reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

M&m's przykro mi że zalało Wam piwnicę.

Barmanko super, że macie już ten domek. Pytałam o Ciebie i mieszkanko parę postów wcześniej.

Witaj Lenka. Biedna Majeczka, a wysoką ma gorączkę?
Jak się bawią razem dzieciaczki?Pytam o Maję i jej kuzyna.

Dziewczyny, życzę udanego spotkania:)
 
reklama
Maja właśnie zasnęła ale ma 38.9 gorączki :(
Ale to normalne przy zapaleniu ucha dałam jej nurofen dla dzieci i gorączka powinna
spaść za niedługo. Bardzo dużo śpi.


Nina2003- Dzieciaki lubią wspólnie się bawić klockami abo biegać po całym mieszkaniu . Gdy tylko rano się widzą są nie rozłączne. Bardzo dużo się od siebie uczą.
 
Maja właśnie zasnęła ale ma 38.9 gorączki :(
Ale to normalne przy zapaleniu ucha dałam jej nurofen dla dzieci i gorączka powinna
spaść za niedługo. Bardzo dużo śpi.
Nina2003- Dzieciaki lubią wspólnie się bawić klockami abo biegać po całym mieszkaniu . Gdy tylko rano się widzą są nie rozłączne. Bardzo dużo się od siebie uczą.

szczęsciara, moja Iza jest sama w świecie dorosłych, dopiero dwa tygodnie temu urodził się jej "wujek", a tak to tylko starsza kuzynka, ale w Sandomierzu...
biedna ta Majka z gorączką, oby szybko jej przeszło...
 
Hallo!

Po pierwsze witam nową majóweczkę!!! Lenko - witaj i pisz z nami jak najczęściej!!!
I dużo zdrowia dla Mai!!!

a po drugie -
Mamo Niki - było mi bardzo miło Cię poznać! I muszę przyznać, że jestem strasznie mile zaskoczona Twoją osobą...! Jesteś bardzo sympatyczna!!! Mam nadzieję, że będzie nam dane jeszcze kiedyś się spotkać!!!

a po trzcie -
Nino2003 czy Ty w końcu zawitasz w ślaskie progi???
 
A więc zaglądam ;D.....
z Mają troszkę lepiej teraz ma 37.5 więc mam nadzieję że będzie się temperatura obniżać. :)
Mam pytanie .....
Bo na zbicie gorączki są dobre zimne okłady z kolei na zapalenie ucha zalecane są ciepłe okłady. Które mam robić żeby gorączka nie rosła a nie doprowadzić do czegoś złego ?

Mam nadzieję że spotkanie się udało i mamusie zadowolone.
 
Witam majóweczki:-)
Barmanko -i jak poszło z przeprowadzką?zapewne ciężko ale jak już wszystko będzie urządzone to dopiero będzie radość i zdążysz zapomnieć o całym trudzie:tak:
M&m's-oj:-(bardzo współczuje zalania domku!to bardzo przykre!mam nadzieje ,że wszystko ok!ubolewam że nie dane było nam dziś się spotkać oraz poznać kurcze wielka szkoda.

Lenka17-kurcze ale biedna Maja nie dość,że zapalenie uszka to jeszcze gorączka,ale piszesz że się obniza więc wszystko pomału ma się ku lepszemu!jeszcze troszke i Maja będzie brykać po domku:-)życze szybkiego powrotu do zdrówka!!!

Tsarina-szkoda że nie dało rady abyś była na spotkaniu-zrozumiała sprawa,jednak szkoda mi bo zapewne nie prędko będziemy miały okazje się szybko spotkać i poznać:-(

Marzena 80-no bardzo mi miło kochana,aż mnie zawstydzasz:-)ale powiem Ci że czujemy tak samo:tak:bo mi też bardzo miło było Cię poznać:-)i mam nadzieje ,że jeszcze kiedyś się spotkamy i będzie więcej czasu na rozmowe:tak:

Mamamatysia-bardzo dziękuje za zaproszenie i wszelkie okazane ciepło i życzliwość bardzo sympatyczna z Was rodzinka:tak:chłopaki świetne!!!!!!:tak:Aga km,Roxy,Kasica z m,
kasia
bardzo miło było was spotkać oraz poznać:tak:Wszystkie jesteście bardzo ciepłymi i bardzo przyjemnymi sympatycznymi osobami!:tak:(nie pomyślcie ,że przesadnie słodze)ale poprostu bardzo się Ciesze kochane,że dane mi było z Wami pobyć!!!Ze spotkania wróciłam cała happy:-)i pełna pozytywnych emocji:tak:jedyny minus to tylko to że czas tak szybko i nieubłaganie przeleciał i trzeba było wracać do domku.DZieci kochane przesłodkie ,takie radosne i trzeba przyznać że bardzo grzeczne:tak:bo nic nie wykombinowały:-)a świetnie się ze sobą bawiły i czuły:-)
Kasica-koniecznie daj znać jak podróż powrotna minęła!Torciki nie dość ,że bardzo apetyczne to jeszcze znakomicie wyglądały:tak:A Sanka przesłodka i bardzo grzeczna

Nam Niki padła jak kawka w aucie-przespała całą droge powrotną .W domku siup do łóżeczka i śpi bez przebudzania:tak:i ja też już uciekam spać bo zmęczenie daje o sobie znać-dobrej spokojnej nocy majóweczki:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje za ciepłe słowa. Curusia znowu niestety dostała gorączki teraz ma 39. Co chwile się budzi . Więc dzisiejsza noc będzie nie przespana. Jak rano znowu będzie miała gorączkę powyżej 38.5 jadę z nią do szpitala. Więc może mnie nie być przez jakiś czas. :| Ale jak coś to mój mąż będzie Was informował co kilka dni co z Mają.

Życzę mamusią i ich pociechom miłej nocy kolorowych senków. :]
Pozdrawiam
 
Dzieńdoberek:-)

Barmanko...ciesze się bardzo że macie już mieszkanko-domek. Udanej przeprowadzki i samych cudownych chwil w nowym domku...no i czekam na fotki:sorry2::-)

Lenka...Witaj,pisz dużo i często:tak: Zdrówka dla córeczki:-)

M&m,s...współczuje zalania i wczorajszych przeżyć:sorry2: Szkoda że nie udało nam sie spotkać ale może jeszcze nadrobimy:tak:

Tsarina...szkoda że nie udało Ci się przyjechać ale myśle że jeszcze się zobaczymy:tak:

No i kochane dziewczyny...Matysiu,Marzenko,Kasico,Kasiu,Mamo Niki,Aguś dziękuje za super spędzony dzień,było świetnie bo Wy jesteście świetne no i majowe dzieciaczki wymiatają:tak::-)
Matysiu Tobie w szczególności dziękuje za całą organizacje,jesteś niezastąpiona i nawet cały rozgardiasz jaki narobiły dzieciaczki(w szczególności Szogunek:-D) nie wyprowadził Cie z równowagi-buziak:-)
I jeszcze musze napisać....Mateuszek-rewelacyjny chłopak,troskliwy,opiekuńczy....bardzo dbał o wszystkie dzieciaczki a One garneły się do Niego wszystkie....gratuluje synusia:tak::-)

Miłego dnia dziewczynki:-)
 
Cześć dziewczynki ;-) Melduje się od mamy

Mmatysia, Aga, Kasia, Roxy, Marzeno i Mamo Niki
dziękuje bardzo za milutki dzionek, było rewelacyjnie, superaśnie i wogóle wszystko super :-D:-D:-D:-DDziewczynki jesteście naprawdę fajnymi osóbkami i mam nadzieje, że jeszcze nie raz będzie okazja do spotkania :tak::tak: Dzieciaczki przesłodkie ekstra się razem bawiły;-)(nie słodze na siłę) M też wracał w bardzo miłym nastroju
Mmatysia Mateuszek to zuch chłopak, taki pomocny, zabawiający młodsze towarzystwo a i dzieciaczki strasznie do niego lgneły ;-)
Ciesze się, że torty się podobały i przypadły do smaku i gustu.

Roxy wiesz co góra dałabym ci 25 lat:-)

Marzenko gdzie Ty masz te zbędne kilogramy?? Bo ja ich nie widziałam.

Mama Niki jesteś bardzo sympatyczną osóbką.

Aguś jak to określiłam M po prostu Aguś którą znam z gg:tak:;-)

Kasia bije z Ciebie ciepełko ;-)

Mmatysiu jesteś super mamuśką, organizacja, dzieciaczki, M poprostu wszystko ekstra

Nam podróż minęła spokojnie, na IC w Katowicach zdążyliśmy idealnie, w Wawie zdążyliśmy tylko przejść z peronu na peron i mieliśmy pociąg do mojej mamy na miejsce dojechaliśmy o 22 i wiecie co Sanka nic nie spała padła dopiero koło 23. W IC upodobała sobie bieganie po korytarzu i zaczepianie współpasażerów całego wagonu włącznie z konduktorami, w osobówce ganianie kontynuowała piszcząc przy tym co nie miara. Myśleliśmy, że jak padła tak późno to da dziś pospać, a tu figa pobudka o 7 :szok::szok:

M&m's współczuje zalania piwnicy :-:)-(

Lenka witam;-) Zdrówka dla Majeczki

Barmanko biedny Marcelek ale już więcej trzydniówki nie będzie :tak:

Tsarina szkoda, że nie dałaś rady
 
reklama
:-)Witam kochane:-)
Lenka17-mam nadzieje,że u Was jest coś lepiej i obeszło się bez szpitala!Dużo zdrówka dla Majeczki:tak:niech choróbsko zwiewa precz!

Weszłam dopiero na forum za cały dzień nie mogłam znaleźć czasu-a to zakupy,a to 5 prań ,a to obiad potem przygotowania do grila z moimi rodzicami itd itd,teraz jak wypadało by iść spać to ja mam czas dla siebie,ech

Kasica-dzięki za miłe słowa!!!!Tobie Roxy też-czy ja wiem czy ja taka super-ogromny mankament mojej osoby to to ,że straszna gaduła jestem:-Dno kurcze ale co zrobić tak mam taka jestem:-)Ja do dziś nacieszyć kochane się nie moge,że byłam tam z Wami wszystkimi i było tak przyjemnie ciepło i sympatycznie warto było jechać nawet 10 razy w jedną strone ażeby was poznać!!!Super babeczki jesteście:tak:jak to się mówi potocznie-do "tańca i do różanća":-):tak:

Kasica-no to super ,ze zdążyliście na pociąg bo obawiałyśmy się że moze być z tym kłopot,ale na szczęście daliście rade:-)No to powiem że z Sanki twarda zawodniczka,że takiego powera miała:tak:a co bynajmniej ludzie w pociągu mieli wesoło i mogli się też nacieszyć waszą Sanką:tak:Powiem Ci że na spotkaniu była bardzo grzeczna i cichutka,super aniołek

Mamamatysia ,Aga km,Kasia-kochane prosze się tu nam meldować oczywiście w miare jak czas pozwoli!:tak:bo ciekawość mnie zżera czy M&m's dojechała na swój wieczór panieński:tak:no i powiedzcie jak wy się bawiłyście po naszym wyjeździe no i oczywiście czy dzieci fajnie spały?

Wspomne też słowa Kasicy i Roxy-bo ja też byłam pod wielkim wrażeniem co do zachowania Mateuszka:tak::tak::tak:kurcze syn na medal.Bardzo rozsądny,ciepły i czuły oraz opiekuńczy:tak:świetnie bawił się z naszymi skarbeńkami -wspaniały chłopak i tyle!:tak:bo zaraz zabardzo się rozpisze!!!

Moniq,Jolu,bohaciewka,Owca,ankzoc ,Confi-odezwijcie się choć po krótce co u Was bo tęskno tu za Wami!wysyłam pozdrowienia dla Was odemnie i Nicol:tak:

ok uciekam do ciepłej i pachnącej kąpieli:-)znów nocny marek się we mnie obudził:-D
brakuje mi jedynie jakiejś dobrej książki do czytania do wanny..,
Pa pa dobrej nocy -przyjemnej niedzieli wam wszystkim!!!!
 
Do góry