reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny, po wiadomości poniedziałkowej, gdzie dowiedziałam się, że rosną u mnie dwie małe fasolki, miałam dwa dni wyjęte z życia. Strach mnie przerósł, nie mogłam dość do siebie, zaczęłam sobie wpajać, że z mężem sobie nie poradzimy. Ale powiem Wam, że nagle to wszystko minęło, zaczęłam szukać plusów w ciąży bliźniaczej dwujajowej, wsparcie męża, moich rodziców, teściowej dało mi takiego powera, że teraz nie mogę doczekać się dwóch moich bobasków! ❤️ Stwierdziłam, że i tak chcieliśmy zawsze dwójkę , a teraz Bóg dał nam taką możliwość, będą chowały się razem, zawsze będą miały siebie! 🥰
Ciąża bliźniacza to na pewno jest wyzwanie, sama myśl przeraża że wszystko trzeba robić podwójnie, ale z takim wsparciem na pewno sobie poradzicie! A są też tego plusy, jedna ciąża, jeden poród 😊
 
Ciąża bliźniacza to na pewno jest wyzwanie, sama myśl przeraża że wszystko trzeba robić podwójnie, ale z takim wsparciem na pewno sobie poradzicie! A są też tego plusy, jedna ciąża, jeden poród 😊
Zgadza się, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku i maluszki urodzą się zdrowe!🥰
 
reklama
Do góry