reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej hej,

nie no to jest na razie porażka to co się dzieje.
Dołączam się do niezadowolonych ze zmian.:no::no::no::no:

no i jeszcze raz się pytam gdzie jest "pokaż ostatni nieprzeczytany",
przecież bez tego się nie da funkcjonować!

ech....

Roxy mam nadzieję że Szogunek szybko wyzdrowieje.:tak::tak:

u nas nic się nie dzieje, katar Mai doprowadza mnie już do irytacji...:confused2::confused2::confused2: bleghhhhhh
chciałam dziś też iść z dziećmi na spacer, ale pogoda dziś średnia...:cool::cool::cool:
 
reklama
witam kochane:-)wow co za zmiany:-)nowa szata forum,dziś dopiero się dowiedziałam,że macie swoje forum zamkniete czy cos takiego,szkoda że sobie nie kukne na zdięcia chłopców:-(wczoraj niekukałam bo wiadomo impreza urodzinowa-ale byłpo super Niki ucieszona,nawet grzeczna była:-)a najlepsze,ze przez 3dni ja maglowałam bo chciałam ja nauczyć brawo czy kośi kośi no i bez efektu,a wczoraj chłopcy od szwagierki zrobili brawo no i Niki jak papuga za nimi:-Dno i potrafi:-)ledwo rano dzis wstała to odrazu biła brawo:-)no i musze się pochwalic wam ,że wczoraj Niki miała pierwszy dzień i nocke dała rade bez cycusia:tak:dostawała flaszeczke mleka i piła ze smakiem:-)a ja ze smakiem na imprezie M po prawie 2latach niepicia napiłam sie mojego kochanego Desperadosa:tak:ummmm no i winka:-)bałam się czy niebędzie w nocy płakania a tu tak sprawnie poszło:-Dtakze ten tydzień podjem sobie to naco mam ochote:-Dpodrinkuje,no a od przyszłego tygodnia dietka ażeby wrócić do swojej wagi-czyli czeka mnie 13kg do stracenia:tak:mam nadzieje,że miesiąc mi nato starczy:)miłej niedzieli kochane życze,my dziś z M i z Niki siedzimy w domku bo normalnie nam się dupek z domu niechce ruszyć:-Dmielismy wyjść z Niki na spacer ale jest taka jakaś paskudna szarówa ,że sobie odpuścilismy,m był tylko godzinke pojeżdzić na swoim crosie jakoś mnie ździwił bo dawno nieodpalał motoru a dziś go coś tak naszło:tak:ok mykam bo słysze że moja Miśia sie obudziła no i ide m wycałować bo ładnie umył mi wszystkie naczynia po imprezie super pa wypoczywajcie mamusie
 
boszeeee ... znalazłam "pokaż pierwszy nieprz...", ale teraz nie widzę gdzie jest "edytuj" ??? :eek::eek::eek::eek::eek:


aha, już wiem, jak nie jestem zalogowana to te przyciski: "edytuj" i "pokarz ... " się nie wyświetlają.. czyt. nie ma ich...:baffled::baffled::baffled:

Mama Niki, wybacz ale jakoś ciężko mi ogarnąc twojego posta:sorry::sorry:.
Może to to nowe forum....
 
O Iudu o co biega? Patrze i nie moge się poIapac . PodzieekowaIam Kasicy za jej post a chciaIam tyIko sprawdzic o co chodzi:szok:
Dziekuje bardzo za życzenia:tak::tak::tak:
 
kasica, gratuluje ząbka :tak:
tak propo - ogarniasz te zmiany? dajesz rade? bo ja czuje sie jak w..kosmosie :eek::eek:

nina, najczęściej wołamy Marcelitko ;-) albo Konfacelek :laugh2: nie pytaj dlaczego bo sama nie wiem :rofl2:

mamo Niki, super że imprezka się udała. Fajnie że mała bez problemu przeszła na butelkę :tak::tak: no i dzięki temu możesz sobie zjeść co lubisz i napić się % :happy::happy:

my poszliśmy dziś na basen.... i co?...u dupa zbita :angry::angry: okazało się że jakiś dzieciak wyprawiał urodziny na basenie i było tyle dzieci że szok :szok: skakali do wody, przepływali na linie która teoretycznie miała być dla innych użytkowników.. zrezygnowaliśmy z basenu :-:)-:)-(
ale za to poszliśmy na huśtawki :tak::-):-):-)

 
Witaj Nina.
Ej a gdzie wywiało Tsarinę?

dokładnie... w pełni to rozumiem :-:)-:)-(
Tsarina u Teściów w Sandomierzu... pewnie na dniach powróci :tak:
Tsarinko - pozdrawiamy!!!

Podziękował...

No jasne, ja wybyłam, a Wy tu remont? Gdzie mój fotel? A moje kapcie? Mój barek?


Ja wróciłam, ale tak zmęczona po tym urlopie męża, ze ja już nie chce więcej, rano do babci- obiad, potem do ojca męża- obiad i nie ma przebacz... trzeba zjeść...
Więcej napiszę Wam później, trzeba pannę Izabelę wymoczyć...

Dziękujemy za pamięć i życzenia!

sandomierz-r4.jpg


Ok, mąż kąpie Izę Mirkę, to ja szybko napisze...
Oj, zmęczył mnie ten urlop, pakowanie i myślenie, co zabrać, co sie przyda... i wziełam torbę ciuchów za dużo... mam naukę na przyszłość...
Iza od razu zapałała miłością do S-mierza i rodziny męża, tylko z wujkiem miała mały kłopot, ale za to tylko u niegu śmiała się w głos...
Iza (co również umieszczę w odpowiednim watku) robi już papa i cześć (tyle razy dziennie to robiła, że się nauczyła), potrafi naciagnąć sobie szaliczek lub chustke na główkę i udawać, że jej nie ma, a potem się "pojawić", pełza, wierci się, uzależniła się od chrupek kukurydzianych, mówi "chodz tu", wskazuje palcem co chce, włacza i wyłacza swiatło, pokazuje gdzie ktoś miał oko... szok!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam ponownie:-)
Już przestańcie narzekać dziewczynki...nie lubicie zmian?:-D
Nie jest najgorzej przyzwyczaimy się:tak:
tsarina piękne zdięcie zazdroszcze tego Sandomierza nie byłam nigdy,a b.bym chciała i jeszcze do Zamościa pewnie kiedyś pojade z dzieciakami.Postępy u Izy super podobnie jak u Krzysia:tak:
 
Do góry