reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009


Wszystkiego najlepszego dla naszych kolejnych roczkowych solenizantów

Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!



Malgoss, dla Szymonka

rbfz0p.jpg



M&M's dla Mai

qzq5gg.jpg

 
reklama
Szymonku w dniu twoich pierwszych urodzin prócz życzeń zdrowia,szczęścia pomyślności życzymy ci żeby w twoim życiu nigdy nie zabrakło uśmiechu humoru i pogody ducha

TORT 1.jpg

Majeczko
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok
Zobacz załącznik 242165
 
Kochane Roczniaki: Nicolu, Kasiu (Nina27), Szymonku, Majeczko (m&m's)

dużo zdrówka, apetytu, wielu przygód ciekawych i bezbolesnych w skutkach, dobrej zabawy, śmiechu, podróży z rodzicami i odkryć na miarę małego podróżnika w siedzisku na plecach taty:-) z mamą u boku z butelką lemoniady;-), wielu chwil radości a smuteczków tycich i szybko zapomnianych. Agula z Małgosią

p.s.
Żyję, poruszam się w pionie całkiem rześko i płynnie, nogi posłuszne nie plączą się i z rąk nic mi nie leci. Za to niewyspana jestem, Gaba nocne pobudki zaserwowała ale bidula z bólem gardła się zmaga. Idę z obiema dzisiaj do lekarza bo kaszlą i smarczą.
A w garze mięknie kapusta na gołąbki - mniam, mniam. Zapraszam, będzie cały spory gar. (Jedyny niuans to kapustę kupował M i łatwo nie będzie).
Miłego dzionka:-).

Udanej imprezki Roczniaki.

Mamstud - wyczaruj tę magiczną chwilę i zróbcie sobie rodzinny wypad urodzinowy - niech będzie dla Was szczególny, Andrzejek kiedyś opowie Gabie a Gaba wysłucha opowieści brata i zdjęcia obejrzy :-). Może piknik na łono natury z lupą w poszukiwaniu śladów zaginionych owadów;-), może ukryj skarb w lesie czy ogródku dziadków i podrzuć mapkę w butelce do własnej skrzynki pocztowej a po drodze zadania do wykonania dla dużych i małych... (propozycja zadania dla mamy: uplecenie wianka dla Gaby:-)). Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane



Majeczko i Marto oraz Szymonku i Małgosiu -
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS I WASZYCH RODZIN Z OKAZJI WSPÓLNIE UKOŃCZONEGO 1 ROCZKU!!!
Duuużo uśmiechu na wszystkich buziach, dużo zdróweczka, beztroskich zabaw oraz cierpliwości w pokonywaniu kolejnych szczytów rozwojowych!!!

Szymonku - Tobię dodatkowo zycze, abyś był wzorem dla swojego młodszego Rodzeństwa, abyś nie odczuł zbytnio pojawienia się dodatkowego członka Rodzinki i obyś pokochał "go" od pierwszego wejrzenia miłością bezgraniczną:-).

Tego wszystkiego zyczy Wam Ciocia Aga i Jagoda :****

dla Majeczki

9k761w.jpg


dla Szymonka

99j6g0.jpg
 
Witajcie majóweczki !!! Mały zasną więc mam chwilke aby nadrobić zaległości, myślałam ze będę mieć dużo do nadrabiania a tu tylko 10 stron :szok:
Spóźnione życzenia dla : Zosieńki, Gabrysi, Kamilka, Filipka, Nicoli,Kasieńki, Majeczki i Szymonka. Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam.

Jolu przykro mi bardzo że dziewczynki muszą się tak nacierpieć z powodu choróbska, dużo zdrówka i wytrwałości dla Ciebie ! Super że dziewczynki mają taki apetyt :-)
kasia ale z Twojego synka super gaduła, jak on pięknie gada, jestem w szoku, super :-):-):-) Wiktorek przeważnie mówi tylko tata, mama, kotek, ale teraz nauczył sie mówić dzidzia :tak:

Aga
udanej walki z infekcja małej, mam nadzieje że już jest lepiej

mamstud gratuluje że udało sie małą odstawić od piersi, super że wszystko poszło gładko :-)

mamoNiki super że urodzinki sie udały, ja wracam do polski w piatek w nocy i też zacznę myśleć nad imprezka dla Wicia :-) postaram sie w wolnej chwili wkleić foteczkę pięknej Norwegii, musze tylko poczekać aż sis wstanie bo nie wiem gdzie ma kabel do aparatu :baffled:
bohaciefka Wiktorek też mnie gryzie, ale zaczął chyba robić to z zazdrości o córcie mojej sis, wogle zrobił sie tu nieznośny, a jak tylko wezme mała na ręce to zaczyna jęczeć, i płacze bez przerwy :-(

