reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

tikanis my dopiero będziemy chrzcić na święta, bo dopiero wtedy polecimy do Polski. a więc Marcelek będzie miał 7,5 miesiąca :tak:

marzena niezły pomysł z tym okłamaniem księdza ;-) ja chyba nie wpadłabym na to :zawstydzona/y: swoją drogą to ciekawa teraz jestem czy księża rzeczywiście nie sprawdzają jakąś chrzestnych... (no wiecie w aktach). a powiedz mi jak rozwiązałaś kwestie karteczki od spowiedzi? (chodzi mi o chrzestną) ksiądz tego nie wymagał?

ankzoc sukienki śliczne. ta pierwsza bardzo mi się podoba :tak:
 
reklama
Marzena,samo centrum blisko kina rialto:-) ankzoc sukieneczki sliczne,mnie bardziej podoba sie ta druga:-) pomnik sliczna masz coreczke,bardzo ladnie wyglada w sukieneczce:tak:,marychna moja mala 9 konczy 3 miesiace i jeszcze jej nie szczepilam na rota:-(nie wiedzialam ze do pol roku trzeba zaszczepic,mam nadzieje ze zdaze:-)
 
ankzoc - mi bardziej podoba sie ta pierwsza sukieneczka. Ale i sukieneczka, którą wybrała pomnik jest śliczna... Mam jeszcze 2 tygodnie na wybranie kreacji, wiec ciesze sie, ze poruszyłyście temat sukieneczek (bo kordonkowa chyba nie zdąży nam się wyszydełkować - a szkoda)
 
My mieliśmy chrzciny razem z naszym ślubem i mieliśmy ten sam problem z chrzestnymi co wy ale w końcu wyszło na nasze i zostali przez ans wybrani musieli tylko się wyspowiadać i donieść karteczkę że są po spowiedzi a co do sukieneczek to wszystkie bardzo ładne
Pomnik sukienunia śliczna
Ankzoc podoba mi się bardziej ta druga :) ale pierwsza tez ma coś w sobie
 
Roxy31 my wczoraj podaliśmy pierwszą dawkę rotawirusa, udało nam się, bo faktycznie niby do 24tygodni można dziecko szczepić, ale lekarz wczoraj nam powiedziała, że 1dawka musi być podana do 12tygodnia:szok: wogóle mnie nie zapisali na szczepienia bo miejsc nie było ponoć i kazali przyjść za 2tyg, ale sie wkurzyułam bo jak szczepienia w 12tyg robić w 14, i zapakowałam mała i poszłam do przychodni i się poprostu bezczelnie wcisnęłam:zawstydzona/y:ale cieszę się że tak zrobiłam bo za 2tyg byłoby za poźno na rote:-)
 
A z chrzcinami to i ja będę miała problem, bo proboszcz w naszej parafii nie ochrzcił żadnego dziecka poza małżeńskiego że tak powiem, nie ważne czy cywilny, czy samotna matka, nie ma kościelnego ślubu do widzenia, nie chrzcimy:no:a my ślubu nie mamy,więc to będzie problem ogromniasty, jeszcze w kancelarii nie byłam, bo zbieram siły na porządne avanti, naczytałam się o chrzcie w prawie kanonicznym i będę dyskutować z proboszczem:baffled:
Te ubranka jak do Komunii a nie jak do chrztu:-) mi kiedyś w Akpolu wpadł w oko piękniusu zestaw do chrztu, też sukienusia, bolerko, i pierdołki:-)
 
:szok::szok::szok:No co Ty,to ja na bank nie zdaze,zapisali mnie na szczepienia dopiero na 19 sierpnia bo tez miejsc nie ma:wściekła/y:a mloda bedzie wtedy juz miala 14 tygodni,nie wiedzialam o tym i oczywiscie w przychodni nikt mnie o tym fakcie nie poinformowal:wściekła/y:chyba kupie szczepionke w aptece i sama jej podam(oczywiscie zartuje);-)balabym sie.
 
reklama
Roxy to blisko siebie mieszkamy. Ja koło ZDZ-tu.
A ja też mam szczepienia dopiero na 19 sierpnia. I też nie wiedziałam, że do 12 tygodnia trzeba podać pierwszą dawkę. Lekarka mi o tym nie powiedziała. To ciekawe czy jeszcze będę mogła to jednak zrobić. Przy pierwszym szczepieniu dług się zastanawiałam czy szczepić czy nie. I zrezygnowałam, a później żałowałam, że mi kasy było szkoda, a jak się coś stanie... I zdecydowałam, że będę szczepiła, a teraz nie wiem czy zdążę...
 
Do góry