reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

a własnie co do karmienia piersia......... od dwóch dni mam jak gdyby mniej pokarmu, co z tym zrobić ??? piję co dzień jedno karmi, kawe zbozowa z mlekiem, fakt faktem mniej jem coś........... czy to może być przyczyna a może ten okres, który niby dzisiaj dostałam ??? jak mozna jeszcze poprawić laktację ???
 
reklama
zadzwoniłam do swojego gine w sprawie tego mojego plamienia........ musze brac rutinoscorbin i wapno jak nie przejdzie do poniedziałku to bede musiała go odwiedzic
 
zadzwoniłam do swojego gine w sprawie tego mojego plamienia........ musze brac rutinoscorbin i wapno jak nie przejdzie do poniedziałku to bede musiała go odwiedzic
a co ma wspólnego rutinoscorbin i wapno z plamieniem?? :eek::eek:

co do pokarmu - to widze że nasze dzieci są w podobnym wieku... ja właśnie dziś dostałam pełniejszych piersi, bo też miałam problem z pokarmem..
i w sumie nie wiem co pomogło, tez piłam karmi, herbatki, porządny obiadek..
mleko wróciło po 2 dniach.
co ci mogę poradzić, to może zjedz dobry, duży obiad, często przystawiaj maluszka do piersi i czekaj cierpliwie...
 
a co ma wspólnego rutinoscorbin i wapno z plamieniem?? :eek::eek:

co do pokarmu - to widze że nasze dzieci są w podobnym wieku... ja właśnie dziś dostałam pełniejszych piersi, bo też miałam problem z pokarmem..
i w sumie nie wiem co pomogło, tez piłam karmi, herbatki, porządny obiadek..
mleko wróciło po 2 dniach.
co ci mogę poradzić, to może zjedz dobry, duży obiad, często przystawiaj maluszka do piersi i czekaj cierpliwie...

zielonego pojęcia nie mam czemu mam brac akurat te leki.......... problem polega na tym ze plamienia wogóle nie powinnam miec, to w związku z zastrzykiem antykoncepcji jaki jakis czas temu dostałam

a co do laktacji to powiem Ci ze duzego obiadu nie dam rady wcisnąc, nie potrafie zjesc duzo na raz, nie zmieszcze tego............ karmi pije ale nieregularnie, herbatki co dzien
 
malinka wstydź się!!! boisz się malutkiego pajączka - a teściowej sie nie boisz?? :-p:rofl2::rofl2: hihihi

he he he no fakt ;-)jak wrocilismy ze spacerku to juz go nie bylo ale balkonu i tak nie otworze bo moze gdzies tam siedzi:szok::-p:szok:...

od kilki dni buzia mi sie nie zamyka... ciagle bym jadla i jadla... co jest ? jeszcze troche i osiagne wage 9- tego miesiaca ciazy :szok::wściekła/y::angry::szok: taki mam apetyt :zawstydzona/y:

mazus wlasnie do mnie zadzonil z pracy ze wpadl na pomysl ze w niedziele zabiera nas na wycieczke ;-) pisalyscie o podrozach w foteliku, zobaczymy jak to u nas sie sprawdzi ( mamy tylko jakies 150km do przejechania ale zawsze) tak sie ciesze ze w koncu sie z domu wyrwe ;-) ( i od tesciowej daleko choc jeden dzien :-p)
 
malinka009- a bierzesz jakies tabletki antykoncepcyjne, bo one powoduja wzrost apetytu, tak mi powiedzial lekarz gin, jak poszlam do niego na wizyte kontrlona!

dziewczyny moze macie jakies rady moja mala od jakiegos ponad tygodnia ciagle po jedzeniu ulewa, moge ja klas wyzej nie ruszac przez 40 min a i tak np po 40 min jej sie ulewa, w nocy nie ma takich problemow jedynie w dzien! Czy wy tez macie taki problem?? moze ktoras ma jakies rady?
 
Ostatnia edycja:
Witam,
ja na tym macierzyńskim to śpiochem sie zrobiłam. Mały ładnie przespał noc, bo obudzil sie po 5 dostał cyca i spał dalej. Potem koło 7 pobutka, usmiech od ucha do ucha po cycu, gaworzenie. Musiałam go ukapać, po poprzedniego wieczoru usnął tak słodko, że nie miałam go sumienia budzić.....niedobra matka:tak:Po kąpieli cyc i znowu drzemka. Potem włączyłam kompa, jadłam sniadanie, a słysze że mały czkawki dostał, wieć poszłam i dałam mu cyca. I usnął , a ja razem z nim i spaliśmy tak do 12!!!!Rozpusta.
Teraz ja kawkę pije, a on spi:-)

ankzoc-mój mały stale ulewa, czasami wypije ze 120ml, a 20-30 uleje. Ja go po każdym posiłku odbijam i wtedy uleje, ale zdarza sie też tak jak u Ciebie ze nawet po 30-40 min. Chyba nie ma na to jakiejs rady, poprostu taki urok, a z czasem dzieci z tegio wyrastają:-)więc nie ma się czym martwić

malinka- to milego wypadu weekendowego, a można spytać gdzie sie wybieracie?
Pytam , bo ja tym razem mam męża zaskoczyc i coś na weekend zaplanować, chciałam jechac na weekend nad morze, ale nie mogłam znaleźć żadnego noclegu i juz nie wiem co wymyśleć.Mamy domek nad jeziorkiem i ewentualnie tam pojedziemy, ale to będzie już któryś weekend z rzędu, wieć 0 zaskoczenia:zawstydzona/y:

barmanka- to gratulacje z poprawy laktacji:-)ja dalej z nią masowo walcze. Karmi, herbatki, syte obiady, nawet znienawidzona bawarka poszła w ruch, pije już an siłe wode ....................i nic..............jak było tak było..... muszę dokarmiać małego:crazy:
 
reklama
malinka009- a bierzesz jakies tabletki antykoncepcyjne, bo one powoduja wzrost apetytu, tak mi powiedzial lekarz gin, jak poszlam do niego na wizyte kontrlona!

nie biore :no::no::no:

malinka- to milego wypadu weekendowego, a można spytać gdzie sie wybieracie?

mieszkam w Toruniu. Maz zabiera nas do Plocka bo tam fajne ZOO jest:)confused2::-p jakos szczegolnie nie interesuje mni to ZOO ale jedzie z nami 12letnia sasiadka ktora sie czasami zajmujemy wiec niech jej juz bedzie :tak:) mi sie ten pomysl podoba tylko dlatego ze po drodze zabieramy moja przyjaciolke ktorej juz dlugo nie widzialam i przynajmniej troche poplotkuje :-p
 
Do góry