reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam mamuśki,niedzielny wieczór to pewnie pusto dzisiaj będzie:tak:.
Gratulację dla Roksanki i jej ząbka.
Tsarina witamy z powrotem wyjazd jej posłóżłł tyle nowych umiejętności nabyła:-).
Barmanka wypad na basen nie udany,ale za to huśtawki były;-).
Mama Niki fajnie,że malutka zaprzyjaźniła się z butelką;-).
 
reklama
Hej kochane..

Zanim weszlam na forum mam majowych przelecialam marcowe...hehe wogle sie nie moglam polapac co gdzie i kiedy:eek::eek::eek: nie dosc ze mnie dawno nie bylo to jeszcze tyle zmian...hehe

Tak was czytam dziewczyny i widze ze przechodzicie na rozne diety:happy::happy::happy:ja musze sie pochwalic waze 59 kg (koniec ciazy 80kg) po porodzie wazylam 71 i teraz jak mala skonczyla 6miechow i sie ruszam i spaceruje non stop doszlam do 59kg:) przed ciaza wazylam 62kg:-D:-D:-Dwiec kochane lepiej byc nie moze...ostatnio w supermarkecie jedna baba sie spytala jak dlugo opiekuje sie ta dziewczynka:eek::eek::eek:mowie jej ze to moja coreczka...a ona bo wygladasz na nastolatke mlodo urodzilas:confused2:hehehehe smiac mi sie chcialo na koncu jezyka chcialam jej powiedziec ze to moja mlodsza siostra:rofl2:

Kasia gratuluje pierwszego zabka u malutkiej...to teraz obie czekamy na nastepne:-D:-D:-D

buzki kochane ja tez skladam reklamacje co do forum:tak:
 
A ja chciałam tylko poqwiedzieć, że jestem w gigantycznym szokuuuuuu! Raz, nigdy nie podejrzewałam, że moja Iza Mirka tak polubi podróżowanie, no normalnie 100km bez marudzenia, potem mały posiłek, lekkie ruszanie się i drzemka, wstaje po pół godzinki, picie, przewijanie, 30 km i jesteśmy! W obie strony! I jeszcze przy wjeździe do Puszczy Niepołomickiej mój tata zarządził posiłek, najlepsze flaki ponoć jkaie jadł, a mój tata to takie 'francuski piesek", więc musiały być super! i wyobraźcie sobie, że Iza jadła prawdziwy barszcz czerwony w barze! dla niej zrobiony! Bez kostki rosołowej i wogóle (ok, miałam go własnej roboty w słoiczku, ale pan w kuchni jej podgrzał i podał do stołu)... Zdziwienie na sali było bombaśne...

S-mierz był piękny przez pierwsze kilka dni, potem zima się skończyła... Ale i tak było extra... i dzięki temu odkryłam cosik.... W mieszkaniu woda była strasznia twarda, zazwyczaj mi to nie przeszkadza, ale Iza oczywiście sucha skórka zaraz to i u mnie zauwazyłam to... i tak szukając nawilżacza odkryłam Biellendę i jej kosmetyki, a przeważnie omijałam sięgając po sprawdzonego Nivea.. Od dziś moja półka w łazience woła do nie tymi dwiema markami i raptem jednym produktem Soraya...

Cieszę się, że cosik sie ruszyło na forum.... Nosz kruca bomba czas był najwyższy... Ale i tak miałam ok.80 str do nadrobienia...
Ja teraz piorę, prasowac będę rano, piekę kurczaka, bo jutro jest bizi dzień...

A i jeszcze napisze Wam co Iza wyprawiała w czasie urlopu...
Ona spała sama w osobnym pokoju na dorosłym łóżku!!!!
I mój mąż to przeżył! Ja wiem, że u niektórych z Was to norma, że maluszki mają swoje pokoje, ale u nas na to warunków nie ma ( w trójkę w jednym pokoju), więc to wielki szok, zarówno dla Izy jak i dla męża... Ja byłam pomysłodawczynią! Obwarowalismy ją czyym się da i spała... Tylko, że zaczeła w łóżku siadać i czasami ją znaleźliśmy zamiast z głową w kierunku okna, to miała w stronę drzwi i jeszcze na brzuszku leżała... Ja chce mieć własny kąt i pokój dla dziecka...

I pokzała swojej straszej siostrzyczce (córka kuzyna męża= córka brata ciotecznego= siostrzyczka) jak się je, zjadała wszystko co dla Mariki jest fuj- warzywa zielone, rybę, kaszę, ryż... a Marika ziemniaki, mięso, ogórki... Nauczyłam ją jeść pomidory z surową cebulką, jeść chlebek z twarożkiem i zieloną fasolkę...

jak sobie coś przypomnę to napiszę no i nadrobię Was nieco...


