reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Jezus, ależ ten Twój chłop jest cięty :baffled:
Co jemu aż tak to forum przeszkadza?
Bo rozumiem, że gdybyś poświęcała BB cały swój wolny czas, ale codziennie godzinka czy dwie. Przecież coś się Tobie od życia należy? Hę?

Już tyle chlapnęłaś? :-D No to zdrówko (ja sobie naleję nalewki, ale niech już kumpel K pójdzie, bo tak to głupio, szczególnie że wiedział że karmiłam dopiero co, on ma dwoje dzieci, zaraz żonie opowie i będą mnie obgadywać, a potem przy kolejnym spotkaniu krzywo na mnie patrzeć .... dalszej części telenoweli nie piszę :-p
)
no niestety jest cięty bo ostatnio mi powiedział że częściej z wami pisze niż z nim rozmawiam :sorry2::sorry2::sorry2: no cóż trudno :-D:-p:-p
a winko nalałam bo jutro mam na 13 do pracy więc.... :cool2::cool2::cool2:
no a Tobie się nie dziwię że jeszcze nie pijesz, jak ja karmiłam to zawsze czekałam aż będę zupełnie sama z mężem mimo że młody przesypiał całe noce... zawsze goście puszczali jakieś dziwne aluzje...
 
reklama
Confi, no co ja mogę powiedzieć :confused::confused::confused:
Damiś do "kupy" nawet nie dorasta, no ale inteligencją bezapelacyjnie bije swojego rówieśnika na głowę .... mimo że tamta taka duuuuża :-D:-D:-D
 
A nie zawiodłaś się brakiem naocznego dowodu? :-D:-D:-D Bo ja bardzo :cool:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dteż już o tym pisałam na xxx. ale to oznacza dobry film- bo nie spodziewałyśmy się takiego zakończenia :-p

Moniq a jak Ty to zrobiłaś że masz prawie 2000 postów :szok::szok::szok: boże a pamiętam jak zaczynałyśmy pisać mniej więcej w tym samym czasie :sorry2:szalejesz :sorry2:
 
Hej dziewczynki...ja tylko na chwilke...padam na pysk:sorry2:

Paula...no w koncu sie odezwałaś,dobrze że to nic poważniejszego:tak:muuaa

Confi...nie moge odpalić Twojego filmiku...coś mi komp nawala..ale jutro u mamy spróbuje...a ciekawa jestem co Damiś tam wywija:-D;-)

Malinko...no co ten Twój mąż taki zaborczy...pogadać nie da na forum....mój też czasem kręci nosem ale się postawiłam,a co? On gra to ja mogę popisać:tak:;-) Zaraz naleje sobie likierku i też na chwilke do AA sie melduje:-)

Dziewczyny mam pytanie do mam karmiących mleczkiem modyfikowanym...a mianowicie czy Wasze dzieciaczki jedzą dwa razy w nocy...bo ja już nie wiem,moja mała ostatnio co 3-4 godz w nocy upomina się o butelke i wypija całą....i teraz nie wiem o co chodzi,czy sie nie najada:confused::confused::sorry2: P kupił dzisiaj mleczko na noc,zobaczymy może będzie bardziej najedzona. Co myślicie?:confused:
 
Zaraz naleje sobie likierku i też na chwilke do AA sie melduje:-)
Dziewczyny mam pytanie do mam karmiących mleczkiem modyfikowanym...a mianowicie czy Wasze dzieciaczki jedzą dwa razy w nocy...bo ja już nie wiem,moja mała ostatnio co 3-4 godz w nocy upomina się o butelke i wypija całą....i teraz nie wiem o co chodzi,czy sie nie najada:confused::confused::sorry2: P kupił dzisiaj mleczko na noc,zobaczymy może będzie bardziej najedzona. Co myślicie?:confused:
Nalej, nalej :tak::tak::tak::tak::tak:

A co do mleczka niestety nie pomogę bo mój pije tylko rano butle 210ml i na noc 210ml i to wszystko, w nocy nie pije (bo się nie budzi:zawstydzona/y::sorry2:) a w dzień je kaszke, obiadek(warzywka+mięsko) i podwieczorek (owocki).
 
Moniq a jak Ty to zrobiłaś że masz prawie 2000 postów :szok::szok::szok: boże a pamiętam jak zaczynałyśmy pisać mniej więcej w tym samym czasie :sorry2:szalejesz :sorry2:

:-D:-D:-D Mój M nie jest aż tak cięty (chociaż raz mieliśmy poważniejszą o BB rozmowę, ale przyznałam mu rację, bo faktycznie siedziałam tu jak głupia, od rana do nocy)
No a w ogóle, to te ch.my i tak skasowali mi gdzieś po drodze ze 300 postów (nawet któraś z dziewczyn też to zauważyła, monika bodajże)

I słuchaj moja droga, zaczęłyśmy pisać razem ale na cukrzyczkach, tutaj przyszłam wcześniej, a przy poziomie który trzymały wtedy dziewczyny, inaczej się nie dało, bo by człowiek nigdy nie był na bieżąco :tak:
 
reklama
Nalej, nalej :tak::tak::tak::tak::tak:

A co do mleczka niestety nie pomogę bo mój pije tylko rano butle 210ml i na noc 210ml i to wszystko, w nocy nie pije (bo się nie budzi:zawstydzona/y::sorry2:) a w dzień je kaszke, obiadek(warzywka+mięsko) i podwieczorek (owocki).
No właśnie moja też tak samo w dzień wcina jak Twój i do tej pory nie budziła sie w nocy....a od jakiegoś tygodnia budzi sie i je,dlatego troche mnie to zastanawia:baffled:
 
Do góry