reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Nina2003, jesli o wage malenstwa chodzi to na usg polowkowym tj w 21 tyg ciazy coreczka wazyla 384g, a twoje?

Tsarina, test obciazenia glukoza polega na wypiciu roztworu glukozy i wody w przeciagu kilku min, a nastepnie badaniu krwi po ok 2h spoczynku i obserwacji szybkosci regulacji poziomu cukru we krwi, wydzielania sie insuliny itp.
 
witam Was majóweczki,
co do zakupów to ja już staram się teraz je załatwiać.
np. ciuszki, wózek, wanienka i takie tam ... mamy już za sobą
niebawem wybieramy się po mebelki :tak:
wiem... wiem ..., że jeszcze tyle czasu ale coś czuję, że im później je zacznę robić to tym ciężej mi będzie... i finansowo i wagowo ;) Już teraz dyszę jak stara baba ;-) byle zakupki a ja już muszę usiąść ... odpocząć:sorry: obawiam się, że w lutym czy w marcu to już będzie u mnie jakaś masakra a w kwietniu to już będę wolałą mieć wszystko gotowe bo 37 tydzień wypada u mnie już 4 kwietnia:szok:

trzymam kciuki za dzisiejsze badania usg...
i niech się ujawniają wstydziochy :-D

o rany dziewczyny jutro mam STUDNIÓWKĘ ciążową :szok: co prawda na suwaczku jest 105 dni -ale był on robiony pod termin usg na 6 maja. Termin faktyczny mam na 2 maja więc mam jeszcze 101 dni ...jednym słowem jutro powinnam chyba mieć jakiś bal;-)
 
tsarina, możesz dodać sobie odrobinę soku z cytryny - podobno łatwiejsze do przełknięcia.
Okruszku i Liliann - myślę o Was ciepło i trzymam kciuki za wyniki badań :) dajcie znać co i jak po wszystkim.
Może uda mi się wkleić zdjęcia z mojego usg, wyszedł w zasadzie tylko portrecik, i to "zwykły", bo nie robię już zadnego 3d/4d, skoro wiem, że z Maluszkiem wszystko dobrze, a nie było możliwości połączenia usg zwykłego, echa serca i 3d/4d (w szpitalu takich bajerów brak). Za to śnił mi się koszmar, i to dosłownie: śniło mi się że urodziłam strasznie zdeformowanego dzidziusia... Ja już chcę czerwiec... po wszystkim...
 
tsarinia po godzinie nie dwóch i wcale nie jest to FUJ ja miałam w zeszły poniedziałek i dało się wypić. Pamiętaj że przez tą godzine od wypicia do drugiego pobrania niewolno Ci nic jeść a pić wyłącznie czystą wodę
 
reklama
tsarinia po godzinie nie dwóch i wcale nie jest to FUJ ja miałam w zeszły poniedziałek i dało się wypić. Pamiętaj że przez tą godzine od wypicia do drugiego pobrania niewolno Ci nic jeść a pić wyłącznie czystą wodę
Kasica jak czytam wasze posty to rzeczywiście większość z Was ma drugi raz pobieraną krew po godzinie, ale ja też już wiem ,że będę miała po dwóch godzinach.
 
Do góry