A i gratuluje zdetronzowania Izy Mirki z ząbkowego tronu! Jaki wysyp ząbków w tak krótkim czasie, nie chce teraz wymieniać bo powienie coś pokiełbaszę, ale Ala i Amelka rulezzz!

edit: lece spać... Dobranoc Dziewuszki!
 
Ostatnia edycja:
witam kochane:-)m&m's wydaje mi się że jakos normalnie napisałam też mi troszke trudno się połapać tak do końca ze wszystkim potych zmianach na forum,wcześniej wszystkiego niewiedziałam ale myśle ,ze niebedzie tak źle:tak:barmana to faktycznie kiszka z tym basenem,ale napewno jeszcze nadrobicie a hustawki też frajda:-)Tsarina fajnie że znowu jesteś,super ,że wyjazd się udał no i widze same rewelacje po przeczytaniu-Iza nabyła tyle nowych umiejętności!extra:tak:moja Niki potrafi dać cześć przebić piątke,papa zrobić no i wczoraj kuzynowie nauczyli ją robić brawo,ja wcześniej uczyłam ją ale coś mi marnie poszło:-)potrafi pokazac gdzie jest -oczko,nosek ,uszko jak ją się spyta:-)kochane te nasze skarby a jaka radość jak coś potrafią nowego:-)ja się najbardziej cieszę,że Niki wreszcie zaczeła przesuwać się do przodu:tak:a jak cos sie postawi przed nią to dopiero zasuwa,no i super ,że tak dobrze poszło z tą butelką!właściwie to odstawienie od piersi niebyło planowane,ale na urodzinach m tak mnie naszła ochota zeby napić się choć ciut z gosćmi,no i potem wiadoma sprawa Niki musiała dostać butelkę,i super wypiła w nocy dwie butelki i spała super bez budzenia takze się wyspalismy :-)oby dzis też tak dobrze spała:-)takze minie ten tydzień i mam koniec laby-dietka mnie czeka no i posmigam troszke na rollmasaż tyle na ile mi czas pozwoli:tak:troszke się zaniepokoiłam bo od piątkowego wieczoru Niki dostała jakiejś wysypki na szyi z tyłu na prawym ramieniu i dziś z przodu,smarowałam jej to alantanem b0 nic innego nieprzyszło mi do głowy,a dziś troszke porobił jej się z przodu pod brudką,martwi mnie to od czego i pozatym widze,ze Niki to swędzi bo się drapie:-(rano jak wstaniemy to ide z nią do lekarki,fakt ze dzis te plamki są bladsze i mniejsze ale musze iść sprawddzić co to jest wyglada jak jakaś pokrzywka czy coś,a w piatek zanim mnie tata odwiedził to Niki nic niemiała ,a potem pojawił sie mój tata i ja ciągle nosił na ręku i przytulał a on uzywa bez opamietania perfum leje tego na siebie chyba z pół butelki i zastanawiam się czy od tego Niki to niepowyskakiwało:szok:ja nieuzywam perfum bo boje się że moze to małą draznić,a wiadomo ze całuje i ślimta mnie po szyi to wole sobie odpuscićKasica gratuluje zębolka!Kokoszka witaj!mam nadzieje,ze bede mogła bliżej cie poznać!ni Owca Ciebie oczywiście też!ok uciekam bo się rozpisała i już was zanudzam:tak:dobrej i spokojnej nocy życze wszystkim:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie Kochane

Martalis - Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Xavka
Moniko - Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Tomusia

2vi575j.jpg

no i jeszcze ogromne buziaki i gorące życzenia dla Majeczki, Miłoszka i Zosi oraz ich cudownych Mamuś :******

2l9qq38.jpg



Tsarino, Kokoszko - Witajcie!!!:-):-):-)

Jolu - hmmm... mam podobne zdanie co barmanka, na temat leżaczka... Moja Jaga np. jest na niego już z deczka przydużawa... i gdybym miala teraz jej kupić taki sam - to bym nie kupiła (nie żebym nie była zadowolona... tylko chodzi mi o gabaryty Jagowe:sorry:) ... ale nie powiem czasami ładnie sobie w nim posiedzi.. i nigdy mi z niego nie spadła... Także musisz ten zakup na spokojnie rozważyć:sorry::happy:

aaaa - i mi też się nowy image BB nie widzi... :crazy::no:
 
Witajcie kochane ostatnio pisałam wam, że Maja przesypia slicznie noce tak zdarzyły się takie 3 zbawienne nocki ale przez ostatnie 3 to jakas masakra, wtsawanie co godzinę, jak nie z płaczem, to wiercenie sie , siadanie na łózku, albo chciała cyca......... a taka miała nadzieję :-:)-:)-(
No ale nareszcie wiosnę czuć już w powietrzu.............. :-):-):-)

