reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam wszystkie majowe mamusie, zabiegane i zmeczone świątecznymi przygotowaniami :) U mnie za oknem super świąteczna pogoda ciemno jak przed burzą, temperatura w plusie i leje , poprostu wymarzona!!! Dziś musze dokończyć sprzatnie bo popoludniu będziemy ubierac choinkę, nareszcie..... jeszcze oczywiscie musiałam dokupic parę światecznych pierdółek :p
 
reklama
mela jak na razie wszystkie informacje dotyczące forum pisali do Sheeppy ja nic nie wiem wiem, że ja jeszcze nic o nim nie wiem :no:

kokoszka bo taka ma nazwę :tak: szpital wojskowy i pracują tam przeważnie żołnierze-lekarze, ja odkąd zachorowałam to przeważnie leczę się w ośrodkach wojskowych :-)mimo, że nikt w rodzinie nie był i nie jest wojskowym

okruszku najbardziej to chyba szukam szpitala który wyznaczy mi termin cesarki i co ważne na Szaserów w Warszawie jest jedyny neurochirurg na całe miasto który ma jako taką wiedzę o mojej chorobie, dlatego 10 stycznia będę rozmawiać też z lekarzem jak to wyglądałoby jakbym chciała u nich rodzić ;-)

A ja mam ssać tableteczki i puszczać kropelki do nosa, znowu mam nos zawalony, flegme w gardle - dobrze że brak temperatury i kaszlu
 
kasica212- oj to sie kochana załatwiłaś sie przed samymi świetami, ale jak tu być zdrowym skoro pogoda tak beznadziejna, że bakterie atakują nas na każdym kroku. Kuruj się tam :) życzę dużo zdrówka :-)
 
ankzoc dzięki ja mam jeszcze o tyle gorzej, że mąż i babcia chorzy ;(

a dziewczynki zapomniałabym od 31grudnia do 9 stycznia jesteśmy w nowym mieszkanku potem na tydzień do babci a potem zobaczymy możliwe że powrót do Żyrardowa
 
dziewczyny ostatnio prowadziłyśmy ostrą debatę na temat przedłużonych urlopów macierzyńskich , wiec dziś na wp przeczytałam cos takiego :
21 listopada 2008 Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu pracy, w której przewidziano nie tylko wydłużenie urlopów macierzyńskich z 18 do 20 tygodni ale, co ważniejsze, zapisano możliwość od 2010 roku korzystania przez ojców z urlopu tacierzyńskiego.
więc chyba już od przyszłego roku będzie wydłużony! tak jak wczesniej ktoras z was pisała , o tej uchwale z 21 listopada!
Urlop macierzyński zostanie wydłużony z 18 do 20 tygodni – przy urodzeniu jednego dziecka, i do 31 tygodni – przy urodzeniu dwójki dzieci przy jednym porodzie. Odpowiednio o dwa tygodnie urlop będzie wydłużony w przypadku urodzenia większej liczby dzieci (przy jednym porodzie), tj. do 33 tygodni przy urodzeniu trojaczków, 35 tygodni – czworaczków i 37 tygodni przy urodzeniu pięcioraczków. Znika natomiast dotychczasowy podział na pierwszy poród (18 tygodni) i następne porody (20 tygodni). Nowe wymiary urlopów przysługiwać mają pracownikom już za 6 tygodni, tj. od początku 2009 r.
 
Ostatnia edycja:
hey dziewczyny. od piątku od 14 jestem już w ośrodku interwencyjnym we wrocławiu. trafiłam tam bo nie miałam gdzie się podziać. i nie mam dostępu do internetuy, dlatego się nie odzywam. teraz mam chwilę i dostęp u znajomych więc piszę. ze mną jest ok. dzidzia ma się dobrze. staram się jakos trzymac. odezwę się jak bede miala dostep do internetu. trzymajcie się., papa;-)
 
kochane mamusie dla was wszystkich, waszych maleństw i waszych rodzin. Zdrowych i wesołych świąt , pełnych radości i spokoju. By każdy zrozumiał jak ważny jest dla niego drugi człowiek. Szczęśliwych chwil przy bliskich i spełnienia marzeń.
buziaczki dla was wszystkich kochane i by usmiech nie znikał z waszych twarzy.
 
