reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
chyba ja - Moni... :-)

ale nie obiecuję, bo... mój M wypoczywa przed nocnym wyjazdem do Niemiec... :sorry2:
Póki co jestem:tak::-)
 
Nie uciekam.
Czekam cierpliwie a was brak.
Kupiliśmy dzisiaj rowerek dla Filipka ,znaczy teściowa dała kaskę my tylko kupiliśmy :-).
 
A dlaczego cię denerwowała,tyś strasznie nerwowa jesteś:-D.
Aga to jak Jaga?Jesteś jeszcze...
 
jestem, jestem...

Jaga dzisiaj już troszkę lepiej. Powrócił jej humorek, katarek nie męczy tak jak w ostatnich 2 dniach, jedynie ostro kaszle...
A teraz w ogóle śpi.... także ciiiii...

Logowałam się na aktywnychmamach... i cholera mój login nie chciał tam przejść, wiec sobie stworzylam nowy - aga-k-m (a później mnie oświeciło, że po prostu mogłam zmienić hasło - bo tam wymagane jest 8 znakowe, a tu mam 6 - tak to jest... jak się myśli z opóźnieniem, hehe:-D:zawstydzona/y::-D)

edit:

rowerek świetna sprawa (super Kasiu) - ale moje dziecko pewnie za rok dopiero będzie na niego gotowe :sorry2:
 
cos mi w niej nie pasowało tylko nie pamiętam co:baffled:Zaraz ją zdjęłam i już nie założyłam. Muszę sie zapytać siostry bo obie ją demontowałyśmy. Podoba mi się rowerek Barmanki. Kiedyś chciałam taki da starszaka ae nie mogłam znaleźć
 
reklama
czesc ,ja jak zwykle na koniec....

MAJECZKO,SZYMONKU

wszystkiego najlepszego dla was ,duzo zdrowka ,usmiechu na co dzien,
rosnijcie zdrowo,badzcie radoscia kazdego dnia dla swoich rodzicow..buzki dla was

Julio-slonkoonline dla was tez wszystkiego naj na kolejny miesiac przed urodzinkami!
 
Ostatnia edycja:
Do góry