Co do wyglądu nowego forum, dziewczyny myslę, że to kwestia dopracowania na dniach pewnie wszytsko wróci do normy, ale mam propozycję, zróbmy tak, wyslijcie mi na priva co wam się nie podoba, czego brakuje a ja sklece jedną wiadomość i podeślę ją do moderatorek, ale w dziale moderatorskim napisze uwagi!!! Ja tez nie mogę jakoś się połapać :-(

PYTANIE- GDZIE JEST NA GŁÓWNYM IKONKA- OSTATNI NIE PRZECZYTANY POST?????? ŚLEPA JESTM.... HELP.................. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


agakm- kochana ja prawko zdałam już 5 lat temu, jedziłam trochę , a póxniej jakoś przestałam i żałuję, mam nadzieję, że na wiosnę zmobilizuję się i znowu bedę jeździć, a za Ciebie trzymam kciuki ;-)Dziekuję za zyczenia bo teraz 29 przepadł ;-):-p

owca- o widzie, że kolejna mamusia szykuje się do śubu :-), super a kiedy masz? Pewnie do tej pory brat nauczy sie grac :-) Gratulavcje dla Wiktorka- koljenego ząbka ;-). Wiesz u mnie juz dzis troszkę lepiej dostałam nowy lek i pomoaga- narszcie!!! :-pJa tez lubie whisky.....ale z colą

jola466- nie martw się, ja też walcze z Mają, miałam 3 super nocki, a teraz 3 ostatnie jakas masakram pobudka co godzinę. płacz i tylko cyca chiała :-(

kokoszka- witaj kochana, kurcze chyba Cie myslami ściagnełam.. ostatnio jakos myslałam o Tobie, wiem , że mialaś być w Pl...... super, ze się odezwałaś, pisz do nas jak najczęsciej :-):-):-) Gratuluję postepów Marysi . Jaka ona jest cudna a jakie ma juz piekne długie włoski. tylko pozozdrościć :-):-) Co do spania ja mam problem, moje dziecko spi ze mna w łózku, w zasadzie zasypia po kapieli i cycu od razu, czasami po godzinie wstanie wyspana, a czasami spi np do 23 a poxniej w nocy budzi się co godzine, czasami siada na łózku , czasami chce cyca a jeszcze innym razem płacze....:rofl2:

nina2003- faktycznie nie powazni są z tych agencji............mam nadzieje, że szybko znajdziesz jakąś fajna pracę aaa i powodzenia w diecie ;-)

roxy- ojejka biedna Nadusia:-(, dużo zdrówka.......

barmanka79- super, że tak miło spedziłaś dzien, to zawsze jakies oderwanie :-) Gratuluję ząbka. Kurcze ja tez nie moge się jakoś odnaleźć

m&ms- kurcze kochana to ty się masz. nie dosyć, ze musisz ogarnąć Majkę, to jeszcze szalonego Mikołaja...... gdzie znalazłaś te ostatni nie przeczytany post??????? helppppppp

mamamatysia- a co sie stało, skąd ta chandra??

mamaNiki- brawo dla nowych umiejętności córci :-)

kiasica212- gratuluję zabka

tsarina- wotaj kochana, a widzisz mówiłam, że jak wrócisz z urlopiku to Twoje dziecko Cie zaskoczy :-D brawo dla Izuni

wszystkiego najlepszego
dla Tomasza, Xaverka,
rośnijcie zdrowo
i dla Miłoszka oraz Zosieńki
(bo brak 29 i 30 lutego :-D:-D:-D:-D
o ale wyświetliło mi, że dziś Maja
ma 9 m-cy ehhh)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego Najlepszego dla Majeczki,Zosi i Miłoszka....Sto lat!!!
tort_dla_dzieci.jpg


Kasica...gratuluje ząbka Roksance:tak:

Tsarina....Witaj:-) Super że Iza tak dzielnie zniosła podróż....ja to jak jade gdzieś z małą to modle się żeby zasnęła bo ona nie potrafi usiedzieć na miejscu i robi afere:tak:
Słyszałam że w Sandomierzu jest pieknie....muszę się tam kiedyś wybrać:tak:

Barmanko....szkoda że wypad na basen się nie udał....a swoją drogą to nie fajna organizacja na tym basenie,przecież całego basenu pod imprezkę nie wynajeli. Ale huśtaweczki też nie są złe:tak::-)

Dziewczyny a u nas masakra....ja chora mała chora:-(
Wczoraj nie dostała antybiotyku,robiłam trzy podejścia....za każdym razem paw:no::baffled:
Frida jest też beee...o 4 rano próbowałam odciągać katarek to był taki ryk jakbym ją ze skóry obdzierała:crazy:
Narazie jeszcze śpi,zobaczymy co bedzie dalej.....jutro idziemy do kontroli....mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej...achhh
Dziękujemy za pamięć:-)
 
reklama
Do góry