reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam kochane mamusie :-)
Ja juz dawno nie pisalam ale podczutyje na bierzaca...taki leniuszek ze mnie :sorry:
Przede wszystkiem skladam GRATULACJE wszystkim rozpakowanym mamusia- nareszcie macie juz swoje pociechy z wami.
Widze tez ze poruszylyscie temat wymazu. Z tego co mi wiadomo to tu w UK tego nie robia wiec nijak idzie sie dowiedziec czegokolwiek. Na szczescie(lub nieszczescie :-() na poczatku ciazy mialam infekcje pochwy i wymaz zrobiono mi az 4 razy(na poczatku i po kazdej zmianie lekow) ale nie w kierunku tej bakteri Jak sie okazalo po kilku tygodniach a dokladniej w styczniu dostalam list ze szpitala ze jestem nosicielka i jedyne co moze byc zrobione to podanie mi antybiotykow w trakcie porodu zeby nie zarazic dzidziusia. Teraz ciesze sie ze przyplatala mi sie ta infekcja bo w ogole nie dowiedzialabym sie o zagrozeniu a tak w karcie ciazy mam wpisane podania antybiotykow. :sorry:
 
reklama
A wymaz mialam za kazdym reazem robiony przez pielegniarke a nie polozna tak jak wy tyle ze tez nie wszystkie sa do tego uprawnione. W mojej przychodni akurat tylko 2 moga sie zajmowac wymazami ;-)
 
widzę, że tutaj się spokojniej zrobiło...ja właśnie wróciłam z zakupów..byliśmy z mężem w euro po dvd dla teściowej, a później planowane zakupy w carrefour..tylko kurcze jestem zła bo nie kupiłam wszystkiego i jutro do południa będę musiała się wybrać do sklepu...
jednak najważniejsze jest to że kupiłam TRUSKAWKI:-):-) i już wszystkie pochłonęłam:-D:-D były takie pyszne że jutro też koniecznie muszę sobie kupić:tak::tak:
M uciekł z domu, a ja chyba zabiorę się za pakowanie torby bo mam wolny czas..
 
ankzoc, ula_28, emi88 - cholera a ja chodzę cały czas prywatnie na wizyty i badania. Na wizycie jest tylko gin - nie ma żadnej pielęgniarki/położnej.. Do tej pory byłam zadowolona z tych moich prywatnych wizyt, a teraz widzę, że to nie jest takie fajne.. Bo ani nie miałam robionego jeszcze KTG, ani tego wymazu..i w ogóle.. dupa:crazy::-(
 
zamartwiacie się tym czopem śluzowym, ale niepotrzebnie...
już kiedyś pisałam że nie da sie go pomylić z upławami...
czop może mieć kolor lekko zielony, żółty, może ale nie musi być zabarwiony krwią...i nawet jak odejdzie to niczym nie należy się przejmować bo to dopiero odejście wód płodowych rozpoczyna poród...zresztą nie wszystkie kobiety wiedzą o tym że jest coś takiego jak czop śluzowy...moja mamusia urodziła nas czwórkę i nic takiego nie miała..niekoniecznie odejdzie Wam w domu
 
nina27- ja chyba spakuje w poniedzialek ;-)

agakm- to upomnij sie o ten wymaz na wizycie tylko nie wiem czy jak prywatnie to nie bedziesz musiala zaplacic za to! Bo nie wiem czy twoj lekarz ma umowe z nfz, jesli do tej pory morfologie i inne badania na ktore cie kierowal mialas za darmo to wymaz tez powinnas miec
 
aga_k_mktoraj z dziewczynek juz wczesiej napisala(niestety nie pamietam ktora:sorry:) ze taki wymaz jest w Pl standardowy wiec dziwne ze ty go nie mialas. No ale nie wszycy widocznie maja takie praktyki- jezeli chodzi o lekarzy :wściekła/y:
 
reklama
Do góry