reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Dziękuje za miłe przywitanie :D

A więc jestem szczęśliwa młodą mamuśką która od października zamierza studiować psychologię
Obecnie siedzę w domu i zajmuję się moją córka i jej starszym o 6 dni kuzynkiem Marcinem .
Od półtroa roku jestem mężatkom.

Moja córeczka Majka 26 maja skończyła roczek . Jest strasznie ruchliwa wszędzie jej pełno, bardzo pogodna i grzeczna chętnie bawi się z rówieśnikami. Jeżeli macie do mnie jakieś pytania to proszę śmiało pytać będę starać się jak najszybciej odpowiadać na pytania. :)
 
Lenka17 - i ja Cię serdecznie witam w naszym majowych gronie :-)
Liczę na Twoją aktywność, a zapewne więcej informacji o Was i tak wyjdzie w trakcie naszego forumowego życia;-).
 
Ostatnia edycja:
też tak sądzę :)
będę się starała wieczorami nadrabiać nieobecności
bo w dzień raczej marne szanse na to żeby na spokojnie usiąść i podzielić się
wrażeniami z matkowania. Same wiecie ;p
 

przybiegłam by zameldować że znaleźliśmy domek do wynajęcia :-):-):-)
ale się cieszę - juupiii
w weekend się przeprowadzamy...

więc - niektóre majówki w ten weekend będą pić, szaleć i się bawić, a niektóre majówki (a raczej majówka :sorry2:) będzie nosić pudła i kartony i zastanawiać się gdzie wszystko poupychać :cool2:

tym co się bawią pifffko stawiam -wypijcie za moje zdrówko.
11vsn7n.gif

tym co pracują -też stawiam pifffko - co by siły nabrali:-D
11vsn7n.gif


no a żeby nie było zbyt wesoło to Marcel przeszedł trzydniówkę :-( pierwszy raz w życiu miał temperaturę :-( oczywiście choroba trwała 3 dni, na czwarty tak mu plecki obsypało że normalnie z wrażenia szczęka mi podłogę zaliczyła :eek:

ps. witam nową mamusię :tak:
 
:-)Witam się tradycyjnie ostatnia:-)
Lenka17-witaj miło że dołanczasz do naszego grona:tak:

bohaciewka,Aga km-dzięki dziewczyny kochane jesteście:tak:!!!A ze spotkanka nie zrezygnuje:tak:m mnie zawiezie :-)pomimo że bardzo mu dzień pracy rozwale ,ale jednak okazał wyrozumiałość:-)A chciałam rezygnować ,dlatego że po 2zawalonych nockach i nerwach nie czułabym się na siłach sama prowadzić!A jak jechałabym sama to znów ta chora sytuacja w domu mogła by się powtórzyć:no:

Barmanko -dzięks za piwko:tak::-)super że się przeprowadzacie:tak:życze miłej przeprowadzki:tak:niech wszystko wam idzie szybko i sprawnie:tak:

Confi-pomysł organizowania spotkanka rewelacyjny:tak::tak::tak:

ok kochane uciekam bo rano trzeba szybko wstać:tak:ale to będzie bardzo miłe wstawanie:tak::tak::tak::-)dobrej spokojnej nocy życzę!
 
hej,
wybaczcie że nie odpiszę Wam w tej chwili.
od 20 zalewa nam dom, piwnicę, w której mamy wszystkie urządzenia elektryczne (termę, hydrofor, piec gazowy) wody było już na 50 cm wysokosci!!!!! nie dawalismy rady sami z wynoszeniem kubłami, zadzwoniliśmy po straż pożarną około 22. przyjechali dopiero teraz czyli o 2!!
Piwnica zalana na wysokość 60 cm!! w życiu czegoś takiego nie widziałam!!!!
a o 5 jedziemy do mmatysi!!!!

naprawdę straszne!! nie wyobrażam sobie co czuja ludzie którym zalewa całe domy.
 
m&m's straszne, prawda?

dziewczynki, mamiematysia już pisałam, ale tu też umieszczę, że mnie nie będzie dziś na spotkaniu, a to przez te nocne opady. Krk jest znów w kiepskim stanie, jadąc pociągiem bardzo bym się bała czy dam radę dojechać o powrocie nie wspomnę... życzę Wam miłej zabawy, wesoło spędzonego czasu i pięknych wspomnień...

barmanko jest taki piekny tekst:
hej ho, hej hoooo...
kartony by sie nosiło....
hej, ho, hej ho, hej ho, hej ho...
a potem piwko....

na melodię siedmiu krasknoludków...
gratulacje! powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
m&m's- to straszne .
Barmanko- dziękuje za piweczko. To super ,że się przeprowadzacie. Ja się przeprowadzam w przyszłym tygodniu w piątek . Już się doczekać nie mogę ale boję się co będzie z małą bo nabawiła się zapalenia ucha :( Cały czas tylko biedna płacze i woła żebym z nią była.






 
Do góry