hey dziewczyny. od piątku od 14 jestem już w ośrodku interwencyjnym we wrocławiu. trafiłam tam bo nie miałam gdzie się podziać. i nie mam dostępu do internetuy, dlatego się nie odzywam. teraz mam chwilę i dostęp u znajomych więc piszę. ze mną jest ok. dzidzia ma się dobrze. staram się jakos trzymac. odezwę się jak bede miala dostep do internetu. trzymajcie się., papa;-)
princesstopic- a co się stało kochana, że taka sytuacja spotkała cię przykra przed samymi świetami, pewnie już pisałaś ale ja miałam czasami zaległości w czytaniu!
 
princestopic- kurczaki pieczaki... bardzo mi przykro i to przed swietami... kochana duzo zdrowka dla ciebie i malenstwa... powodzenia w nowym roku mysle ze i tobie tez sie ulozy... goracych pelnych milosci i spokojnych swiat... buziak... odezwij sie do nas jak bedziesz miala neta...
 
reklama
Witajcie Dziewczyny! Mam trochę zaległości w czytaniu bo od piatku u mnie przygotowania świąteczne :tak:
Maja33, Gratuluję Ci z całego serca zdrowego Maluszka! Cieszę się bardzo że wszytko jest w porządku... no a z tą płcią jak ktoś tu już napisał w zasadzie każda z nas nie może być jej do końca pewna :-D

Paula7, Kokoszka, gratuluję Wam Dziewczynek!!!!:tak: Cieszę się razem z Wami! :-D

Mama_Bartusia, Tobie gratuluje chłopca, chociaż myślę, że może się nie trzeba tak bardzo nastwiać...Mi też lekarz powiedział, że szykuje się chłopiec no ale jak niewyraźnie widać to jeszcze coś się może zmienić ;-):-D

Rosea, ciesze się że Twoje Maleństwo jest zdrowe! Ja też jeszcze nie czuję ruchów... fajnie że jest ktoś jeszcze kto ma taką sytuacje ;-) bo myślałam że na naszym forum zostałam osamotniona ;-) na pewno niedługo i my poczujemy kopniaczki! Czego Tobie i sobie życzę na Święta!:-D;-)

Misza, jeśli księgowa ma termin złożenia dokumantów do zusu za grudzień do 20 stycznia to moja pewnie złoży je 21.01 najwcześniej :wściekła/y: No ale może jakoś to przeżyje... zobaczymy.... liczę jeszcze po cichu że może za te pierwsze 2 tyg grunia mi coś zapłaci :dry:
Co do Sylwestra to faktycznie niemiła niespodzianka Cie spotkała :-( Macie wobec tego jakieś inne plany??
My w tym roku chyba zostaniemy sami w domku :-( Wszyscy znajomi na jakiś imprezach a ja do żadnego klubu się nie nadaję... Myślałam, ze może do kina na taką `imprezę` się wybierzemy ale niestety zapomniałam ile mamy na koncie :zawstydzona/y:

Mela, gratuluje zdrowego Dzieciątka!! Ty dbaj o siebie koniecznie!:tak:

Sara1983, gratuluję zdrowego Maluszka! Oby tak dalej!:tak::tak::tak:

Sheeppy, Kochana trzymaj się ciepło! Mam nadzieje że lot bedzie spokojny i nie bedziesz myslala o zadnych katastrofach! Odpocznij podczas wyjazdu i nabierz dużo siły! No i oczywiście potem wracaj do nas szybko!:tak: A jesli dorwiesz gdzies komputer to koniecznie sie odezwij! Wszytkiego dobrego! I Wesołych Świąt! :-)

Kasica212, ja leżałam kilka razy w szpitalu na Szaserów. Mimo iż jest to szpital wojskowy. Takie podziały na wojskową kasę chorych już chyba zostały zniesione...Najważniejsze jest aby miec jakiegoś lekarza ktory moze kierowac do tego szpitala... A tak swoja droga to jest tam oddział położniczy? Bo wydawało mi się że już go zamkneli? Kiedys byl na pewno bo moj brat sie tam rodził ;-)

Princesstopic, Kochana, nie wiem co się dzieje ale trzymam mocno za Ciebie kciuki aby Twoja sytuacja szybko się unormowała. Bądz dzielna!
 
Do góry