reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Akunia - co do składu tych kosmetyków, to niestety znalazłam (na polskich stronach) tylko po angielsku, ale może sobie poradzisz z tymi słówkami :tak:
- maseczka Avon z minerałami z morza martwego
Skład: Aqua, Kaolin, Glycerin, Bentonite, Alkohol denat., Butylene glycol, Talc, Dipropylene glycol, Stearyl alkohol, Behenyl alcohol, Phenoxyethanol, Xantham gum, Glyceryl stearate, Glyceryl distearate, Hydrated silica, Disodium EDTA, Parfum, Stearic acid, Potassium stearate, Silt, Maris sal, CI 77891, CI 77499, CI 77497, CI 77007
- maseczka peel-off
Skład: Aqua, Alcohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Glycolic Acid, Ammonium Hydroxide, Lactic Acid, Poloxamer 185, Citric Acid, Octoxynol-9, Propylene Glycol, Oleth-20, Parfum, Mangifera Indica, Vitis Vinifera, Pyrus Malus, Benzophenone-2, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, CI 42090, CI 17200
Z tego co widze na tej mojej maseczce Avon peel-off tez jest taki sam jezyk. O ile dobrze pamietam to jest po lacinie... Pamietam, ze na kosmetologii Pani kazala sie uczyc tych nazw po polsku i po lacinie, bo na kremach wlasnie tak pisza...
 
reklama
Z tego co widze na tej mojej maseczce Avon peel-off tez jest taki sam jezyk. O ile dobrze pamietam to jest po lacinie... Pamietam, ze na kosmetologii Pani kazala sie uczyc tych nazw po polsku i po lacinie, bo na kremach wlasnie tak pisza...

no no - "międzynarodowe" słownictwo ;-) :rofl2:
mykam zrobić jakieś jedzonko i do pracy siooo, oby mi tak szybko praca zleciała jak to siedzenie przed kompem z Wami :***
 
zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908 albo gg 1334412
pozdrawiam goraco wszystkie mamusie
 
dobrze, że to nic poważnego tikanis :))) ja chyba też kupię sobie te testy - niech sobie będą w domku i czekają :)
a tą infekcją się nie przejmuj - najważniejsze, że zdiagnozowana a globulki załatwią szybciutko tą nieprzyjemną sprawę :)
Moja Niunia też nie lubi żadnych intruzów na moim brzuszku - w poniedziałek usg chciała strącić ;)))

dziewczynki pamiętajcie, że te testy to nic innego jak papierki lakmusowe!!!
sprytni sprzedawcy chcąc zarobić na brzuchatkach nazywają je specjalistycznie i krzyczą sobie za nie kupe kasy:wściekła/y:
ja też już chciałam je zakupić w związku z upławami i skracającą się szyjką...żeby nic nie przeoczyć... już wysłałam mojego m. do apteki , powiedziałąm mu o co chodzi a on zaraz mi wraca z garażu z papierkami lakmusowymi ...a potem jeszcze mój tata gdzieś kolejne wygrzebał i tym samym mam ich chyba ze sto... mogę codziennie się testować hihih

dlatego najpierw popytajcie się swoich mężczyzn... może gdzieś zachomikowali takie skarby...
a jak nie to popratrzcie w jakiś sklepach z pomocami do szkoły... to pewnie z 2 zł. może kosztować a papierkow jest od groma...
 
Kurcze dziewczyny ale się wkurzyłam:angry: :wściekła/y::wściekła/y:w tamtym tygodniu oglądałam w sklepach wózki no i w jednym znalazłam taki jaki chciałam tylko kolor mi nie odpowiadał...więc pani powiedziała żebym przyszła za tydzień to mi pokarze katalog i wybiorę sobie odpowiedni..dzisiaj pojechałam z mężem i ta urocza pani mi powiedziała że to ostatni wózek i że w ogóle to nie ma żadnego katalogu:angry: a ja się tak nastawiłam:no: no i teraz znowu powracam do punktu wyjścia i nie wiem kiedy ten wózek kupię...kurcze spieprzył mi się humor ...pogoda na zewnątrz też się spieprzyła ...deszcz zaczął padać:-(
 
Wracam od gina - wszystko ok, jestem happy!! :-D Młody waży 1800g :-) wiek maluszka 32tygodni+1dzień = termin 29.04. (wg usg) czyli się zgadza mniej więcej :-D
 
Hej mamusie

Rany ale rzescie sie rozpisaly:szok:spokojnie kobity!!!hehe
Ja dzisiaj mam za soba nie ciekawa noc obudzilam sie gdzies po 4 siu siu i juz pozniej nie moglam usnac do 7:sorry2:mala tak sie krecila i kopala ze nie dala mi spac...przez moje wiercenie w lozku maz sie obudzil okolo 6 i tez nie spal do 7. Wstalam o 9 i pojechalam z mezem na miasto wybierac kontakty przeloaczniki do domu oraz odebrac projekt od architekta...bosh jak ja sie nalatalam...maz jeszcze nie wrocil:baffled:ma spotakania teraz biedaczek taki nie wyspany...ale na szczescie juz nam nie duzo rzeczy dostalo i wchodzimy koniec marca!!!Dzisiaj jak stalam w naszym nowym mieszkanku wyobrazalam sobie jak bede tu corcie kladla tam ja kapala jak bedzie super...az mi sie lezka zakrecila:-D

Krystyna ciesze sie ze znalazlas dobry szpital w ktorym chcesz rodzic i ze spelnia wymagania, najwazniejsze ze bedziesz sie czula w nim bezpieczna:tak:

Sara gratuluje, ze wszystko z maluszkiem dobrze....co nosisz pod serduszkiem chlopca czy dziewczynke???ciekawa jestem ile moja corcia bedzie wazyc mam wizyte za tydzien:-D(32 tydzien)..i ciekawa jestem czy tez przesunie sie termin ale nie uwazam..

Mam nadzieje ze mala sie odwroci jak glowka do gory...dzisiaj miala glowke pod zebrami w nocy byla poprzek tak sie obraca w okolo a ja bym chciala zeby stanela na glowie!!!!:-Dhehe...dziewczyny mam do was pytanie piijecie takie napoje w ciazy jak SPRITE MIRINDA FANTA???powiem wam ze ja czasami tak:sorry2:
 
kokoszka cały czas wygląda na synka :-D dziś tez mi gin pokazywał jajka i ptaszka :sorry: co do napoi to ja piję czasem jak mam ochotę, fakt, że to sam cukier i chemia ale nie można chyba przesadzać i pić samej wody ;-) by się człowiek pochlastał!
 
reklama
Do góry