reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

:-)Marzena to faktycznie bliziutko:-) ja przy pierwszym szczepieniu sie balam tyle bakterii dziecku od razu podawac a teraz chyba zaluje,bo jezeli nie bedzie mozna podac tej szczepionki to lipa,wiem ze duzo osob nie podaje i nie robi z tego jakiegos hallo ale ja tam wole na zimne dmuchac:-)
 
reklama
U nas też problem z chrzcinami a raczej z chrzestnymi. W naszej parafi rodzice chrzestni muszą mieć zaswiadczenie,że są praktykującymi katolikami.Mój brat od paru lat mieszka w Irlandii i takiego zaswiadczenia w Polsce nie dostał.Nie jest już polskim parafianinem i takie zaświadczenie ma mu wystawić ksiądz z miasta w którym mieszka.W Irlandii jednak się takich zaświadczeń nie wystawia.kolo się zamyka. PARANOJA.
Nasz ksiądz bez problemu chrzci dzieci rodziców bez kościelnego, rozwiedzionych czy bez ślubu. Nam nie robił problemu a nie mamy ślubu kościelnego i mieć go nie będziemy.
 
Bosssssssszzzzzzz, jak tak czytam te wasze przejścia "chrzestne" to normalnie nie mogę!!cc:szok::szok::szok: co to ci księża za łaskę robią że ochrzczą dziecko?? jak można tyle problemów robić i tak ludzi traktować??!! to chyba nie "po chrześcijańsku"?:no::no:
 
pomnik ja twoją sukienusie już chwaliłam na wątku z fotkami, śliczna jest, boska wręcz, na tej stronie się tak pięknie nie prezentuje jak na twojej niusi :tak::-D

my też szczepiliśmy na rota, i też nam nikt nie powiedział że pierwsza dawka ma być do 12 tyg :baffled: no ale my tą szczepionkę podaliśmy podczas normalnego szczepienia (jak synek miał dwa miesiące). jest ona prosta do podania - strzykawką podawana doustnie :tak:

monika - a gdzie twój brat mieszka (w Irlandii), nie ma tam polskiego kościoła?
 
ej dziewczyny, też chciałam coś popisać, ale jak mam odpowiedzieć, jak się pogubiłam....:confused::nerd:

my chrzcimy 26 września... z chrzestnymi raczej nie ma problemu, z nami też, gdyby nie ten nieszczęsny Sandomierz to było by dobrze- piekne miasto i je uwielbiam, ale jak mieszkamy w krk.. no same rozumiecie!

my nie szczepimy na rotawirusy, nie ma funduszy:confused::-(

kurcze, jutro idziemy z Iza Mirką do chirurga. Martwię się. Jutro Wam opowiem. Śpijcie dobrze...
 
Barmanko,szczerze powiedziawszy to nie wiem w jakim on był kościele. Wydaje mi się jednak,że w polskim.Ksiądz powiedział,że jakby miał wystawić taki dokument to sam nie wiedziałby w jakim języku.Nasz proboszcz zna sprawe i sam stwierdził,że nie praktykuje się takich rzeczy w innych krajach. Stwierdzić, stwierdził ale do podawania go nie dopuscił.
 
Dziewczyny, pewnie mi nie uwierzycie ale dziś lekarka potwierdziła moje przypuszczenia: Gabrysia ma dwa ząbki!! Dolne jedyneczki :-) Gdy mówiłam o tym rodzinie to mnie wyśmiano, a tu proszę - miałam rację :-) Dziwne to bo starszak miał 9 miesięcy gdy wyszedł mu jeden ząbek, 13 gdy dwa następne :-) W sumie się cieszę bo obeszło się bez dramatów :-)
Jak już będą dobrze widoczne to wrzucę fotkę. Króliś mój malutki :-)
 
Dziewczyny, pewnie mi nie uwierzycie ale dziś lekarka potwierdziła moje przypuszczenia: Gabrysia ma dwa ząbki!! Dolne jedyneczki :-) Gdy mówiłam o tym rodzinie to mnie wyśmiano, a tu proszę - miałam rację :-) Dziwne to bo starszak miał 9 miesięcy gdy wyszedł mu jeden ząbek, 13 gdy dwa następne :-) W sumie się cieszę bo obeszło się bez dramatów :-)
Jak już będą dobrze widoczne to wrzucę fotkę. Króliś mój malutki :-)

no proszę to może mojemu robaczkowi też ida ząbki:-)...tak się ostatnio śmiałam..bo ślini się przeokropnie i ładuje wszystko do buźki:tak:
a my byłyśmy dzisiaj na drugiej dawce szczepionki 5 w 1 i muszę się pochwalić moim skarbeczkiem że dosłownie tylko zapłakała przy ukłuciu i natychmiast się uspokoiła....nawet pielęgniarka się nią zachwycała...moja kochana dzielna dziewczynka:-):-):-)

życzę spokojnej nocy
buziaki
 
reklama
Mamstud, no coś ty??!!!! :szok::szok::szok:
ach a myślałam że moja Maja będzie pierwsza:zawstydzona/y:;-):-). I to jeszcze od razu dwa!!!:szok: Nie dałaś Nam szans!!:no::angry::wink::-) nawet na drugiego (ząbka) nie uda nam się być pierwszymi.:no: :-D
 
Do góry