reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ja jestem Roxy...
ale koncze z kompem na dzisiaj... Idziemy sie polozyc...
poza tym wkurzona jestem na maxa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:... ale o tym później napisze... Teraz jakoś jestem pod wpływem emocji... i ... lepiej dla innych jak bede z dala od kompa:crazy::crazy::crazy:

buźka i milszego dzionka Wam życzę:happy::happy::happy:
 
reklama
kurcze ale jestem wkurzona :wściekła/y::wściekła/y:jak ludziom przeszkadza jak komuś się lepiej wiedzie wrrrrrr:wściekła/y:Pisałam wam kiedyś że M pracuje na dwóch etatach na jednym legalnie a na drugim dorywczo i kogoś to w oczka kuje i ten ktoś zadzwonił do szefa M i powiedział że ten pracuje jeszcze gdzieś na szczęście szef normalny i powiedział a co mnie to obchodzi, co ty robisz po godzinach i kazał ostrzec tamtego jak by jeszcze do inspekcji zadzwonili
 
Fajnie :)

A wiec: Mam na imie Dorota i jestem z Gdanska. Moze sa tu inne mamy z Trojmiasta?? Moj synek urodzil sie 1. maja, sn, w Wejherowie. Ma na imie Eryk. Ostatnio odkryl raczkowanie wiec latam za nim po calym domu ;) A co poza tym? Nie pracuje, studiuje wiec cale dnie spadzam z moim szczesciem :) Nie wiem co jeszcz napisac...wyjdzie w praniu :)

Dzieki za przyjecie do grona:*
witam prosimy o częste udzielanie na forum ;-)
 
ja jestem Roxy...
ale koncze z kompem na dzisiaj... Idziemy sie polozyc...
poza tym wkurzona jestem na maxa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:... ale o tym później napisze... Teraz jakoś jestem pod wpływem emocji... i ... lepiej dla innych jak bede z dala od kompa:crazy::crazy::crazy:

buźka i milszego dzionka Wam życzę:happy::happy::happy:
Ojjj..mam nadzieje że nerwy szybko przejdą:tak: A ja sie dopytuje o Was a sama kurcze nie mam chwili dzisiaj żeby coś skrobnąć:sorry2::sorry2::sorry2:
kurcze ale jestem wkurzona :wściekła/y::wściekła/y:jak ludziom przeszkadza jak komuś się lepiej wiedzie wrrrrrr:wściekła/y:Pisałam wam kiedyś że M pracuje na dwóch etatach na jednym legalnie a na drugim dorywczo i kogoś to w oczka kuje i ten ktoś zadzwonił do szefa M i powiedział że ten pracuje jeszcze gdzieś na szczęście szef normalny i powiedział a co mnie to obchodzi, co ty robisz po godzinach i kazał ostrzec tamtego jak by jeszcze do inspekcji zadzwonili
Taaaaakkk....skąd ja to znam....wiesz tak to jest że ludzie są super jeżeli masz mniej od nich....a jak jest inaczej to zaraz w oczy kole...normalka:baffled:

Ja za chwile oszaleje....nie mam chwili nawet żeby pójść do toalety,non stop mała chce być ze mną....czyżby to lek separacyjny:baffled: męczące to okrutnie:sorry2:
 
Witajcie.
Chciałabym nieśmiało zapytac czy znalazłoby sie u Was miejsce dla jeszcze jednej mamy majowego chłopca? Kidys dawno temu, w ciazy, sie tu zalogowalam a potem zapomnialam o tym forum.:zawstydzona/y: Dzis je odnalazlam i gdybyscie nie mialy nic przeciwko - chetnie bym do Was dołączyła:tak:

Serendipity, witaj!
Miłego forumowania z nami, tylko uważaj :wink: bo np ja jestem podobno wredna baba .... :-p ale jest taka jedna, jeszcze lepsza ode mnie :-D:-D:-D
A mam z Trójmiasta jest tu parę :tak: i to bardzo fajnych, w tym jedna ta bardziej wredna ode mnie :-D:-D:-D
Ja zresztą też w 3mieście bywam (M ma tam mieszkanie służbowe), ale pojawię się znów w Gda raczej dopiero na wiosnę. W taką pogodę się nie opyla
 
hej kobitki...dziś jakoś zebrałam się do kupy. Boli juz mniej ale obfitością to mogłabym rozdzielić jeszcze ze dwie kobiety...masakra.

