reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ja właśnie dziś kupiłam sobie telefon, aby mieć w pokoju a nie latać przez całe mieszkanie a tu okazało się że gniazdko u mnie w pokoju jest do d*** i muszę kupić kabel długaśny, aby sobie przeciągnąć od drugiego gniazdka :-(
A teraz zajadam się tostami i zastanawiam się czy pograć na kompie czy poczytać książkę

wiecie co od wtorku z moim M prowadzimy nocne życie :-) we wtorek byliśmy wieczorem w kinie, a wczoraj pojechaliśmy do sklepu po bombki - później będą kolejki w których nie uśmiecha mi się stać ;-) ale wczoraj od tych bombek dostałam zawrotu głowy :rofl2: mieliśmy zrobić dwa kolory czerwony i niebieski a tu jeszcze odcienie fioletu były tak śliczne, że je też wzięliśmy i teraz zastanawiam się jak to wszystko zmieścimy na choince:baffled:
 
reklama
hej dziewczyny czy wy też macie taki szał oglądania, teraz tych wszytskich rzeczy dla maluszków, ja tu juz najchetniej bym kupowała :)
Ostatnio dużo słyszałam, ze dziewczyny zamiast łóżeczek drewnianych kupują takie turystyczne! Co wy sądzicie na ten temat??
 
hej
Fajnie że nasze majowe grono coraz liczniejsze!! ja walczę z bólem gardła i chrypą. Zastanawiam się jaki syrop przeciw kaszlowy mogę brać na suchy kaszel. Może któraś z Was brała jakiś bezpieczny syropek?
Synek ma jutro w przedszkolu Mikołajki....
 
anecik- tak więc polecam tabletki tantum werde można je spokojnie brać w ciąży i syrop prawoślazowy. Ja sama na poczatku byłam przeziębiona, i właśnie te leki brałam, szybko mi przeszło! No i można je barć w ciąży :):-)
 
Witajcie Dziewczeta ;-)
hej
ja jestem dopiero piaty dzień w pracy a już mi gardło wysiada i znów chyba się przeziębiłam. Zresztą a ciągle chodzę zmęczona i niewyspana. Idę na usg 11 grudnia i zobaczymy. Oby do świat
Ja tez mimo, że dopiero w tym tyg wróciłam do pracy to juz mnie drapie w gardle i cieknie mi z nosa:crazy: Moze ta praca tak wpływa ;-)

Okruszku, nie martw się Kochana tak bardzo tymi pieniedzmi. Potaraj sie tam zadzwonic i wyjasnic sprawe. Ja tez bardzo martwie sie czy nam starczy pieniedzy bo mamy gigantyczny kredyt na mieszkanie. A z tymi samochodami to jakaś plaga chyba! My ledwo naprawiliśmy jedno to znowu cos innego trzeba zrobic... Teraz czeka nas wymiana sprzegla za 900zl :-( a i tak nie wiem czy na tym sie skonczy bo dzis jak jechalismy autem to jakis dym lecial spod maski :szok:

Ach dziewczynki mam dylemat.
podoba mi się łóżeczko jedno i chcialabym się zdecydowac na nie i jest w swietnej cenie, ale .....
żeby je zobaczyć musiałabym jechać 150 km ( do producenta).
te same łóżeczka w sklepie kosztują 600 zł a ja mam możliwość kupna za połowę tej ceny.
No i sama nie wiem cyz nie za wczesnie na takie zakupy.
Ale w tej cenie w marcu nie będe miała mozliwości zakupu.
Ech, dylematy......
Misza, ja bym na Twoim miejscu kupowała, jeśli tylko masz możlwiość tam pojechać... Nie ma co czekać jeśli jest okazja kupic taniej. Moja kolezanka, która rodziła w kwietniu to w grudniu kupiła wózek bo była promocja!
hej
Fajnie że nasze majowe grono coraz liczniejsze!! ja walczę z bólem gardła i chrypą. Zastanawiam się jaki syrop przeciw kaszlowy mogę brać na suchy kaszel. Może któraś z Was brała jakiś bezpieczny syropek?
Synek ma jutro w przedszkolu Mikołajki....
Syrop możesz na pewno prawoślazowy i chyba jeszcze Stodal, ale nie tego drugiego na 100% nie jestem pewna, musiałabyś sie w aptece dopytać. Trzymaj sie ciepło i zdrowo!:happy:

Ja dziś byłam na pierwszej wizycie w przychodni przyszpitalnej. Wyglad szpitala lekko mnie załamał, nie mówiąc o toaletach :baffled: Poza tym organizacja była tam koszmarna, byłam zapisana na konkretna godzinę ale weszłam na wizyte chyba 2 po czasie bo położne które miarzyły i ważyły co chwila wychodziły pogadać przez tel albo w ogóle nikogo nie wpuszczały do gabinetu bo nie wiem co robiły... gdy ja weszłam to akurat gadały o pierogach :confused:
W każdym razie na lekarkę trafiłam bardzo miłą, choć wyglądała na niemiłą:blink:. Powiedziałam, ze sie bardzo martwie bo od wczoraj boli mnie co godzine, pol godziny brzuch. No i ona zbadała tetno dziecka i słyszałam serduszko.... Bardzo mnie to uspokoiło bo bardzo się bałam, że coś jest nie tak :tak:
Poza tym dostałam skierowanie do hematologa bo mam za mało płytek krwi :dry:
Ach, i lekarka powiedziała, ze jastem w 16 tygodniu.... sama juz nie wiem jak to liczyć...
 
hej dziewczyny czy wy też macie taki szał oglądania, teraz tych wszytskich rzeczy dla maluszków, ja tu juz najchetniej bym kupowała :)
Ostatnio dużo słyszałam, ze dziewczyny zamiast łóżeczek drewnianych kupują takie turystyczne! Co wy sądzicie na ten temat??

Też słyszałam o tych łóżeczkach turystycznych, że są w modzie i nawet poszłam pooglądać do sklepu. Owszem podobały mi się, ale chyba jest jeden minus. Bo tam to raczej nie ma regulowanej wysokości. W takim drewnianym można maleństwo położyć wyżej i nie trzeba się do niego schylać za bardzo, a to turystyczne jest (tak mi się wydaje) standardowe i trzeba bardzo się schylać. Już na samą myśl kręgosłup mnie boli. Chociaż i tak mnie boli.
Może są jeszcze jakieś inne te turystyczne łóżeczka. Ja oglądałam tylko w chicco.
 
katarzynak83 z tego co wiem, to liczy się od pierwszego dnia miesiączki i liczysz tygodnie, ale niby wiek płodu to musisz odjąć 2 tygodnie, ja sama nie wiem do konca jak to wygląda, bo lekarze i położne liczą inaczej :)
przesyłam linka tu możesz sobie obliczyć! Ciąża - BabyBoom
 
No tak ale ja miałam nieregularne cykle wiec termin miesiaczki nie jest dla mnie miarodajny :no: Nie mniej lekarka liczyła według niego :confused: Z reszta nieważne. Najważniejsze że słyszałam serduszko i jestem juz spokojniejsza....
A te bóle brzucha to lekarka powiedziała, że najpewniej spowodował stres :baffled:

Sheeppy, odezwij się! Mam nadzieje ze wszytsko jest w porządku!
 
Witajcie kochane .
Ja wczoraj byłam na kontroli u ginekologa, i niestety lekarka powiedziała że te infekcje z pęcherzem mogą mi się powtarzać do końca ciąży poprostu jestem podatna na takie sprawy, muszę brać Furagin bo cały czas mam bakterie i dużo leukocytów. Ale najpiękniejsze było to że pani doktor pozwoliła zobaczyć dzidzie przy robieniu USG mojemu mężowi i ćóreczce, bo bardzo chciała zobaczyć swoje rodzeństwo. Dzidziuś miał akurat czkawkę, prężył się i machał rączkami, moi kochani byli zachwyceni, mój mąż aż się wzruszył,. Ja za każdym razem jak widzę moje maleństwo ze szczęścia leci mi łezka.
Buziaczki kochane dla wszystkich i pozdrowienia.
 
reklama
Do góry