reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Marcelku
z okazji 1 Urodzin
życzymy Ci, abyś zawsze był otoczony taką miłością i radością,
jak w dniu swoich urodzin,

dużo zdrówka, uśmiechu i szczęśliwych chwil
Ciocia AgA & Zosia

s3orvq.jpg

 
reklama
Ejjj ja się tak nie bawię...cały dzień wczoraj cisza jak makiem zasiał i jak już straciłam bezpowrotnie nadzieję na pogaduchy to Wy się nagle rozpisałyście. Unikacie mnie czy co?:eek::eek::eek:

Ja dzis kiszę się w pracy trawiona megaśnymi wyrzutami sumienia gdyż zamówiłam, tort dla Damianka ... nic nie wyszło z planów zrobienia go samemu i czuję się taaaka jakaś...nieprzydatna . I pochwalić się też nie będę mogła , buuu :zawstydzona/y:
Może się zbiorę i uda mi się coś wytrzaskać na drugie urodziny:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
No czasu nie mam...

Ela...witaj po długiej przerwie , fajnie Cię widzieć :tak:

Moniq...Lilijka jest zjawiskowa...pamiętasz jak Ci to kiedyś pisałam. Upierałas się o tym ze jest urodowo przeciętna....ech Ty.
Ja od razu widziałam ,że wyrośnie z niej łamaczka serc :tak:
Gdyby tylko Damiś nie był zajęty to pewnie popełnilibyśmy cichaczem jakiś mezaliansik ;-);-);-):-p

AgA bidulko...Ciebie też pewnie ta pogoda kładzie na łopatki ...jak większość z nas. Ja juz też mam szczerze dość tej "londyńskiej" aury i marzę o słonku.Musimy się koniecznie wybrać na te zakupy, może to poprawi Ci humor ;-)
No a sen niezły...potem się tak inaczej patrzy na głównego bohatera prawda? Ja kiedyś miałam sen w podobnym kontekscie na temat syna szefa :szok: dobrze ,że jest pełnoletni bo miałabym moralniaka :cool:


Ja z tego miejsca składam jeszcze Marcelkowi najlepsze życzenia. 100 lat przystojniaku !!!
2yyxcgn.gif
 
Dzień Dobry wpadłam na chwilkę nadrobić zaległości w życzeniach, miałam taki ambitny plan na sobotę posiedzieć na bb i nadrobić was, ale jestem chora i nie mam kompletnie na nic ochoty ehhhh :zawstydzona/y:

Roksanko,Filipku, Małgosiu,Tymonku
i dzisiejszy solenizancie Marcelku
w Dniu Waszych 1 Urodzin
życzę Wam:

mnóstwo dziecięcej radości
przyjemności w odkrywaniu świata
i samych słodkich dni!

happybirthday.jpg

 
Marcelku wszystkiego naj naj naj fajniejszego z okazji pierwszych urodzin!!!!​

wybaczcie, postaram się poodpisywać co pamiętam.

Confi, no i kurczę wydało się. Unikamy cię. :-p:-p:-p;-);-);-);-):-D:-D:-D:-D hi hi hi
co do tortu to ja nie mogę, też nie masz czego sobie wyrzucać tylko tego że zamówisz tort a nie sama zrobisz - przyznaj się - nudzi ci się! inaczej ciężko takie głupoty wymyślać. :tak::tak::tak: :-p:-p:-p

i weź Agę na zakupy. :-):-):tak::tak:


Mamo niki, współczuję choroby. Dużo zdrowia życzę.

Och Aniu i ty chora!:-:)-:)no: trzymaj się i kuruj i dużo sił i zdrowia dla ciebie.

szit, zapomniałam co jeszcze , a pamiętalam... :cool::cool:

widzę że pogoda już wszystkich przyprawia o depresję.... :cool::cool::cool:

My wczoraj wyszliśmy na ten bilard, mimo że wydawało mi się że nie mam siły palcem ruszyć a co do piero zwlec się i iść na miasto. I tak się cieszę że jednak się "przymusiliśmy", bo było super rewelacyjnie!!!!! :-):-):-):-):-):-)
wyszliśmy przed 21 wróciliśmy chyba o 2. :-):-):-):-):-)
przyznam że nawet kaca zaliczylam rano (bardziej z niewyspania niż z ilości alkoholu, ale jednak :-):-):-) ) było super.

już się cieszę bo sis powiedziała że po czerwcu - jej egzaminach - będą częściej do nas przyjeżdżać. jupi. :-):-):-)
 
Confi, no i kurczę wydało się. Unikamy cię. :-p:-p:-p;-);-);-);-):-D:-D:-D:-D hi hi hi
co do tortu to ja nie mogę, też nie masz czego sobie wyrzucać tylko tego że zamówisz tort a nie sama zrobisz - przyznaj się - nudzi ci się! inaczej ciężko takie głupoty wymyślać. :tak::tak::tak: :-p:-p:-p

i weź Agę na zakupy. :-):-):tak::tak:
Kurde wiedziaaaałam :-p:-p:-p
a na nudę nie mam czasu...w pracy jestem i co chwilę ktoś coś ode mnie chce :-p
a te wyrzuty to wynik tego ,że myślałam sobie "a co takiego trudnego jest w udekorowaniu tortu " no i sie przeliczyłam:zawstydzona/y: Nawet bym nie narzekała gdybym mogła zrobić inne rzeczy:zawstydzona/y: do jedzenia ale wszystko robi moja mama bo przyjęcie jest u niej. NO uparła się zeby jej nie pomagać...no to dziwne ,że czuję się zbędna? Jeden plus taki ,że może będę miała więcej czasu by się wylaszczyć :-D
Chociaż wolę nie mówić tego bo jak nie zdążę to będzie obciach .
No a Agę koniecznie biorę na "szoping" bo i mnie też przyda się wyjść do ludzi. Odkąd mieszkamy w tym domku to dzika się jakaś zrobiłam :-p;-)



