reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam majóweczki... Ale jesteście zmobilizowane mamy. Ja mam termin na 16 maj a jeszcze nie myślę kompletnie o żadnym wyposażeniu ani żadnych ciuszkach. I daję sobie jeszcze do końca marca spokój z tymi sprawami, bo wiem że od maja przez najbliższe lata będę już musiała o tym myśleć.Pozdrawiam przyszłe maminki
 
reklama
ankzoc to łóżeczko jest rewelacyjne!! Wygląda na stabilne i praktyczne. Jestem nim zauroczona :-)
 
Ankzoc też mi się wydaje, że to łóżeczko jest dobrą inwestycją. Muszę pochodzić po sklepach i poszukać czegoś takiego. No i ciekawe ile w sklepie będzie kosztowało.
Zuza 09 ja co prawda nie mam wielu rzeczy dla mojej Małej, ale wydaje mi się, że to sama przyjemność kupować takie ciuszki. Chyba nawet większa niż dla samej siebie - przynajmniej tak jest w moim przypadku. I tak jak pisałam na razie nie mam dużo rzeczy, ale sklepy z artykułam dzieicęcymi stały się ostatnio jednymi z moich ulubionych.
 
witam nowe mamuski!!

Okruszku trzymam kciuki!!! moze w koncu dzidzia sie zdradzi:) a to ze wszystko ok to juz sie nie martwie, ok i juz!!!
trzymam tez kciuki za wszystkie inne usg w najblizszym czasie:)!!!i za te w polsce tez:)))

ja polowkowe bede miala w ten poniedzialek, 26 stycznia , na 14:30 i tez nie martwie sie czy wszystko ok bo wiem ze tak jest , tylko niech male mi sie juz zdradzi:))
co do faworkow to alkohol albo tez ocet daje sie nie do smaku tylko zeby tluszczu nie wciagaly podczas smazenia, takze bez obaw okruszku :))

\dziewczyny ale sie nakrecacie z tymi zakupami...pokoikami, tapetami ,firankami wyprawkami:))przeciesz jeszcze tyle czasu:)) zuza dobrze napisala, jakos od marca bedziecie musialy robic to juz minimum przez jakies 18 lat:)))jeszcze macie czas:))) wiem ze korci., ale pranie w styczniu to chyba lekka przesada:) to sie zlecy a w maju i tak bedzie was korcic zeby wyprac jeszcze raz:))))

co do urlopow, moim zdaniem dziecko nie jest zadna przeszkada!! ja jezdzilam z 3 tyg Bartusiem nad morze , nad wode i po calej polsce i nigdy nie mialam problemow, a moja przyujaciolka ma teraz rocznego synka a juz byli w grecji, turcji i egipcie:) jesli tylko finanse pozwalaja to dziecko nie jest przeszkoda:)!!!

wiecie co w poniedzialek ide na te polowkowe do szpitala i mam nadzieje ze mi powie lekarz od czego ten bol w pachwinie, bo ja coraz czesciej mam swoje domysly ze to moze byc brak jakis skladnikow, zaczynaja mnie lapac skorcze w lydkach, zaczelao mnie bolec tez lewe ramie, jakby cos sie dzialo z wiazadlami??? cholera!!i zapytam od razu konkretnie o ten moj porod, bo skoro mam takie bole ze juz chodzic nie moge i moze to byc od tych blizn cesarkowych to moze przy naturalnym porodzie istniec ryzyko popekania???!!! niech mi powie od razu jaki porod bede miala.

a dzidzia z dnia na dzien kopie coraz silniej:)) juz ja czuje naprawde wysoko, i czuje nawet jak jestem w ruchu:) np myje naczynia, przechodze sie po pokoju:) albo odbieram Bartusia z przedszkola:))fajnie:)) tego wlasnie nie moglam sie doczekac:))teraz piszac to, tez czuje jak tam buszuje:))

a Bartus jest taki slodziutki, ostatnio musialam polozyc sie spac w dzien bo strasznie mi sie chcialo ,a mieszka u nas tesc chwilowo, Bartus zszedl na dol i powiedzial : dziadku Rysku daj mi cukierka z pudeleczka skarbow, bo mamusia z dzidziusiem spi i nie wolno jej budzic:)))!!!!!!!!!
a ja mu nic nie mowilam zeby mnie nie budzil:) ach, jakie to slodkie:) caluje brzusio i mowi ze bedzie usypial dzidzie jak sie urodzi:))

pozrdrawiam wszystkie mamuski!!!:)
 
Nina 2003, Ania 2304, Marzena B- witajcie na forum i piszcie piszcie ;-)
Okruszku - trzymam kciuki za dzisiejszy dzień. Czekam z niecierpliwością na wiadomości od Ciebie

Widzę, że temat wakacji na topie. My wybieramy się w lipcu na tydzień w bory tucholskie na obóz językowy, jak co roku. Julcia będzie miała ponad 2 miesiące i mam nadzieję, że nic nie pokrzyzuje nam planów.

