reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Okruszek.emi 100 lat 100lat. Wszystkiego naj naj lepszego w dniu Twoich urodzinek:-) dużo zdrówka dla Ciebie i Twojego serduszka. Spełnienia marzeń i wiele radości. Cudownego dnia i wielu miłych niespodzianek.
Buziaczki.
 
reklama
Witajcie wszystkie mamusie. Jak wasze zdrówka, ja jestem zmęczona już kolejną noc nie spałam a muszę dzisiaj zrobić ciasto i sałatkę , moja córcia ma jutro imieninki i będzie miała gości. Więc zaraz zmykam do kuchni bo nie lubie odkładać niczego na pozniej aaa jeszcze ten obiad, bu jak mam gotować no już mi się nie dobrze robi, kiedyś uwielbiałam a teraz kazda potrawa mi śmierdzi. buuu . No nic kochane ja uciekam w garnki a Wam życzę udanego i spokojnego dzionka. :-)
 
STOOO LAAAT Okruszku!!!! a przede wszystkim pociechy z maleństwa, które nosisz pod sercem!!!
tort.gif


a jeszcze co do tej pizzy ważna uwaga - podane proporcje są na jedną blachę ciasta :tak: Jeśli planujesz grubsze przyjęcie i kilka blach to oczywiście dodaj odpowiednio więcej składników ;-)

 
Witajcie dziewczyny :)
Na początku życzonka dla okruszek emi.- wszytskiego najlepszego, dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa, samych radosnych dni i szczęśliwego rozwiązania :)
misza- no właśnie te łóżeczka są super, jesteśmy już przekonani do nich na 100%, właśnie tylko tak jak napisała LILIann, czy one mają wykręcane szczebelki?? Szczerze to tego nie wiem, ale przesyłam linka jesli komuś podoba się to łóżeczko,
HIT ! ŁÓŻECZKO plus TAPCZANIK 140x70 WARSZAWA (491123277) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy, lub też inna stronka tylko w tych nie ma chyba szuflady! PPM - Przedsiębiorstwo Produkcji Meblarskiej - Łóżeczka 140x70. Napisałam przed chwilą w sparwie tych wykecanych szcebelek, także jak uzyskam info to napiszę

HEJ DZIEWCZYNY Z WARSZAWY- TE ŁÓŻECZKO MOŻNA OBEJRZEĆ SKLEPIE DUDEK DLA DZIECI ul. Dzielna 21 róg Okopowej, tel. 0 22 636 36 29 - czynne 7 dni w tygodniu, więc jesli któras będzie miała czas i ochotę niech zobaczy te łóżeczko i napisze nam swoje wrażenia!
 
Ostatnia edycja:
a my zdecydowaliśmy się na kupno gondoli i spacerówki oddzielnie
I nawet upatrzyłam gondole za 100 złotych :szok: tylko jest mało informacji opisowych i muszę się części dowiedzieć drogą mailową :-( ale liczę, że odpowiedź będzie satysfakcjonująca nas i ją nabędziemy ;-)
 
a my wczoraj z mężem oglądaliśmy x-landera xa, muszę przyznać że zrobił na nas dobre wrażenie, ale to dopiero początek poszukiwań, pewnie gdzież w lutym wybierzemy się do gdańska do sklepu mama i ja, maja tam ponad 300 modeli wózków. Więc pewnie dopiero wtedy się zdecydujemy na coś!
a macie jeszcze jakiś stronki z takimi łóżeczko/tapczanikami??
 
Okruszku! Z okazji Twoich urodzin życzę Ci dużo zdrowia, szczęscia i samych pogondych dni! Oba smutne chwile trafiały się jak najrzadziej! Życzę Ci także aby Maleństwo wniosło dużo radości i ciepła w Twoje życie, żeby było drowe i wesołe! Udanego urodzinowego dnia! :tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny. Dawno się nie odzywałam ale regularnie czytam. na początek oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla okruszka.

Ja wczoraj miałam kolejne badanie. Z maleństwem wszystko ok, waży już ok 200 gram. Niestety choć lekarz określa 17/18 tydzień to jeszcze nie podał płci maleństwa a my z M nie możemy się już doczekać. następna wizyta dopiero 6 stycznia i mam nadzieję że już wtedy maleństwo się dokładnie zaprezentuje. czekam niecierpliwie.:happy2:
 
reklama
Do góry