reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Moniko - biedny Tomuś... tatuś też, bo pewnie nieźle mu sie dostało (i bardzo dobrze!!! moze teraz bedzie wiecej uczulony na ruchy Synka i to co może się stać ). Cieszę sie, że wszystko dobrze się skończyło.

patusiu - ależ Twoja córeczka jest sliczniutka. Naprawdę - Laleczka:tak::-):-):-)

m&m's - mi się podoba czarne futerko (moja Sis ma szare). Jednak ja bym się na nie nie pokusiła:sorry2: - wiem, że takie rzeczy pasują TYLKO chudzielcom - mnie by pogrubiło o przynajmniej 5 kg, a moj biust...to juz w ogole... wygladalabym śmiesznie i niesmacznie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
No, ogarenęłam co nieco hacjendę, M poszedł z Lilią do sypialni i się zamknęli :sorry2:

Confi, wpółczuję tych bolesnych @ Mnie zawsze coś tam pobolewało, ale nie mogę narzekać. Nad ranem rwało a ok południa już było po sprawie.
Natomiast wszystkie źródła mówią, że miesiączki po porodzie są zwykle bardziej obfite ale jednocześnie dużo mniej albo w ogóle bezbolesne :huh: Ja swojej obecnej (pierwszej po porodzie) w ogóle nie odczułam.

Natomiast M faktycznie, jest luzakiem, ale w ogóle on z wieloma sprawami nie ma problemu. To w sumie fajne jest :zawstydzona/y::-p

Aha, już wiem, Lilia uśpiona. Podobno siedziała i chwiała się ze zmęczenia, kiedy włożył jej smoka padła na twarz i zasnęla od razu :-D
 
Kasiu, Filipku, buziaki dla WAS!

I jeszcze spóźnione życzenia dla Majuni i jej mamy (m&m's - mua) oraz Malgoss i jej Szymonka (wczoraj cały dzień miałam napisać i w końcu zapomniałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:... biję się w pierś)
 
I ja się witam:-).
juz po pracy, papiery do kontroli w trakcie dopracowania detali (PIP:-(), Gosia smacznie śpi, Gaba po zajęciach matematycznych z mamuską (piszemy cyfry i liczenia a jutro coś z literek i rebusy - tak ok 35min). Teraz Gaba ogląda bajkę a ja klikam:-). Pomidorówka w garze;-) więc chwila spokoju dla matki;-). Potem obiadek i śmigamy na balet (oczywiście Gaba:-p) a my z Gosią w tym zcasie spacerek po mieście.
Monika - dobrze, ze tylko strach miał duże oczy;-). Upadków prosto na rączki jak u kociaków;-) i bez kontuzji, jedynie z łezką do otarcia.
Aga km - trzymajcie się dzielnie dziewczynki i wytrwale walczcie z wirusami, zwycięskiej bitwy:tak:.
Confi - ja też mam obfite i bolesne@. Wcześniej tak nie było tylko teraz po porodzie Małgosi. Jak dostałąm pierwszą to wzywałam męża bo myślałam, zę zemdleję:-(. Mija gin podczas ostatniego usg zauważyła, ze mam bardzo grubą sluzówkę macicy i spytała czy mam obfite@. zaproponowała tabletki aby wyregulować to i nie doprowadzić do anemii. A masz polipy szyjki albo zaburzenia hormonalne? Ciepło ściskam:tak:.
 
Witajcie.
Chciałabym nieśmiało zapytac czy znalazłoby sie u Was miejsce dla jeszcze jednej mamy majowego chłopca? Kidys dawno temu, w ciazy, sie tu zalogowalam a potem zapomnialam o tym forum.:zawstydzona/y: Dzis je odnalazlam i gdybyscie nie mialy nic przeciwko - chetnie bym do Was dołączyła:tak:
 
Witajcie.
Chciałabym nieśmiało zapytac czy znalazłoby sie u Was miejsce dla jeszcze jednej mamy majowego chłopca? Kidys dawno temu, w ciazy, sie tu zalogowalam a potem zapomnialam o tym forum.:zawstydzona/y: Dzis je odnalazlam i gdybyscie nie mialy nic przeciwko - chetnie bym do Was dołączyła:tak:


Nie ma probIemu, wpadaj na nasze pogaduchy.

Dziewczynki ,dziekuje za miIe sIowa. Buziak dIa was.
 
Witaj Serendipity:-):-):-)

zapraszam do częstego udzielania się na naszym forum (największa aktywność z rana i wieczorem). Z pewnością znajdziesz tu wiele cennych rad, licze też na jakieś nowe spostrzeżenia i uwagi.

napisz nam coś o sobie i swoim Synku.
 
reklama
Witajcie.
Chciałabym nieśmiało zapytac czy znalazłoby sie u Was miejsce dla jeszcze jednej mamy majowego chłopca? Kidys dawno temu, w ciazy, sie tu zalogowalam a potem zapomnialam o tym forum.:zawstydzona/y: Dzis je odnalazlam i gdybyscie nie mialy nic przeciwko - chetnie bym do Was dołączyła:tak:
Hej witaj...zapraszamy:-) Napisz nam coś o sobie;-)

Kobiety,gdzie Was wywiało:confused::confused::confused: Jest tu ktoś:confused:
 
Do góry