Ja dziś już lepiej się czuję, choć nadal kicham i pokasłuję. Byłam z babcią na dniu babci i dziadka w przedszkolu. Było bardzo sympatyczne ale dzieci smutne, przeżyły kryzys jak zobaczyły rodzinę. Płacz i bieg do babć. Ale potem już się rozpogodziły :-) Jednak w chwili rozstania znowu płacze .... takie maluszki powinny mieć imprezkę pod koniec dnia, kiedy mogą już iść do domku a nie dalej zostać w przedszkolu.
 
Witajcie nowe mamusie!!!

Kaatharinia, Ankzoc
kochane gdybym nad morzem nie mieszkala tez bym mogla pomarzyc o wakacjach:baffled: Ale naszczescie mam je przez ulice i widze je z okna;-)My jak sie uda pojedziemy na te swieta Bozo Narodzeniowe do Polski az mala bedzie juz miala 7miesiecy:-D Ankzoc to lozeczko co my kupilismy pozniej staje sie normalnym lozeczkiem na ktorym dziecko moze spac do 8 roku zycia nawet:-Dwiec Ankzoc jest to bardzo uzyteczne takie lozeczko;-)oczywiscie zgadzam sie z wami kobitki zeby zainwestowac tez w turystyczne bo pozniej jak wyjezdzasz jest bardzo pozyteczne:-DJezeli chodzi o Grecje to zapraszam naprawde super kraj, duzo uprzejmych ludzi i jak same mowicie pogoda ktora jest nie oceniona:rofl2:

Justynka wozek jest na prawde super i widac ze funkcjonalny, wiec polecam (juz po raz3):-D

Mamo Bartusia wiadomo ze na zakupy mamy duzo czasu, ale ja np. kupilam juz wozek i lozeczko z komoda tylko dlatego ze sa wyprzedarze i sa w dobrych cenach:tak:dlaczego pozniej mam przeplacac 200 lub 300€ za te rzeczy jak za te pieniadze kupie cos innego:happy:To po pierwsze a po drugie mamy mieszkanie do urzadzenia wiec kazdy cent sie liczy:-)A poza tym wszystkich to moje pierwsze dziecko jak i wiekszosci dziewczyn, kto sie moze oprzec tym slodkoscia (ubrankom itp.)aby nie kupic:rofl2:
 
KOCHANE KOBITKI: piszę z prośba, gdyz chcę kupić hustawkę używaną
fisher price rainforest lub tez papasan przytulne gniazdko, słodkich snów poniżej podaję linki:
http://mebledladzieci.com.pl/hu%C3%82%C5%9Btawka-fisher-price-rainforest-p-849.html
http://milimali.pl/product_info.php?products_id=7070
moza ktoras z was ma jaks kolezankę ktora chcesz sprzedac, albo kogos z rodziny, bo chcę kupic na allegro, ale duzo ludzi je licytuje, a nowa jest strasznie droga.
Moge tez odkupic od kogoś z zagranicy!
Bedę wdzięczna jesli bedziecie o mnie pamietały
 
Witam wszystkie majowe Mamusie troszke żadko sie pojawiam z braku czasu:-)
ale chcę się pochwalić że będzie córcia :-) taaak chciałam drugiego chłopca ale juz teraz jak by jej cos wyrosło to bym sie raczej nie cieszyła.
Ja tez wybieram sie na USG 26 2d jakos spokojniej będe się czuła:-)
 
reklama
okruszku- troszke tzeba sie nagniesc niestety... a spirytus po to aby nie wchlanialy oleju i byly kruche...

ania , marzena- witam was serdecznie na forum piszcie piszcie....co u was sie dzieje....

mama Bartusia- no to super synek moj tez jest wyrozumialy... cieszy sie ze bedzie nowa dzidzia i juz nie moze sie doczekac.... a zycze powodzenia na USG polowkowym.... ja mam kolejna wizyte w PL odkladnie 29 stycznia jak bede na urlopie...juz sie nie moge doczekac...
 
Do góry