reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

dobrze, że to nic poważnego tikanis :))) ja chyba też kupię sobie te testy - niech sobie będą w domku i czekają :)
a tą infekcją się nie przejmuj - najważniejsze, że zdiagnozowana a globulki załatwią szybciutko tą nieprzyjemną sprawę :)
Moja Niunia też nie lubi żadnych intruzów na moim brzuszku - w poniedziałek usg chciała strącić ;)))
 
reklama
tikanis - no to super że wszystko ok:-):tak:!!!!!!!
slonkoonline - mnie najbardziej podoba się babcia na samym końcu:tak:
 
tikanis bardzo się ciesze że wszystko w porządku, troszkę strachu było ale teraz luzik :tak: w nagrodę może jakaś kawka i ciasteczko? :-) a jeśli cię to przyszłość uspokoi to kup sobie te testy, mogą się przydać w razie czego, ale potem przy samej końcówce już :tak:

słonko prezentacje na pewno obejrzę, tylko później :crazy: bo my dopiero ze sklepu wróciliśmy i muszę troche to wszystko ogarnąć :tak:

a z tym dniem teściowej to przesada troche jest , kto to wymyślił :baffled: a Dzień Synowej to jest? :confused: może takie święta są fajne (jak kto lubi) ale one mnie nie bawią :no:
 
tikanis Superowo, ze nie wody! Co do grzybka, to norma w ciazy. Wiekszosc ciezarnych cos takiego lapie. Moj maz gdyby lekarz zabronil (jak kiedys na poczatku ciazy) to by sie biedny zalamal... Bo on to wogole jakos nie mysli, ze moze przeszkadzac Julce. Swintuch! Nawet nie pytal sie czy moze, czy nie zaszkodzi dziecku!

aga_k_m Ja lubie takie prezentacje robic. Oby Wam sie dobrze cwiczylo :D
Bardzo polubilam moje pierwsze przedmioty na WUM, bo trzebabylo wlasnie sie wykazac jakas prezentacja programow zdrowotnych :) Robilam o raku piersi.

Przegryzam marchewe swurowa bo juz mnie z glodu skreca... A na dole obiad mama robi. Bo ja dzis sie tylkiem wypielam :D
 
Ostatnia edycja:
składniki na sałatkę kupione, w sobotę będę robić :tak:
a na weekend wymyśliłam że zrobię.... fasolkę po bretońsku :-D (moje danie koronne które zawsze smaczne mi wychodzi, więc goście powinni być happy ;-))

a nie uwierzycie co się stało.... mewa mnie osrakała!! !! :crazy: :rofl2: głupie ptaszyska :angry: teraz mam kurtke do prania i włosy do mycia :baffled: od razu mi się przypomniał taki jeden obrazek który wklejam poniżej ;-)
 

Załączniki

  • sra.jpg
    sra.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 20
slonko - ja też wiecznie w prezentacjach siedzę... Taki urok studiów ;)) ale ma się naprawdę fajne uczucie tworząc coś własnego :)))
 
barmanka79 nie mialas red bull'a w poblizu? Bys lyknela i jak w reklamie byc Ty mewe osrakala :)
Fasolka po bretonsku!!!!! O MAJ GOD! Mniam... polkne zaraz chyba monitor! Tylko ja gotowac nie mam dla kogo bo mezus nie lubi... Pfff....

aga_k_m wlasnie o te sile stworzenia chodzi :) Wiesz ze to twoje... Ale takie programy zdrowotne chcialabym robic kiedys. Juz nawet myslalam, zeby jakis "prototyp" wymyslec i leciec do burmistrza mojego z propozycja... Ale teraz musze odczekac na Julcie. Poza tym w mojej gminie nic napewno dlugo sie nie ruszy :D
 
Własnie pisalam na watku "USG i nasze brzuszki", bo mi sie przypomnialo.... Opowiesc kolezanki z mojego roku. Tez jest w ciazy, ale miesiac dluzej. Ostatnio robiono jej USG i ta Pani (LARWA, SADYSTKA) tak jej sonde wpychala w brzuch, ze jej podczas USG pekla skora (zrobil sie rozstep) kolo pepka. Mowia, ze ja boli, ale Pani dr stwierdziala, ze musi.
 
reklama
Akunia - co do składu tych kosmetyków, to niestety znalazłam (na polskich stronach) tylko po angielsku, ale może sobie poradzisz z tymi słówkami :tak:
- maseczka Avon z minerałami z morza martwego
Skład: Aqua, Kaolin, Glycerin, Bentonite, Alkohol denat., Butylene glycol, Talc, Dipropylene glycol, Stearyl alkohol, Behenyl alcohol, Phenoxyethanol, Xantham gum, Glyceryl stearate, Glyceryl distearate, Hydrated silica, Disodium EDTA, Parfum, Stearic acid, Potassium stearate, Silt, Maris sal, CI 77891, CI 77499, CI 77497, CI 77007
- maseczka peel-off
Skład: Aqua, Alcohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Glycolic Acid, Ammonium Hydroxide, Lactic Acid, Poloxamer 185, Citric Acid, Octoxynol-9, Propylene Glycol, Oleth-20, Parfum, Mangifera Indica, Vitis Vinifera, Pyrus Malus, Benzophenone-2, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, CI 42090, CI 17200
 

Załączniki

  • av1.jpg
    av1.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 11
  • av2.jpg
    av2.jpg
    5,8 KB · Wyświetleń: 11
Do góry