Serendipity
witaj w naszym gronie...fajnie ze jesteś z Gdańska...ja i AgA też...nawet mamy już na koncie spotkania...moze i ty do nas dołączysz, niedługo wybieramy się na basen do Aquaparku...:tak:

Serendipity, witaj!
Miłego forumowania z nami, tylko uważaj :wink: bo np ja jestem podobno wredna baba .... :-p ale jest taka jedna, jeszcze lepsza ode mnie :-D:-D:-D


A mam z Trójmiasta jest tu parę :tak: i to bardzo fajnych, w tym jedna ta bardziej wredna ode mnie :-D:-D
powtarzasz sie moja droga. No i ...taaaak sobie tłumacz...już Ci mówiłam ze sporo Ci brakuje :-p:-p:-p
Ja zresztą też w 3mieście bywam (M ma tam mieszkanie służbowe), ale pojawię się znów w Gda raczej dopiero na wiosnę. W taką pogodę się nie opyla
yhy...przyjeżdża i potem pisze ,że na nic nie ma czasu bo zwiedza...;-):-p


aha zapraszam na xxx...jest bomba :-D:-D:-D:-D:-D

aha i skumajcie tego mojego szczyla....( nie patrzcie na bałagan
:-p)

[video=youtube;BNEuhR05GiU]http://www.youtube.com/watch?v=BNEuhR05GiU[/video]
 
jestem powietrzem...:baffled:
ja rozumiem ,że mnie nie było ale żeby od razu nie zauważyć nawet ,że coś napisałam????
oj Confi Kochana- kto jak kto ale Ty powietrzem nie jesteś :****:blink::blink::blink:

O, jeszcze mam do Was 2 rzeczy ...

Pierwsza, to mam pytanie o to, czy któraś zamawiała z jakiejś strony i int kubek z nadrukiem. Zamierzam zamówić takie na dzień babci/dziadka i pytam, może któraś z was już sprawdzila któryś sklep :tak:

Druga sprawa - wczoraj po dość długiej przerwie byliśmy na rehabilitacji. Pani pochwaliła Liliankę za postępy, że pięknie raczkuje, sztywno siedzi i takie tam, ale nas zganiła :sorry2: Za to, że pozwalamy małej stawać przy meblach :baffled: Że to zakazane, że dzieci nie powinny, że jeśli stają trzeba je natychmiast odsuwać. A już najgorsze jest łóżeczko (dlatego teoretycznie powinno tam tylko spać). A dlaczego nie wolno? Bo dziecko powinno nauczyć się wstawać samo, bez podciągania się na czymś. Inaczej zamiast wzmacniać mięśnie nóg i kręgosłupa pracuje obręczą barkową, wzmacnia ręce i potem ma problem z chodzeniem :baffled:
Przekazuję, skoro taki wykład dostaliśmy.
Ciekawa jestem jeszcze opinii fizjoterapeutki AgI
a więc tak kubki ja zamawiałam na święta, później wrzucę linka

a co do drugiej sprawy to zgadzam się w 100% Młody nie staje przy żadnych meblach, tego pilnuję- bardzo! jednak nie mogę go upilnować w łóżeczku :sorry2:szczególnie rano ale z tym walczę- takie moje zdanie z racji zawodu :sorry2: i uważam że warto poczytać o tym coś więcej a nie stawiać na to że jak dziecko jak chce to niech chodzi :baffled::baffled::baffled:

Nadrabiam dalej z przerwami bo jak wam pisałam na xxx mam szlaban na bb :baffled:
 
reklama
Natasza też jest kąpana w dużej wannie... no przepraszam teraz to w brodziku... jest dość duży i głęboki tak, że nie ma problemu. na wanienkę w lipcu spadło mi żelazko i zrobiła się dziura i już nie kupiłam nowej wanienki...
My też już w brodziku i jest git. początkowo płacz ale po reorganizacji prysznica jest fanie :tak:
dobry wieczir kochane kobitki. Lece sprobowac Was nadrobic , ale watpie. Malinko mowilas ze bedzie wiecej czasu na BB a tu u mnie brak ;(. Oczywiscie M nie moze zrozumiec jak ja moge tu pisac :wściekła/y:. A od wczoraj doszlam do wniosku ze pora wziasc sie w koncu za siebie i zamierzam cwiczyc codziennie, no moze co 2 dzien, zero pieczywa. A ogolnie jestem jakas zla dzisiaj.
Coś Cię mało Eluś, a jeśli chodzi o M to mam to samo :-(
No a ja mam stresa. Godzine temu Tomek spadI SIawkowi z foteIa.UderzyI gIowa o podIoge.PIakaI 40 minut. Teraz sie juz uspokoiI aIe mnie ciagIe nerwy trzęsą .Noc mam z gIowy.
Boże, biedna Ty ale już doczytałam, że wszystko ok :tak:

Zresztą dobry fizjoterapeuta wie o rozwoju psychomotorycznym naprawdę niesamowite rzeczy. Wystarczy spojrzeć na wyniki osób pracujących z ludźmi którzy np nie mieli szans na chodzenie o własnych siłach ... to są specjaliści od układu ruchu, znają pracę mięśni, stawów, rozumieją mechanikę ... no ale to inna sprawa ... inny temat
Pięknie to napisałaś :tak::tak::tak::tak:
 
Do góry