A tak pokrótce, co u nas.... pobyt w Norwegii pomału dobiega końca, w piątek o 21 wylatujemy do domku, wiec jak dobrze pojdzie to ok 4 rano bedziemy w Szczecinie. Na szczęście teraz z Gdańska jedziemy autem więc będzie spokojniej :tak: Myślałam że ja mam mieszkanko nie dostosowane do dziecka ale u siostry w przeciągu tygodnia mały nabił sobie aż 4 siniaki :wściekła/y::wściekła/y: spadł z kanapy.....
Mam do was pytanko, czy Wasze skarby też są takie nie usłuchanie, czy tylko to moje dziecko takie krnąbrne jest, jak mówie nie wolno to sie śmieje i dalej robi swoje:angry::angry::angry: w ogóle się nie słucha, a ja nie mam pojęcia jak do niego dotrzeć.

DSCN3170.jpg

A to widok jaki oglądam codziennie z rana :-)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry Majóweczki:-)

Chciałabym przede wszystkim złożyć życzenia z okazji ukończenia 1. roczku dzisiejszej solenizantce Majeczce m&m's:-) ( naszej forumowej bliźniaczce:-D)
oraz Nicol Mamy Niki.
Życzę Wam samych radosnych , szczęśliwych chwil, zdrówka, uśmiechu na buzi - jednym słowem jak najwięcej powodów do radości:-):-):-)

A dziekuję także Ankzoc, Barmance, Mamiematysia, Bohaciefce, Adze i Owcy za życzenia dla nas:tak:. Buziaczki od Szymonka dla Was:happy2:

Dziś nie robimy imprezy, bo rodzice chrzestni są z daleka - dopiero w sobotę.
A w niedzielę zaprosiliśmy do nas całą naszą grupę ze szkoły rodzenia łącznie z ukochana położną:-) i wspólnie będziemy świętować "roczki" naszych pociech:-)



Bohaciefko,
gratuluje samozaparcia i życzę Tobie wytrwałości. Chyba najgorzej zacząć, co? Bo jak już się wpadnie w tryb, to jakoś jest większa mobilizacja:tak: ( przynajmniej ja tak mam)

Confi,
cieszę się, że już jesteście po przeprowadzce. Wiem, że teraz ułożyć wszystko to nie lada wyzwanie, ale jak sie teraz ułoży, tak już będzie, więc trzeba się postarać:happy2:
Wiem z doświadczenia, że jak się zrobi coś na "tymczasem" , to tak już to zostaje:sorry2:.
Tsarina,
gratuluję i życzę miłego wydawania kaski:tak: Bo jak mawiają, "pieniądze szczęścia nie dają, dopiero ich wydawanie":-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Spóźnione życzenia dla Zosi, Kamila, Gabrysi, Filipa,Szymona, Majki, Nicoli i Kasieńki. wszystkiego najlepszego. no a przed nami dopiero impreza.robimy ją 22 maja.menu ustalone wiec jak narazie wszystko pod kontrolą.
 
Ostatnia edycja:
Szymonku Majeczko
Wszystkiego Najlepszego W Dniu 1szych Urodzin!
Stokroteczki, bławateczki i wszystkie inne kwiateczki
motorówki resorówki
przeganiają wszystkie smutki
bo gdy dzieci roczek maja to się ślicznie uśmiechają!!
(By Tsarina)
Dla Mai:
pinkcakebox.jpg

Dla Szymonka:
draft_lens4692642module33928572photo_1242458137cowboycake.jpg
 
Ze względu na brak dostępu do komputera chciałabym złożyć zaległe życzenia małym solenizantom:

Filipku z okazji I urodzin
życzę Ci beztroskiego i szczęśliwego dzieciństwa, abyś zawsze się uśmiechał i był wielką dumą dla Rodziców tak jak w dniu w którym się urodziłeś

Kamilku z okazji I urodzin
życzę Ci mnóstwa uśmiechu,wspaniałych zabawek, najlepszych przyjaciół, żeby cały świat był dla Ciebie życzliwy i żeby nigdy nie zabrakło w nim ciepła, miłości i uśmiechu
Zobacz załącznik 242277


