reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hehe, ach te nasze biusty ;-)
ja tez nie powiem - czasami mam go dość - nie dość, że faceci wiecznie mi się w niego gapią to i kobiety, ehhh ;-)
na szczęście teraz zaczyna mi sie powoli biust z brzuszkiem zrównywać, więc niedługo nie będzie mi się taki duży wydawał :-D
 
reklama
rosea- dzieki za linki do artykułów o laktacji, pewnie nie ma co sie nakęcac , juz się uspokoiłam :) A co do róznego rodzaju nabiału to jem je w duzych ilosciach :)
Oj kochana to ci dobrze, że posiedzisz troszkę i mozesz tyle zarobic, wierze ci, ze nie masz ochoty, ale jaki cel!

ladygab- u nas tez slicznie swieci sloneczko, az czlowiek ma bardziej optymistyczne nastawienie do zycia. Tez caly czas wietrze mieszkanko, mamy od strony slonecznej i chyba zaraz sie ugotuje przed tym laptopem hahaha

oj dziewczyny wspolczuje wam z takim duzym biustem to naprawde musi byc niezle obciazenie, mi urusl podczas ciazy no znowu nie tak kosmicznie, ale tez nie dopinam sweterkow albo bluzki mam strasznie obcisle, wiec teraz chodze w sukienkach ciazowych i czuje sie w nich rewelacyjnie!
 
Dziewczynki, wielkość biustu nie ma wpływu na ilość mleka. Ja należę do małobiuściastych a Marcinka karmiłam przez 9 miesięcy a mleko ściągałam do roku. Nie było problemu. Poza tym w poprzedniej ciąży piersi znacznie urosły mi dopiero jak zaczęłam karmić. Nie muszę dodawać, że po karmieniu już nie były takie ładne i imponujące.;-)
No to mnie też trochę pocieszyłaś. Moje piersi jakoś specjalnie się nie powiększyły do tej pory, a i siary brak. Mam nadzieję, że jeszcze na wszystko przyjdzie czas, bo bardzo chciałabym Małą karmić piersią.
 
Dziewczyny Ratunku! Juz nie mam sily siedzieć w pracy :-:)-:)-( Dopiero minęły 4 godziny a ja już nie czuje tyłka!!! :szok: Nie mam pojecia jak dotrzymam do 19 :no: Nie znosze chodzic na druga zmiane! Rety! Wy tez sie tak meczycie w pracy? :confused:
W sumie jestem zadowolona ze tego ze wrociłam do pracy ale w ogóle nie moge sie skupic nad tym co mam robic :zawstydzona/y: Boli mnie do tego tylek na potege i wszytko mi dretwieje!
 
Katarzynak83 wieżę że ci sie nie chce pracowac ja mam to samo a dupa mnie tak boli ze czasami nie moge juz siedziec ani lezec ani chodzic ,oby do porodu ... hihi.Podobno koci grzbiet robic to pomaga :-)
 
Katarzynak83 wieżę że ci sie nie chce pracowac ja mam to samo a dupa mnie tak boli ze czasami nie moge juz siedziec ani lezec ani chodzic ,oby do porodu ... hihi.Podobno koci grzbiet robic to pomaga :-)
Ja nie sądziłam że tyłek może tak boleć :szok::szok::szok: Mi jeszcze została godzina w pracy, a potem juz tylko godzinka - poltorej jazdy do domu ;-)
Miłego wieczoru Dziewczyny!
 
