reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dobrze Sheeppy że się odezwałaś i że jest w miare w porządku z Tobą :tak:
Ja szczerze mówiąc to niebyt umiem rozróżnić skurczy... Zawsze myślałam że skurcze sa silne, takie jak miewałam przy okresie :baffled: W ciązy miałam ze 3 razy taki mocny skurcz w nocy ale teraz te bóle są o wiele słabsze ale za to często się pojawiają (przynajmniej od czasu gdy jestm w pracy :baffled:).
No, nic moze mi przejdzie po nospie chociaz mysle ze ona nie niweluje ich przyczyny... Zobaczymy jak bedzie jutro.
Milego wieczoru!
Ja niestety cały czas w pracy jeszcze :-( do tego cieknie mi z nosa jak sie masz:dry::wściekła/y:
 
reklama
Hej dziewczynki:-)

Jak dzionek minal???dzisiaj moje malenstwo sie niezle krecilo i kopalo hehe narazie to takie slodkie:happy: Juz nie moge sie doczekac USG i poznac plci i zaczac cos kupowac dla malenstwa, wy juz cos macie???kupilyscie cos?:blink: buzki
 
dzięki dziewczyny za wypowiedzi na temat tych łóżeczek, pzyznam ze mialam mętlik w głowie, bo koleżanki namawiały mnie na łóżeczko turystyczne, ale dla mnie drewniane ma swój urok :) I teraz juz jestem pewna, że będziemy kupowac drewniane, wklejam fotki :) chcemy kupić takie z funkcją tapczanika zstanawiamy się nad takim
491123277

491123277_1
 
Ostatnia edycja:
Kokoszka- ja mam usg 15 grudnia zresztą tak jak katarzynak83, nie znam jeszcze płci dzidziusia, ale bardzo chiałabym poznać, tylko nie wiem czy się teraz uda. Ale mam już ochotę zaszaleć i kupować te wszytskie rzeczy są takie słodkie, tymbardziej, ze to nasze 1 dziecko, więc nie mozemy się doczekać. Otworzyli u nas sklep x-lander z wózkami, więc z mężem pojechaliśmy oglądać spodobał nam się x-lander xa, bardzo fajny i zwrotny i nie jest zbyt cięzki! No ale muszę wam powiedzieć, że za wóżek z gondolą , spacerówką i fotelikiem 2 tys! A w internecie taki zestaw jest za 1500 zł!
 
Sheeppy dobrze że się odezwałaś ;-)
ankzoc my w sumie też chcieliśmy łóżeczko z funkcją tapczanika musimy tylko teściom o tym powiedzieć, bo z tego co zdążyłam tylko sklecić z rozmowy z teściową to oglądała cudne dwu poziomowe. Jak będziemy u nich w następny weekend to jeśli podoba jej się turystyczne :baffled: to wybije jej to z głowy:angry:, ja z moim M. od początku jesteśmy za drewnianym:tak:, a jeszcze lepiej jak rozłożymy później na tapczanik ;-)
 
Grube ciasto na pizzę
3 deko drożdży, 2 szklanki mąki, pół szkl. mleka, łyżka oleju, 1 jajo, duża szczypta soli, odrobina cukru [ na czubek łyzki] do rozczynu
rozczyn: do mleka pokruszyć drożdże dodać ten cukier i 2 łyżki mąki, wymieszać i zostawić do wyrośnięcia w ciepłym miejscu, na piecu czy kaloryferze, najlepiej przykryć lnianym ręczniczkiem
mąkę wsypać do dużej miski, dodać jajo i to co zostało, wymieszać, potem wymieszać z wyrośniętym rozczynem, poczekać jeszcze chwilę aż urośnie.. jesli za suche wyszło można dodać troszkę letniej wody

ale mi się ochota na taką pizzę narobiła!!:szok::-D:-D:-D
 
Oj dziewczyneczki, widzę że kilka z nas już przeziębienie dopadło...:-(

Sheeppy, cieszę się że się odezwałaś!
Śmiesznie to jest u nas na forum, nie ma człowieka 2 dni i musi potem pisać usprawiedliwienie! :-p:-D:-p:-D Ojej, aż się człowiekowi milej na sercu robi... że ktoś o nim pamięta tak zupełnie bezinteresownie... :happy:

W temacie łóżeczkowym, teść obiecał, że wystruga. :-) Trzeba mu będzie tylko zwrócić uwagę żeby nie lakierował jakimś paskudztwem...

Okruszku, ja kiedyś robiłam taką pizzę z pudełka :-D Knorra. Leniwiec ze mnie, a tam się chyba tylko wody dolewało i oleju... czy cuś :confused: Nie pamiętam już. Ale smaczna była.

Fajnie, że macie już te USG porobione... ja odliczam dni do 23 grudnia. Jakieś mnie ostatnio dołki łapią... było dobrze, już nawet byłam spokojna, a teraz znowu mi się włączyło takie czarnowidztwo i boję się nawet spojrzeć na te strony z wózeczkami... O ubrankach nawet nie chcę myśleć... te śpioszki które mój Kochany dostał od siostry schowałam na dno szuflady i udaję, że ich nie ma. Nie wiem, co się dzieje.
Kilka dni temu sama nawoływałam do pozytywnego myślenia, a teraz... ehhh...:unsure::unsure::unsure:

Miłego wieczorku, kochane!
 
reklama
Czy odczuwacie już ruchy waszych maleństw?
Bo mnie juz drugi dzień zaczyna delikatnie kopać, a jestem w 17tyg.

W pierwszej ciąży to były kopniaczki odczuwalne dopiero w 20tyg.


16.12 - ide na USG określic płeć :)
jak dobrze pójdzie
 
Do góry