reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

barmanka79 ja tak wcześnie małą kąpię bo synek też tak nauczony, poza tym góra o 21 chcę już mieć święty spokój :-)
 
reklama
Barmanko, powiem szczerze że nie wiem co mi pomogło, nie zastosowałam żadnych środków. jedyne co to zjadłam wczoraj porządny obiad.:tak: Czy to możliwe że to tak pomogło??:sorry: i faktem jest że jak jestem zmęczona i bardziej się dołuję to z mlekiem jest gorzej. Przykro mi że nie mogę bardziej pomóc.:-(
 
Confi-Damianek pokazał Ci jak mu najlepiej:-D. Filip tez dzisiaj golusieńki leżał bo nawet pampers przeszkadzał:sorry:.U nas pół godziny po północy było 21 stopni:baffled:.
Ja ratuje się zimnym winkiem pól na pół z wodą mineralną:-) super gasi pragnienie:tak:
Tsarinko-Ta jak napisała Moniqsan przy upałach zamykamy okna!Chyba, że planujemy seans w saunie;-).

Dziewczynki odebrałyście już"becikowe"? Kurde nie przypuszczałam,że bedzie trzeba tyle papierów wypełnić:szok:.Normalnie zajęło nam to z pól godziny(Fifi na rekach:rofl2:).Ale przynajmniej z wypłaceniem kaski sie pospieszyli:tak:. Jutro czeka nas wyprawa po szkolną wyprawkę starszaka no itrzeba kupić Fifkowi większe rzeczy bo z 62 to już powyrastał:eek:.
 
mamamatysia-nam becikowe przeszło jakies dwa tygodnie temu, a od czasu załatwienia sprawy do wypłaty to niecały tydzien, wiec w miarę szybko

confi-słodko śpi malutki. Dlaczego on ma taką krostkę na ramieniu? to po szczepieniu???mój mały szczepiony był w nóżki.
 
Aneteczka
Lilianka też ma taką "krostkę" (tylko trochę mniej widoczną, bo jest od Damianka starsza).To jest ślad po szczepionce przeciw gruźlicy robionej jeszcze w szpitalu :tak: Przez chwilę był to bąbelek z ropką i teraz powoli znika :tak:

Nasze becikowe czeka u teściów. Mąż wypełniał wniosek, nie wspominał nic o jakichś przejściach w związku z tym. A on lubi narzekać na biurokrację. Oj lubi :-)
 
mamamatysia my becikowe dostalismy po miesiacu od zlozenia dokumentow
aneteczka my taz mamy taka krostke, w szoitalu mnie uswiadomili ze bedzie to tak wygladalo :baffled:

Gucio zrobil dzis mamusi niespodzianke i spal od 20-5.30 zjadl i od 5.45 spi dalej:eek: a jest tylko na cycku :baffled:

Takie fajne powietrze po nocnych opadach a ja nie moge otworzyc balkonu w celu wietrzenia poniewaz mam nie proszonego goscia na szybie drzwi balkonowych... Pajak... taka wielka krowa... mam paraliz jak na niego patrze:szok::szok::szok::szok: wole nie wietrzyc- niz miec z nim bliskie spotkanie :szok::szok::szok::szok:

barmanko a jak dzis mleczko w cycusiach ???
 
Ostatnia edycja:
barmanko a jak dzis mleczko w cycusiach ???
a dziękuje za troskę :*****
właśnie dziś jest lepiej, piersi pełniejsze, mleczko leci, ciesze się ogromnie :-D:-D
2 pełne dni był problem :szok:
zdarzyła mi się już taka sytuacja na początku... wczoraj znowu piłam karmi, mnóstwo herbatek na laktacje i jadłam non stop :zawstydzona/y: może to pomogło, a może czas zrobił swoje... pewnie była taka sama sytuacja jak u m&m :tak:

malinka wstydź się!!! boisz się malutkiego pajączka - a teściowej sie nie boisz?? :-p:rofl2::rofl2: hihihi
ładnie ci synek spał w nocy :tak:

justa - a może @ dostałaś? albo też druga opcja może sucho było w środku i siusiak obtarł coś w środku ? no kurcze nie wiem co może być przyczyną.... :zawstydzona/y:
 
reklama
justa - a może @ dostałaś? albo też druga opcja może sucho było w środku i siusiak obtarł coś w środku ? no kurcze nie wiem co może być przyczyną.... :zawstydzona/y:

myśle ze dostałam @ a przynajmiej mam taką nadzieje, a ze wczorajszym wieczorem (sex) to zbieg okolicznosci, cały wczorajszy dzien brzuch mnie pobolewał jak na okres, ale to zbagatelizowałam, a dziś rano miałam zawroty głowy............. szkoda że tak szybko, trudno różnie to bywa......... myślałam że jak karmię piersią to bedzie spokój
 
Do góry