reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

cześć dziewczynki,
czy wiecie, że dzisiaj jest dzień teściowej:-p
przypominam na wszelki wypadek :tak:aby żadna z nas nie zapomniała o tym dniu i nie podpadła...;-)
 

Załączniki

  • 137_1.jpg
    137_1.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 13
reklama
Korzystalam z tej strony przy pracy licencjackiej.... Ale ogolnie sadze ze to trzeba byc specjalista. Niektore wady widac, jak sie czlowiek przyjzy, ale na niektore zdjecia jak bym patrzyla to napewno nic bym sie nie kapnela! Nawet nie wiem, czy jak bym porownywala zdjecia Julci z tymi, to czy bym cos zobaczyla :)
 
cześć dziewczynki,
czy wiecie, że dzisiaj jest dzień teściowej:-p
przypominam na wszelki wypadek :tak:aby żadna z nas nie zapomniała o tym dniu i nie podpadła...;-)
Haha... Wiem! Wczoraj mowili w Esce i maz sie zalamal. Na jego szczescie moja matka nie wie o tym swiecie. W zasadzie to i na moje szczescie jego mama tez nie wie :sorry2:

Takie wymyslanie swiat na sile. Ja kiedys mialam taki kalendarz, ze prawie na kazdej stronie bylo jakies swieto. Dzien tego, dzien tamtego.... Moze i to fajne, ale ja wole tak konserwatywnie. Dzien matki, ojca, kobiet, nauczyciela :rofl2:
 
ja też uważam że to jakieś bzdury....nie mam najmniejszego zamiaru składać żadnych życzeń!!:angry:
 
Czesc dziewczynki :-)dawno mnie tu nie było:zawstydzona/y:, trochę zalatana jestem, mam pytanko czy któraś z Was już robiła usg w 30-32 tygodniu? I jeżeli tak to jakie? Bo nie wiem czy 4d warto robić jeszcze raz, bo wyczytałam gdzieś, że dzidzia jest już za duża i nie ma tego efektu, a samo badanie i tak jest robione w 2d. Hmmmm? Jak myślita?
 
Czesc dziewczynki :-)dawno mnie tu nie było:zawstydzona/y:, trochę zalatana jestem, mam pytanko czy któraś z Was już robiła usg w 30-32 tygodniu? I jeżeli tak to jakie? Bo nie wiem czy 4d warto robić jeszcze raz, bo wyczytałam gdzieś, że dzidzia jest już za duża i nie ma tego efektu, a samo badanie i tak jest robione w 2d. Hmmmm? Jak myślita?
Ja sie duzo naczytalam, nasluchalam... Nawet dziewczyny mi doradzaly zrobic do 28tc. Tylko, ze kasa, kasa niestety cisnie. Zdecydowalam sie na usg, tak jak kazal lekarz 31tc. Widzialam na YouTube filmiki z usg dzieciaczkow powyzej 30tc i buzki byly ladne. Calego dziecka nie zobaczymy na raz, ale po kawalku damy rade :) Zaraz znajde link do tego filmu z usg i wkleje Ci.
 
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-MJLPGjbX6o&feature=related"]YouTube - 31 Weeks 3D Ultrasound[/ame] To jest akurat jakies przypadkowe, mozesz sobie poszukac jakichs innych. Pewnie znajdziesz z konkretnego tygodnia ciazy, ktory Cie interesuje.
 
Jejku dziewczyny ja 2 godziny nadrabiałam to co napisałyście od wczoraj :)
Ale oczywiście dowiedziałam sie wielu bezcennych rzeczy
Z moczem to ja miałam również nocną przygodę ale później cały dzień obserwowałam czy mi się wody nie sączą i było suchutko więc do lekarza nie szłam i odpukać jest ok choć minął już tydzień. Parcie na pęcherz mam niemal non stop aż się boje na miasto wychodzić:-)
 
reklama
slonkoonline, patusia44, barmanka, nina27- dziekuje za wsparcie, wlasnie co wrocilam od lekarza, poszlam wczesniej, lekarz zbadal mnie co bylo dosc bolesne no ale nie umial znalesc szyjki mojej , ale jest wysoko i jest zamknieta,, wielkosc brzuszka od spojenia do pepka 27 mc,, czyli przez tydzien urosl 2 cm,, no i co najwazniejsze zbadal czy to byly wody plodowe specjalnym papierkiem,,, i na szczescie nie byly to wody plodowe.. powidzial ze mogly to byc zwiekszona ilosc uplawow.. no i przyplatalo mi sie jakies infekcja grzybiczna - dostalam globulki.. i zastanawiam sie czy by sobie tych testow na wykrywanie wod plodowych nie kupic.. kosztuja u nas 38 zl 3 sztuki.. tak na wszelki wypadek.. zbadal tez serduszko kubusia i rytm to 145uderzen.. wyraznie bylo go slychac nawet kopal w aparat bo nie podobalo mu sie badanie.. takze uspokoilam sie.. wszytsko ok na szczescie:rofl2: ale mam zabronione przytulanek z mezusiem,, mezus bedzie niepocieszony hehe:rofl2:
 
Do góry