reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

muszę poszukać na polskich stronach avon, bo ja je tutaj kupowałam - a tego słownictwa nie znam za bardzo :-(
tylko napisze potem jakoś, bo mężuś się obudził po ciężkiej pracy wczorajszej, no i zaraz będziemy na jakieś zakupy jechać...


oki moze pozniej ja sama poszukam cos na temat tych kosmtykow. ale teraz wole sie nie wybijac z rytmu bo wlasnie skonczylam nastepny podrozdzial. hihi jestem dumna z siebie
 
reklama
akunia z ciekawosci pytam, a on potem bedzie ja bronil? :D
:D

no jasne ze on no chyba nie ja :-) ja mam swoja do obrony no ale u mnie to luzik pojdzie.

zreszta z tego co wam czasami pisze to mozesz wywnioskowac ze moj maz nie ma czasu jak ma wolne to siedzi w garazu i dopieszcza samochody a jak ma wolne od garazu i od pracy to po tygodniowym kieracie pada na buzke lub gdzies musimy cos zalatwic.
myslal zeby opalcic komus pisanie ale co tam wole miec kaske w kieszeni a sam napisac, na razie czesc sprawdzone przez promotora i jest oki.
zreszta moj skarbek woli czytac i sie uczyc i mu wchodzi. zreszta nie pierwszy raz mu referaty itp pisze i jakos przeczyta i kuma czacze.
a ja mam wolne i moge mu pisac. zreszta czasami mi go zal ze tak zapieprza non stop. ale tak to jest jak sie pracuje w swojej (tzn tesciow jeszcze firmie ale on ma ja przejac wiec musi dbac, a skoro umie reperowac to lepiej jak sam z tesciem zrobi niz mechanikowi, bo wtedy by zarobku wogole nie bylo) firmie to sie wiecej haruje. bo nie ma ze w domu to masz w dupie odbebniles swoje kilka godzin i luz.

co prawda nie ma to nic wspolengo (jego studia )z moimi zainteresowaniami. no ale.
on zreszta tez poszedl tam tylko zeby nie pojsc do wojska i mimo ze go juz nie wezma to szkoda zeby zrezygnowac na koncu.
 
Dobra z ciebie żonka...BRAWO! Ja mojemu (już teraz) inżynierowi nic nie napisałabym chyba, a już nie wspomne o zrobieniu programu komp. Bo on informatyk :D
Wziełam się za pisanie Wam tej prezentacji, więc pewnie wsiąkne na troche.
 
tikanis - widzę że masz już umówioną wizytę u lekarza, i dobrze :tak: lepiej sprawdzić.. choć ja myślę jak pozostałe dziewczyny że to tylko mocz, a nie miał zapachu dlatego że często sikałaś w nocy. ale dla spokoju własnego sumienia lepiej to sprawdzić.

słonko - no podziwiam cię kochana za chęć do robienia czegoś w power poincie, ale przynajmniej masz jakieś zajęcie. najważniejsze byś czuła się doceniania i spełniona :tak:

akunia - no ty też jesteś niezła żeby komuś prace pisać na temat niezbyt z godny z twymi zainteresowaniami :-) może dojdziesz do takiej wprawy że ogłoszenie gdzieś dasz - zawsze to jakiś extra zarobek :-) a tak poważenie to bardzo dobrze że pomagasz mężowi, w końcu po to są małżeństwa i związki między ludzkie by sobie nawzajem pomagać , wspierać się i wspólnie budować Waszą Przyszłość
 
dobra dziewczynki ja zmykam na jakiś czas, ide się ogarnąć i lecimy do sklepu na jakieś zakupy, a jeszcze muszę zerknąć jaką by tu sałatkę na niedziele zrobić ;-)

oj jeszcze tylko 2 dni tyrki i weekendzik :-D
(a ja troszkę się martwię moimi godzinami w pracy :-( z wakacji wróciło dwoje chińczyków i szefuncio musi ich gdzieś wcisnąć w grafik, więc pewnie znowu będą cięcia w godzinach :crazy:, na kolejny tydz mam te same godziny co zawsze - no ale co będzie w kolejne tyg to nie wiem :-(. bo jak już pisałam kiedyś moja pensja zależna jest od ilości godz przepracowanych)
 
dokladnie my moze stazem dlugo nie jestesmy bo rok z hakiem ale najwazniejsze (juz sie przekonalismy) to moc polegac na drugiej osobie. isc na kompromis (nie zawsze sie da, ale czasami wrto) i zaufanie. ja tez ide sie szykowac na wizyte do ludzi :-)
 
Widze że wszystkie uciekają ja mam akurat chwilke czasu w pracy ale zaraz biore sie za raporty walutowe a tak najchętniej to poszłabym na godzinke spać :)
 
tikanis - jak będziesz po wizycie to szybko napisz co i jak
Ja właśnie wróciłam ze spacerku..aż szkoda siedzieć w domku jak słonko tak świeci za oknem...co prawda była to podróż do apteki ale blisko jej nie mam więc godzinkę spędziłam no powiedzmy na świeżym powietrzu:-)
 
reklama
Do góry