reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

akunia super pomysł z tym fryzjerstwem :-D ja nigdy nie próbowałam się za to brać, ale też musi być fajne :tak: ja też kiedyś miałam "salon w domku" ;-)
 
reklama
Ja na swoje wesele malowalam i czesalam i paznokietki robilam rodzince. nie zapomne do pozna w nocy malowalam lapki.
z rana sama poszlam do fryzjera i do kosmetyczki, (bo na swoje wesele chcialam zeby mi ktos zrobil zeby przy okazji moc sie odprezyc podczas masazu twarzy zreszta po malowaniu rodzinki i tak mialam dosc i im blizej tym bardziej nerwowa bylam.
 
ja wlasnie moja dzidzie opieprzylam ze mnie kopie tak ze az boli i powiedzialam ze jest zlosliwy no i dal sobie spokoj
 
Ja na swoje wesele malowalam i czesalam i paznokietki robilam rodzince. nie zapomne do pozna w nocy malowalam lapki.
z rana sama poszlam do fryzjera i do kosmetyczki, (bo na swoje wesele chcialam zeby mi ktos zrobil zeby przy okazji moc sie odprezyc podczas masazu twarzy zreszta po malowaniu rodzinki i tak mialam dosc i im blizej tym bardziej nerwowa bylam.
O kurde! Twarda z Ciebie sztuka. :szok: Ja tez zawsze maluje paznokcie w rodzinie, ale nigdy przed swoim weselem! :no:
Chociaz znajac moje ciotki, to pewnie nie widzialyby powodu, zebym nie dala rady :angry:
Ja to nie mialam chwili na relaks.... Normalnie takie latanie, ze nawet swiadkowa mi nie pomagala sie ubirac, bo sie w domu u siebie zapadla! Tylko ta Paulina od malowania pomagala.....
 
Probuje wlasnie spisac te cwiczenia i normalnie mam zacme. Napisalam 4. I nie moge sobie przypomniec wiecej... Mam nadzieje, ze kolejnosc nie ma nic do rzeczy, bo napewno nei jest pokolei :D
 
a ja wlasnie robie postepy w pracy mojego M i juz mu 3 rozdzial do polowy napisalam. bo przez ostatni miesiac mialam jakies zacmienei co siadlam to w ciagu dnia pol strony strona i nic nie ruszalo do przodu a dzis jakas wene mam.
 
slonkonline- ja jestem jeszcze gorsza bo nie mam kompletnie nic do malego,, na zakupy wybieram sie dopiero po 15 kwetnia..

dziewczyny wczoraj maly siedzial mi na pecherzu chyba bo non sto chcialo mi sie sikac.. w nocy wstalam i patrze a przescieradlo mokre znaczy gdzies jakby ktos wylal 2 lyzki stolowe.. nie mialo to zapachu,, ale przy tak czestym oddawaniu moczu nawet jesli popuscilam to nie bedzie mocz mial zapachu.. i nie wiem czy to przypadkiem nie wody plodowe ale jak na wody plodowe to troche za malo.. oby nie wody.. rano obejrzalam przescieradlo a ta plama wyslcha a boki zroibily sie koloru takiego zoltawego.. wiec mysle ze jednak popuscilam... ale na wszelki wypadek idziemy do gina dzis zeby sie zbadac.. napewno zrobi usg zeby sprawdzic czy wszytsko ok... ehhhh jak nie bole brzucha to zas takies takie historie ://:baffled:
 
akunia z ciekawosci pytam, a on potem bedzie ja bronil? :D
Ja piszac licencjata sama (o ciazy :D) nie pamietalam juz do egzaminu polowy rzeczy. A czytanie nic nie dawalo, bo stres rozum odejmowal mi.

Juz mniej-wiecej cos tam pokombinowalam i mam te cwiczenia. Pomyslalam, ze zrobie wam prezentacje w power point'cie i tam gdzie nie bede wiedziala jak dokladnie opisac, wstawie Wam fotki, jak to robic. Ok? Moze tak byc? Troche to potrwa, ale do wieczora bedzie. Nie mam i tak nic do roboty, a tak bede troche kreatywna :D
 
slonkonline- ja jestem jeszcze gorsza bo nie mam kompletnie nic do malego,, na zakupy wybieram sie dopiero po 15 kwetnia..

dziewczyny wczoraj maly siedzial mi na pecherzu chyba bo non sto chcialo mi sie sikac.. w nocy wstalam i patrze a przescieradlo mokre znaczy gdzies jakby ktos wylal 2 lyzki stolowe.. nie mialo to zapachu,, ale przy tak czestym oddawaniu moczu nawet jesli popuscilam to nie bedzie mocz mial zapachu.. i nie wiem czy to przypadkiem nie wody plodowe ale jak na wody plodowe to troche za malo.. oby nie wody.. rano obejrzalam przescieradlo a ta plama wyslcha a boki zroibily sie koloru takiego zoltawego.. wiec mysle ze jednak popuscilam... ale na wszelki wypadek idziemy do gina dzis zeby sie zbadac.. napewno zrobi usg zeby sprawdzic czy wszytsko ok... ehhhh jak nie bole brzucha to zas takies takie historie ://:baffled:
Jak to bylo siusiu takie "co chwila", to nie musi miec zapachu mocnego. Tak jakos pamietam z fizjologii. Mocz poranny np. moze juz byc mocniej zolty i "smierdzacy". Ogolnie wszystko, barwa, zapach zalezy od jedzonka.
Ale jakby co to idz do tego lekarza, bo nie wiadomo co. Kurde, ale ja bym miala panike. Ja co chwila latam do kibla i co mi sie zrobi troche "mokro" to latam i ogladam.
 
reklama
barmanka nie wiem jakie ma skladniki ta peel-off wiec napisz mi co jest anpisane i o skladnikach co nieco,
a planet spa to mozesz uzyc z tego co kojarze ale napisz mi sklad bo nie znam.

muszę poszukać na polskich stronach avon, bo ja je tutaj kupowałam - a tego słownictwa nie znam za bardzo :-(
tylko napisze potem jakoś, bo mężuś się obudził po ciężkiej pracy wczorajszej, no i zaraz będziemy na jakieś zakupy jechać...
 
Do góry