Gabrysiu z okazji I urodzin
bądź rozkoszą dla oczu i serc Twoich bliskich! Życzę Ci byś rosła w zdrowiu, otoczona tylko dobrymi i życzliwymi ludźmi! Niech los przynosi Ci zawsze to co najlepsze i niech zawsze spełniają się Twoje marzenia!!!
Zobacz załącznik 242279

Nicol z okazji I urodzin
Życzę Ci SzCzęŚciA SzCzęŚciA i jeszcze raz SzCzęŚcia!!!!!! Rośnij śliczna, mądra, zdrowa, bądź po prostu wyjątkowa...
Zobacz załącznik 242280

Kasiu z okazji I urodzin
życzę Ci miłości ,radości ,nowych odkryć,zdróweczka,uśmiechu na słodkim buziolku i abyś była dumą dla swoich kochających rodziców! STO LAT
 
reklama
wita kochane:-)
Owco ,małgoss,Kasiula-dziękujemy bardzo za życzonka to bardzo miłe!!!
Owca-fajnie że się odezwałaś:tak:kurcze a tego pobytu i widoku z okna tylko Ci pozazdrościć:tak:mój m jakby mógł to rzucił by wszystko aby pojechać tam na te swoje wymarzone łowisko ,marzy mu się wędokwanie w Norwegi.Pewnie jak wrócicie do domku to Wiciu się troszke uspokoi,może to chwilowe.Nicol też tak ma jak jej powiesz że nie wolno to dopiero dostaje napędu i pędzi do celu-a ten jej uśmiech i diabliki w oczkach to na porządku dziennym:no:Jak ktoś wyciągnie palec,obojętnie czy ja czy m bądź ktoś z rodziny-to mała na widok grożącego palca wykrzyczy"ty ty""łobuz mój mały ale i tak kochany.To życze mile spędzonych ostatnich dni w Norwegi oraz przyjemnego spokojnego powrotu do domku.


SZYMONKU MAJECZKO wszystkiego najlepszego dla was skarby!!!sto lat!!!niech kolejne latka lecą beztrosko z roześmianą buzią i szczęściem wymalowanym na twarzy:tak:oby zawsze było wam wesoło i zawsze mocno świeciło słonko!rośnijcie rodzicom zdrowo!jeszcze raz wszystkiego naj naj naj naj naj najlepszego życzy ciocia BB i Nicol:*:*:*buziki szkraby


Confi-kochana jak tam przeprowadzka?znalazł się ktoś chętny do pomocy,mam nadzieje że tak:tak:teraz napewno cała jesteś zawalona obowiązkami i zabiegana,ale jak pomyśleć jaka potem przyjemność czeka-siedzieć sobie w nowym domku przy filiżanecce dobrej kawki bądź wieczorkiem przy dobrej lampce winka:tak:Już widze zadowolenie Damiśia -jak biega roześmiany po domku:-):tak:super.Już nie moge się doczekać foteczek:tak:no to życze aby wszysto przebiegło szybko i sprawnie no i żebyś po tym wszystkim kochana znalazła chwilke wytchnienia i spokoju dla siebie:tak:

Bohaciefka-super że samopoczucie u Ciebie ok,super pomysł masz z tym wypadem urodzinowym,piknikiem rodzinnym i szukaniem skarbów:tak:dobra rada dla Mamstud,myśle ze takie urodzinki byly by bardzo przyjemne dla całej rodzinki no i obyło by się bez tego stania przy garach:tak:zostaje jedynie zamówić dobrą pogode:-):tak:

Moniq-co uwas kochana?jak Lili ?pozdrawiamy i czekamy na odzew -brakuje tu Ciebie!!!!!

Aga km-dużo zdrówka dla Jagi co by już żadne paskudztwo jej nie łapało.Ja o14 mam dziś wizyte z Niki u lek.zobaczymy co mi powie na ten jej kaszel.

Ok uciekam bo chce posortować ciuszki Nicol z których już wyrosła ,chce je wystawić na alegro bo już normalnie nie mam sumienia teściom poddasza zawalać kartonami.Miłego dzionka majóweczki :tak:

*AgA*-miło że jesteś:tak:dziękujemy bardzo za życzonka:-):tak:no to znamy już przyczyne twojej nieobecności ,mam nadzieje że bedziesz już z nai spowrotem:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry