reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
I ja sie witam :-),

wczoraj nie dałam rady usiąść przy kompie - zaczęło mnie choróbsko rozbierac - i Obie z Jagą leżałysmy w łózku i się wygrzewałyśmy. Wolałabym uniknać lekarza:sorry2:.
Jadze (po kłótni z M) - nie podalam antybiotyku. Wybrałam mniejsze zło - czyli Nurofen. Jeżeli dzisiaj byłoby z nią gorzej - to wtedy obiecałam M, że sięgnę po Augmentin. Ale jest całkiem dobrze, wiec chyba się obejdziemy (w sumie to niepotrzebnie wybrałam tą receptę... jakies 50 zł postoi sobie do 2011 r.)

A teraz powoli zaczne nadrabiać Waszą wczorajszą wene :-):-p
 
Kasiu i Filipku - Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 8 miesiąca!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Oby nadal Wasze zycie było takie spokojne, milusie i bezproblemowe!!!
 
ja również się witam...noc fatalna. Zalało mnie kilka razy...muszę czym prędziej zrobić coś z moją gospodarka hormonalna bo zwariuję od tym obfitych i mega bolesnych @ :dry:

Moniqsan fajnie masz mając takiego luźnego męża...mój w ogóle nie chce słyszeć o seksie podczas @ ...niby normalka ,ale czasem taaaak ma się ochotę ...:sorry2:

Kasiu i Filipku wszystkiego naj, naj, naj od Cioci Confi i Damisia

2w6w7ba.jpg


spadam zrobić sobie jakieś śniadanko bo bez śniadanka nie dam rady utrzymać się wieczorem bez kolacji ;-)
 
Dzień dobry dziewczynki wczoraj jakoś byłam zmęczona i już nie siadałam do kompa, ale już was poczytałam , jak miło że o nas pamiętacie ja zapomniałam otwieram a tu życzonka dla nas wielki BUZIAK muaaaaaa.
A co do tego wstawania u nas ciągle nawet jak siedzi u mnie na kolanach to się wspina po mnie , jak leżymy w łóżku to się wspina po ścianie i po mnie a przy tym wiecznie robi przysiady i tak bez końca jedynie na środku pokoju niczego się nie chwyci ale wtedy koniecznie chce raczkować i pada na brzuch staje na głowie i się wścieka:sorry2:
 
Wszystkiego Dobrego dla Filipka,buziak:-):-):-)

Witajcie....jejuuu jaka noc....moje dziecko przerzuciło sie na nocne jedzenie:baffled: tak jak jadła zawsze o 22 i spała do rana ...to od paru dni karmienie o 1:00 ora zo 5:00-6:00:baffled::baffled::baffled: o co kaman:confused:
Ale za to spałyśmy do 10:))

Monika....super ze z Tomeczkiem wszystko w porzadku...szybko zapomnicie o całym zdarzeniu,On to juz nie pamieta:tak:

Moniqsan...ładnie,ładnie:-D;-) nam tez czasem zdarzaja sie takie spontany podczas@:tak:

Confi...ja zawsze małam mega bolesne@.... po porodzie za to naewt nie wiem kiedy dostaje ale za to są obfitsze:tak:
 
reklama
ojjj, no bo to by ł taki spontan ... nie wiem, może jego to jara ? Bo w sumie faktycznie bardzo często w czasie @ się zdarzało :sorry2:
Że niby coś w stylu - zakazany owoc lepiej smakuje

Ale niektórym panom (zresztą chyba więcej tych co przeszkód nie widzą) ten czas to nie pzreszkadza ino bardziej my mamy opory:-p.

No to ja nie mam, a mojemu nie przeszkadza ... Zwyrodnialce :-D

Kochane- jak to mawia mój M - prawdziwy Marynarz i po morzu czerwonym popłynie ;-):tak::-D:-D:-D
Czyli z Pana K to Kapitan jak się patrzy ;-)

wiedzialam że kogoś jeszcze nie ma, gdzie się podziala aga_k_m??!!

Kochana jestes:***
 
Do góry