyplącze to lubi wracać dziadostwo.
Martuś - współczuję zalania. Mam nadzieję, ze dobra aura szybko wróci i uporacie się z jak najmniejszymi szkodami dla waszego gospodarstwa.
mamo Niki - dziękuję za pamięć i przeogromnie się cieszę, że pojechałaś, dobrze się bawiłaś i szczęśliwa ze spotakania wróciłaś. Duże brawa!!!:-). Zuch dziewczyna:-).
Barmanka - suuuuuperaśnie!!!! Jak się uwiniecie z zagospodarowaniem nowego gniazdka to pochwalić się proszę.
Confi - Damiś to okaz zdrowia, wcale nie mało waży, zresztą jako pierwszy zaczął chodzić a to czas gubienia wałeczków z okresu niemowlęctwa. Nie masz co się martwić i wagi przyrównywać. Jak trzyma się w określonym centylu od początku to wszystko ok, jeden przeskok w centylu to też dobrze. Teraz to będą roczniaki rosły skokowo.
Martalis - moja Małgosia to mówi dużo ale nie wiem co:-D. Jedyne co zrozumiałe to mama, tata, baba a reszta to zaklęcia nie do rozszyfrowania:-D. Jak już wypowie jakieś słowo to ręczę, ze spadnę z krzesła.


Słonko i Juleczko - z okazji magicznego roczku dużo zdrówka, zdrowych i mocnych ząbków, buzi uśmiechniętej, bezpiecznych podróży i wytrzymałych nóżek, ciekawości podróżnika, radości po pachy na barkach taty, ukojenia w ramionach mamy, dużo zabawy, zabawy, szczęśliwego dzieciństwa:). Agula z Małgosią
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki;-).
Net mi muli od kilku dni :dry:więc dopiero dzisiaj piszę.
Spotkanko ach spotkanko,było cudnie:tak:.A Nasza kochana Matysia to szogunek numer jeden zaraz po Nadii:-D.Ta kobieta ma tyle energii w sobie że tylko pozazdrościć.Dziękuję bardzo za przemiłą gościnę i Wam kochane dziewczynki za to że mogłam Was wszystkie poznać osobiście:tak::-).
P.S.Tsarina byłaś naszym numerem jeden na pogaduchach,ale że cię uszka nie piekły to bardzo dziwne:-D:-).
Martuś czekam na wiadomość od ciebie.
Barmanka jeszcze raz gratuluję chatki i czekam na fotki.

martalis pytałaś gdzie kupiłam narożnik,otóż w jakimś meblowym nawet nazwy nie pamiętam ,bo tam właśnie mieli taki jak mi odpowiadał wymiarowo i z fasonu;-).
 
reklama
Wiam majóweczki:-)

Juleczko wszystkiego naj naj naj najlepszego z okazji1 roczku:tak:dużo zdrówka oraz zawsze radosnej roześmianej buzi!!!spełnienia wszystkich marzeń -co dzień wiele pozytywnych wrażeń-buziaki odemnie i Nicol:tak::*;*:*

Unas nic nowego czas jakoś szybko nam leci,aż za szybko:tak:
Dziewczynki dziś bardzo facet mi dogodził:-):tak::tak::tak::-Dtak jak wam wspominałam na naszym przemiłym i przesympatycznym spotkanku:-)Znalazłam fryzjera który potrafi:-) wreszcie po wizycie nie będe musiała sama sie poprawiać:tak:mam dobrze obcięte włosy:tak::-)i bardzo dobrze się czuje:tak:szkoda że czas mi nie pozwolił na koloryzacje,ale to już sobie sama zrobie:tak:

Mamamatysia-jeszcze raz dzięki za super organizacje,ciepło waszej rodziny i przedewszystkim zaproszenie!!!Jak czas Ci tylko pozwoli,to odzewij się kochana i napisz co uwas:tak:mam nadzieje że niedziela była dla Was udana:tak:i dla Was Roxy też:tak:

DZiewczyny kochane wiecie może co u Joli,Moniq,Owcy,Confi -nic się nie pokazują tu:zawstydzona/y:kurna laski dajcie choć znak życia,miło by było!!!

Dziewczyny fajnie że dałyście foteczki ze spotkanka:tak:ja jak mi sie uda to jutro dam
foteczki.
Sory ,ze tak mało napisałam ale wena mnie opuściła i humor się popsuł .
Dobrej nocy kochane:-)
 
Do góry