Katarzynak83 - ja w ogóle ciężko znoszę jakiekolwiek siedzenie dłużej niż 3 godziny :-) dupsko później tak ciężko dochodzi do siebie... spróbuj wstawać co jakiś czas... trzymaj się Kochana :-D
 
Okruszku przekaż Lilian serdecznie pozdrowienia. Bardzo dużo o niej myślę. Ciszy mnie Twoja wiadomość, bo każdy dzień pomnaża szanse na przeżycie i teraz to jestem już niemal pewna że wszystko skończy się szczęśliwie. Zresztą stan "zły" to już nie "krytyczny", ale wciąż czekam, aż napiszesz że stan maluszków jest "dobry i stabilny".
Mnie niestety też dopadła grypa i od soboty leżę w łóżku. Najgorsze, że w ciąży nie można brać prawie żadnych leków...
Pozdrawiam ciepło.
 
aga_K_m, kokoszka, ewela83, okruszek, misza, ania77, katarzynak83 - kochana warto taka sesje zrobic..zaraz wam opisze jak.. wogole dziekuje za te komplementy az lezka mi sie w oku zakrecila.. co do sesji.. to poproscie mezow albo siostry zeby wam cykly kilka fotek w bieliznie lub w majtusiach i bluzeczce duzo nie potrzeba.. talentu tez nie trzeba miec.. pozniej takie zdjatka zrzucacie na kompa.. z netu sciagacie darmowy program do oobroki zdjec nazywa sie picassa,, np w google sobie wpiszcie.. i w picassa idzie swietnie zdjecia przyciaiac obrobic,, zamienic na sepie na czarno-biale.. przyciemnic i inne zabawki tam sa takze poelcam. ja kazde zdjecia obrabiam w tym wlasnie programie. jest prosty i darmowy.. i bardzo fajnie mozna obrobic zdjecie.. polecam Picasa 3: darmowy program do pobrania firmy Google

a jesli chodzi o biust tez mi sie powiekszykl z B na C ale tez nie widze zadnej siary jak narazie...:sorry2:
 
reklama
Imagination kochana jeszcze urosna cycusie i to najwiecej jak bedzie schodzic mleko:-Dwiec szykuj sie na wyciskanie...hehehe no i oczywiscie dbaj o piersi, moja kolezanka co teraz urodzilila mowila mi ze jak przestaniesz karmic to piersi nie sa juz takie ladne (zwlaszcza takie duze jak np.twoje) wiec trzeba o nie dbac, kremami, masazami....Ona teraz karmi ale caly czas je smaruje jakimis kremami na ujedrnienie:tak:

Dobrze kobitki ze nie mam duzych cycochow:-pzawsze mialam B teraz spore C wiec mysle ze w czasie karmienia do D dobrne i nie wiecej, no i oczywiscie na plazy sie jest z czym pokazac:-phehehe:baffled:Ale teraz nie mam problemow co niektore z was z dzwiganiem takiego "towaru" pamietam jak moja znajoma sie meczyla:dry:

Tikanis namowie meza na sesyjke, wykorzystam oczywiscie twoj program (pobawie sie nim) lub Photoshopa, kiedys w nim dlubalam:-D

Ladygab widzialam na twoim suwaczku ze juz zaczelas 30tydzien, na kiedy masz termin porodu???

Katarzyniak ja tez jakos szybko nabieram tych kg niby 0,5kg tygodniowo..ale cos mi sie wydaje ze czasami wiecej...a co najlepsze ze mam szczuple nogi i tam nic nie wzielam prawie i tylko odstajacy brzuch...nie wiem gdzie to poszlo:szok:licze ze do 18kg dociagne, postaram sie ograniczyc slodkosci choc to takie trudne:zawstydzona/y::-Ddamy rade po ciazy nam spadnie!!!

Moja mala corcia wypina sie pupcia i glowka do mamusi i tatusia, moj maz jej teraz opowiada ze niedlugo bedziemy mieszkac w innym domciu i o mamusi:-Dhehe....wszystkim co nam robia dom pokazuje na moj brzuch i mowi szybciej szybciej mam corke w drodze:tak:ale ci faceci sa przebiegli hehe....w czwartek ide do ginekologa zobaczyc moja ksiezniczke:-D:tak:juz sie nie moge doczekac:rofl2:Pozdrawiam mamusie.
 
Do góry