My wczoraj wyszliśmy na ten bilard, mimo że wydawało mi się że nie mam siły palcem ruszyć a co do piero zwlec się i iść na miasto. I tak się cieszę że jednak się "przymusiliśmy", bo było super rewelacyjnie!!!!! :-):-):-):-):-):-)
wyszliśmy przed 21 wróciliśmy chyba o 2. :-):-):-):-):-)
przyznam że nawet kaca zaliczylam rano (bardziej z niewyspania niż z ilości alkoholu, ale jednak :-):-):-) ) było super.

już się cieszę bo sis powiedziała że po czerwcu - jej egzaminach - będą częściej do nas przyjeżdżać. jupi. :-):-):-)
Fajnie ,że się ( ujmę to tak) zdecydowaliście . No i super ,że się udało . Ja planuję kręgle. Teraz jak przyjechała teściowa to będziemy mogli się wyrwać gdzieś we dwoje :tak:
 
Hej!
Impreza udana, goście obżarci, syci i zadowoleni i rozleniwieni:-). Póki co to padam na pysk. później wkleje fotki i menu, tylko jak się wkleja bo dawno tego nie robiłam a ostatnie próby były z nieudane i frustrujące.

Tymonku i Marcelku - moc życzeń zdrowia, radosnego i obfitującego w przygody poznawania świata i nabywania nowych umiejętności, ogromnej cierpliwości rodziców na okresy buntu wszelakiej maści i kalibru;-), apetytu na witaminki i dziewczynki, snu spokojnego i "półdobowego" (wyspani rodzice są skorzy do wspólnej zabawy)...
Agula z Małgosią


AgA - wszystkiego dobrego z okazji urodzin :-), to jesteś podwójnie majowa:-)! Zdrowia, wygranej w totolotka i marzeń spełnienia, bliskości z najbliższymi sercu, zrozumienia i życzliwości znajomych i nieznajomych, wielu chwil wartych zapamiętania i wspominania życzy Agula
 
tort_urodzinowy.jpg

*AgA* Wszystkiego Najlepszego W Dniu Urodzin! Wiele uśmiechów, radości i szczęścia...

czekam na zdjęcia od siostry z jej tortem... jestem prze mega dumna... a ja mam pytanie? czy jak robiłyście tort urodzinowy dla dzieci, to czy im go dawałyście? a jeśli tak, to jakie to były smaki?
podziekował...
 
Ostatnia edycja:
Katarzyno vel Tsarino
Tobie również Wszystkiego Najpiękniejszego i Najlepszego z Okazji Urodzin
Zdrówka, Miłości, Pieniędzy....i
zawsze kochającego Pana Tsarina i Małej Tsarinki

2149tuq.jpg



 
witam



AGA i TSARINA wszytkiego naj w dniu urodzin!

matysia jak dobrze pamietam dzis macie komunie Mateusza ,(chyba sie nie pomylilam ,jak tak to ale gafe zrobie)

napisz jak bylo w wolnym czasie

i oczywiscie fotki wrzuc

MATEUSZKU


Dzisiaj jest Twoja I Komunia Święta,
każdy z nas dobrze ten moment pamięta,
bo jest to chwila wielka i uroczysta,
pełna radości, przepiękna i czysta.
We wspomnieniach Twoich pozostanie,
ten dzień, gdy włożyłeś odświętne ubranie,
w kościele widziała rodzina droga,
jak do serca przyjęłaś Ciało Twego Boga

komunia_01.jpg


 
reklama
Urodziny Fajna Rzecz
Raz do Roku Warto Mieć
Bo to Dobry Czas na Nowe
Plany Całkiem Odlotowe!!!!!!
Aga...Tsarina...Wszystkiego Najlepszego
Sto Lat!!!!

1396423q27jcysc47.gif
;-):-D



Mateuszku
Dziś Uroczysty Dzień Twój
Pierwsza Komunia!!!
Życze Ci wiec
Błogosławieństwa Bożego!!!

4a6bfd1995bc16264467895891165bd2fc50fe95_m.jpg



Hej dziewczynki:-)
Przywitam się tylko...ostatnio nie mam kiedy cokolwiek napisać,starcza mi czasu jedynie na życzenia:sorry2:
Tsarina...moja mała jadła tort na Roczku,był truskawkowo-waniliowy.
Confi...mocno trzymam kciuki za Michasie i jej mame.
Moniq...Lili jest śliczna.
Ankzoc,Mama Niki....dziewczyny zdrówka mnóstwo Wam życze...zdroweijcie szybciutko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry