reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Moniqsan szyją się. Przez komunie Maćka opóźniło się, ale też nie mogę narzekać pierwsze sztuki już sprzedane. Dzisiaj skończył nam się biały tydzień więc mam więcej czasu. Oczywiście już dwie krawcowe zwolnione. I niestety znowu zawiodłam się na pazerności ludzi. Zostały zwolnione za jak to one nazwały "nieumyślne podkradanie" np. materiałów, falbanki, guziczki. Ale człowiek uczy się na błedach i nie mozna ufać bezgranicznie osobą nawet starszym. Moniqsan ale Wasza Lili rośnie a PIKNA Tfu tfu żeby nie zapeszyc
 
Witaj Elu...
A gdzie sprzedajesz swoje ciuszki?

Moniq jesteś jeszcze...chciałam się Ciebie coś zapytać a propos kotów
 
Elu, a można gdzieś zobaczyć te ubranka? Masz jakiś katalog? Stronę www?
No, tak, tak to jest jak się jest pracodawcą. Niestety, Polacy to jeszcze nadal złodzieje :-(
 
Aguś moja znajoma wzięła do swojego sklepu w Łodzi. Moniu jak będę miała więcej rzeczy to prześle tobie. Na razie strony nie mam jakoś nie miałam głowy na reklama choć jestem za "reklama dźwignią handlu". Mam wrażenie że za dużo wzięłam na początek na siebie, ale dam radę. Jarkowi zaczął się gorący okres w pracy, wiec wszystko na mojej głowie, praca komunia maciek szkoła. Nawet nie mam czasu kiedy zamowic i zrobic tych cholernych kremow. Moniqsan ale widze że ty chyb a też masz już mniej czasu. A jak Różyczka.?? Chodzi juz sama??
 
Ostatnia edycja:
Eluś,masz jakieś fotki ubranek?


edit. oglądacie na discavery travel and living program ,, macierzyństwo za wszelką cenę,,? Polecam
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobranoc moniu, moniqsan .... Zmykam spac jutro czeka nas pielgrzymka do Loretto pod Wyszkowem z kościoła oczywiście wyjazd komunijny. Buziaczki

Moniu Ty odwykłaś?. Ja myslalam ze Ciebie to nie dopadnie. :-) I nie mow mi tylko ze nie popijasz tearz winka ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry