reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witajcie Dziewczyny, Dziś faktycznie kiepska pogoda, mi też się nic nie chce :zawstydzona/y:
No ale jedno mnie dziś rozweseliło - dostałam pieniądze z zusu za grudzień... w prawdzie nie sa to kokosy ale zawsze pare złotych! :tak: Bardzo sie ciesz bo bede mogła kupić coś Maleństwu!:-) Już sie nie moge doczekać! Tylko mam obawy przed kupowaniem różowych rzeczy ;-) Niby widziałam to, co dzidziuś miał miedzy nogami ale wcześniej też niby widziałam siusiaka :confused::eek: Jeszcze po tym, co napisała Nina (prawie taka sama sytuacja jak u mnie!) to juz sama nie wiem...Jeszcze dziewczynkę w chłopience urbanka da rade ubrać no ale chłopca w sukienki? :sorry: No a ja takie słodkie rzeczy dla dziewczynki widziałam...

Okruszek.emi, zamiast spirytusu do faworków możesz dodać octu! Ja tak robie i tez nie są tłuste. Spirytus i ocet można używac wymiennie! POwodzenia w wałkowaniu! Dla mnie to ciężka praca fizyczna wiec moze faktycznie niech Ci pomoże mąż... ;-)
No i trzymam kciuki za usg! Na pewno z Dzidzią wszytko ok... :tak:
 
reklama
Witajcie MAmuski kochane!!
Baaardzo malo mnie tu ostatnio :-(, ale na prawde na wszystko brakuje mi czasu i sil... Ciaza blizniacza daje sie we znaki bardziej niz przypuszczalam, nie pamietam juz przespanej nocy, bo wszystkie wiazadla i pachwiny bola jak oszalale, w dzien nie lepiej... A na domiar zlego starsza corcia przyniosla do domu wirusa i cala nasza rodzinka sie rozlozyla na grype... Wiec mowie Wam, urwanie pepka... i calkowicie nie moge Was nadrobic:zawstydzona/y:
DZis mam badanie 4d o 18:40, wiec prosze o trzymanie kciukaskow zeby wszystko okazalo sie w jak najlepszym porzadku, no i moze zebym choc jedna pare jajeczek jednak zobaczyla...:-D Fajnie by bylo;-)
Przepraszam ze tak tylko o sobie pisze, jak poczytam Was wiecej i ponadrabiam troszke zaleglosci, to obiecuje poprawe:tak: Sciskam Was wszystkie razem i kazda z osobna!!!!!!!
 
DZis mam badanie 4d o 18:40, wiec prosze o trzymanie kciukaskow zeby wszystko okazalo sie w jak najlepszym porzadku, no i moze zebym choc jedna pare jajeczek jednak zobaczyla...:-D Fajnie by bylo;-)
Przepraszam ze tak tylko o sobie pisze, jak poczytam Was wiecej i ponadrabiam troszke zaleglosci, to obiecuje poprawe:tak: Sciskam Was wszystkie razem i kazda z osobna!!!!!!!
Kochana, trzymamy za Ciebie kciuki!:tak::tak::tak: Daj znać jak tam badanie i co było widać ;-):-D
Mam nadzieje, że rodzinka już zdrowa! Niestety sezon na infekcje trwa w najlepsze :zawstydzona/y:
 
Hej dziewczynki :)

Foxy924 i Ania2003, widze że wszystkie trzy mamy termin na 13 maja :) Ciekawe która rzeczywiście rozpakuje się tego dnia :) Ja dzis bylam u lekarza, z dzidzią wszystko ok, sluchalismy jej serduszka, ulozenie poki co tez prawidlowe wiec fajnie. Za tydz mam test obciazenia glukoza, nie wiem jak to zniose bo nie cierpie cukru ;/ kolejna wizyta dopiero za 4 tyg czyli jakos kolo 28 tyg i wtedy pewnie tez jakos usg zrobimy :) Juz nie moge sie doczekac widoku coreńki :)
 
Liliann tzrymam kciuki za badanie dzisiejsze :happy2:
A co do bezsenności to ja też na to od pewnego czasu cierpię ... prawie w ogóle nie śpię. Nic mnie nie boli, nie leży mi się najgorzej ... a jednak nie mogę zasnąć.
 
Kaatharina- mnie bezsennosc meczyla na poczatku i tak jeszcze do grudnia, ale teraz od nowego roku mam juz z tym coraz mniejsze problemy, ciezko jest mi zasnac ale to nie jest juz to co było wczesniej
 
Ankzoc- co do pokoiku dla dziecka znalazlam to i mnie poprostu powialilo.Pomysl pokoikow jest dla ksiezniczek ale sa cudne male i duze marzenia - Galerie w DECCORIA.PL - bajery,dom,pokój dziecinny,wnętrza

Mamo-Bartusia- cudny ten twoj chlopczyk , naprawde wzruszajace jakie dzieciaki potrafia byc wspaniale.A ile bartus ma lat??? Ja tez bym chciala nastepne dzieciatko jakos tak po dwoch latach zeby roznica miedzy nimi nie byla duza:-D

LILIann- trzymam kciuki za ciebie i za twoje dwa skarbeczki :-D
 
reklama
Foxy924 i anulinka mam do was pytanko z racji tego sameg terminu porodu ile w którym tyg ciaży ważyły wasze dzieciaczki?
anulinka ja też mam ten test za tydzień i tez już się go boje mam tylko nadzieję, że nie puszczę pawia po całej tej szklance słodkości.
Ja już nie moge tego maja się doczekać i mam nadzieję, że donoszę bo część lekarzy twierdzi, że kobiety z małą macicą rodzą wcześniej - a ja niestety mam małą macicę.

Pozdrawiam Wszystkie serdecznie i powodzenia na badaniach.
 
Do góry