reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

a co tu tak pusto dziś? :-:)-:)-:)-(
Moniqsan a Ty nie na wojażach?? ;-):-D
Nawet nie dziś tylko w ogóle ostatnio :-:)-:)-(

Ja z wojaży dopiero wróciłam :-)
Dziś były późnowieczorne - mąż brał udział w biegu powstania warszawskiego o 20:45 i razem z Lilianką pojechałyśmy mu kibicować :tak:
Jak jeszcze parę razy wrócimy tak późno do domu sąsiedzi uznają nas za patologiczną rodzinę :rolleyes2:
 
reklama
barmanko, rutyna znajdująca sie w rutinoscorbinie ma działanie uszczelniające naczynia krwionośne, i dzięki temu zapobiega krwawieniom :tak: natomiast wapno działa obkurczająco na naczynia co też skutkuje homowaniem krwawień :happy:
Często lekarze przepisują taki zestaw przy nawracających krwawieniach z nosa, obfitych mięsiączkach czy też żylakach
ooo dobrze wiedzieć:tak::tak:, bo tego nie wiedziałam

oj ja też miałam busy dzień :tak: lae jestem bardzo zadowolona, pogoda super, cały dzień z synkiem byłam na dworze.
mąż posprzątał hacjende, pojechał na zakupy, a ja latałam z wózeczkiem po parkach i okolicznych bezdrożach :-)
dziś miałam przyjemność poznania jednej z forumowych mamuś:-) świetna dziewczyna, dobrze nam się rozmawiało, mam nadzieję że spotkamy się jeszcze nie jeden raz :tak:
a ja piekę ciasto na niedzielę, z tych przepisów na skazę białkową ;-) jutro niestety mąż wyjątkowo idzie do pracy, więc nie pojedziemy nigdzie za miasto, ale mam nadzieję że wyjdziemy choć do jakiegoś parku :tak:

mleczko w piersiach już ładnie wróciło, ale jakby co to popijam jeszcze karmi tak na wszelki wypadek ;-) niestety synek przez te kilka się przyzwyczaił że mleczko leci szybko (to rzadkie, bo tego tłustego mleka przez te dni nie było), to dziś skubany jeden nie chciał mocniej ciągnąć by poleciało to gęste :wściekła/y: tylko rzucał się przy cycu, machał łapkami, krzywił się, złościł... no ale smrodek jeden nie będzie rządził w tym związku :-p:-p więc cierpliwie czekałam - albo zaciągnie mocniej gęste albo wcale cyca nie dostanie ;-) wygrałam :sorry: ale przez tą moją cierpliwość spóźniłam się na spotkanie z forumową mamą :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
i dzisiaj mi dopiero włączyli prąd obłęd jestem z tej pechowej legnicy a teraz was spróbuje nadrobić od czwartku
 
Czesc dziewczyny ja spedzam z synkiem samotnie wieczor maz z coreczka sa na imprezie na 18 u rodzinki ja przyjechalam wczesniej bo straszny halas byl bardzo glosna muzyka wiec sie zmylismy.Unas dzisiaj zimno,jak psi.Dziewczyny ja biore azalie tabletki i dzisiaj moje krwawienie jest takie intensywne jak przy okresie wczesniej mialam takie brazowe plamienie a teraz 'zywa krew" myslicie ze to okres? dodam ze po pierwszym dziecku dostalam okres po 6 mc?

slonko--wszystkigo najlepszego samych slonecznych dni zadowolenia z dzidzi i mezusia:tak::tak::tak:
 
tsarina jeśli chodzi o miesiaczki to kiedy ją dostałas po porodzie? Bo ja mam problem... Jestem 3 miesiace po porodzie (prawie) nie karmie piersia i jej nie dostałam:/ wiec niewiem czy tak długo sie na nia czeka czy poprostu niemam co zwlekac i robic test? Nikt mi nie potrafi na to pytanie odpowiedziec:/
 
reklama
truskawko- witaj wsrod nas:) co do miesiaczki ja udalabym sie do lekarza , bo nawet jesli to normalne to warto sprawdzic...

slonko- k kochana sto sto lat... i spelnienia marzen i wyspania sie:-D:tak:;-):-)
 
Do góry