reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
bez komentarza... dobrze, ze nie wpadli na pomysł co by do butli wlać wino/piwo - to by dziecko pospało...
 
wiecie co - ale moja Kuzynka też jest dobra... Urodziła córeczkę w marcu, i np. Mała je już od dawna jakieś makarony, ziemniaki, kotlety, itd...
Mięsa oczywiście nie miksują tylko cała rodzina żuje swoje i na końcu daje Małej (co chwile ktoś jej swojego kotleta zemłanego wciska) - mnie normalnie stelepało z obrzydzenia...
 
własnie też tak pomyślałam o tym cackaniu :sorry: ale jak byś zobaczyła tatusiakoło 200kg na bank mamusia też do chudzienkich nie należy ciekawe jak malutka będzie wyglądać po takim jadłospisie
 
wiecie co - ale moja Kuzynka też jest dobra... Urodziła córeczkę w marcu, i np. Mała je już od dawna jakieś makarony, ziemniaki, kotlety, itd...
Mięsa oczywiście nie miksują tylko cała rodzina żuje swoje i na końcu daje Małej (co chwile ktoś jej swojego kotleta zemłanego wciska) - mnie normalnie stelepało z obrzydzenia...

aż mi się niedobrze zrobiło jak ja takiego czegoś nienawidzę :wściekła/y:
 
moje dziecię gada przez sen ,aż wstałam zobaczyć czy już się wyspał ale nie śpi słodko i nawija aparat jeden
 
Marzena jak ja bym sie chciala troche ponudzic,przy malej to jest niemozliwe,ona jest bardzo absorbujaca:tak: i cholercia znow nie spi:wściekła/y:

Aga_km_, jejku jak czytam takie rzeczy to mam odruch wymiotny,fee;-)
 
A ja się dowiedziałam że w piątek i potem pon-śr idę do pracy:confused2: niby spoko - bo jakaś kaska wpadnie, ale kurka miałam plany które mój mąż będzie musiał wykonać za mnie :sorry:

confi, faceci chyba nie lubią jak się bez nich decyduje... tylko jak tu z nimi dyskutować jak oni tysiąc innych rzeczy robią by tylko do rozmowy nie podejść :confused2: myślisz że ja nie miałam pogadanki ze swoim na temat świąt? :cool2: (na temat jak i kugo spędzamy święta) suma sumarą i tak stanęło na moim tyle tylko że się nagadać musiałam :szok:

monika, ojj to strasznie smutne co piszesz :-( (to że gdyby dzieci nie było to nawet choinki byś nie ubrała)
mój też mi zagląda przez ramię jak piszę na forum...osz jak to mnie drażni :crazy:

jak wszystkie wiecie my na święta lecimy do Polski :-):-):-) i strasznie się z tego powodu cieszę!! jesteśmy tutaj 4 lata i to będzie nasz pierwszy wyjazd do domu w okresie świątecznym... pewnie gdyby nie Marcelitko to byśmy znowu nie pojechali :zawstydzona/y::zawstydzona/y:...
tutaj zawsze przystrajałam domek, świeczki, lampeczki, choinka, zapaszki... tej magii nie ma w żadnym innym miesiącu - nawet Wilenoc nie dorasta do pięt świętom Bożego Narodzenia :tak:
my wigilię i 1-szy dzień świąt spędzimy w domu u mojej cioci (mamy siostra), tam jest też babcia i dojedzie reszta mojej rodzinki. a w tym domku będizemy dlatego bo ciocia ma duuuużyyyy dom i spokojnie się pomieścimy i nie będziemy sobie na głowe wchodzić.
2-gi dzień świąt i niedziele będziemy u teściów, odwiedzimy też męża dziadziusia, bo jest chory...no i same wiecie co... pssst.. nie chce wywoływać wilka z lasu:-:)-(

ojjjj chyba zostanę feministką bo mi panowie a szczególnie jeden coraz bardziej za skórę zachodzą...
hiiii a jak mówiłam że chyba lesbijką zostanę to aga się ze mnie śmiała :sorry::laugh2::laugh2::cool2:

mmatysia, brawo - super "załatwiłaś" męża :rofl2::rofl2:

moniqsan, gratulacje pierwszego siadu na tyłeczku :tak::tak:
monia, a ty mieszkasz w jakims chronionym budynku?

a właśnie...powiedzcie mi mausie które mają dostęp do pierwszego zamkniętego - jak tam sytuacja wygląda z naszą ex koleżanką? jak nastroje? jak sheepy?

tikanis, śliczny Kubulek - a to statnie zdjęcie to powinnaś na jakiś konkurs wysłać, cudo po prostu:tak::tak:

malgoss, dużo zdrówka:tak:

kasia, na głowe upadli czy co? :eek::eek: jak ich spotkach to powiedz że znasz taką Liliankę co jest na piersi i też prześpi cała noc :-p:-p

aga bleee aż mi wszystko do gardła podeszło :eek::eek:

 
Marzena jak ja bym sie chciala troche ponudzic,przy malej to jest niemozliwe,ona jest bardzo absorbujaca:tak: i cholercia znow nie spi:wściekła/y:
Moje dziecko jest kąpane 19-20, dostaje butle i śpi. Z usypianiem - odpukać - nigdy problemów nie było. Może i o północy się obudzi i będzie płakała, ale ja nie wstane:no: Do niedawna wstawałam i herbatkę dawałam, mleczko ewentualnie nad ranem. Ale teraz śpi już coraz lepiej. Dziś dopiero o 5.00 się obudziła, ale zaraz zasnęła znowu i dopiero o 6.30 dostała mleczko i spałyśmy dalej do 9.00.:tak:
 
reklama
Do góry