reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
hej dziewczynki...moja noc była nawet dość taka.. wczoraj przez cały dzień "wychodziły"mi resztki śluzu takiego brązowego i po południu jeszcze troszkę krwi ale na papierze toal po siku... i wnocy i teraz tez tak to kropelce tego śluzu brązowego..wieczorem brzuch miałam taki jak przed okresem, tzn nie bolał ale takie głupie uczucie... walnęłam sobie pół litra melisy przed spaniem i trochę się uspokoiłam..dziś mam nadzieję że wszystko ustąpi..
dzięki wielkie za wsparcie
i za to że 3macie kciuki...
isabela cieszę się że miałaś spokojną noc..
pozdrawiam i leżę.......
 
ISABELA dziękuje Ci kochana, ja też mam taką nadzieję że lekarze wiedzą co robią, fakt że antybiotyk mi troche pomógł bo miałam straszne bóle brzucha tak jakby mi sie odrywało coś w środku, nie mogłam sie ruszać,ale dzięki Bogu mineły. Kochana ja też bedę myślami z Tobą jutro , i wierze że będzie wszystko dobrze. Buziaki.
 
no ja na 12 do chirurga usunąć ten paskudny pieniek który boli, mam nadzieje, że nie będzie się krzywił, że jestem w ciąży czy coś podobnego:baffled: bo to obecnie inny u mojego nie mieli już miejsca :-(
 
no ja na 12 do chirurga usunąć ten paskudny pieniek który boli, mam nadzieje, że nie będzie się krzywił, że jestem w ciąży czy coś podobnego:baffled: bo to obecnie inny u mojego nie mieli już miejsca :-(
czytalam, ze wszelkie zabiegi dentystyczne, lacznie ze znieczuleniem nie maja wplywu na ciaze, takze spoko. Powodzenia moja droga, 3mamy kciuki
 
Witajcie Majóweczki!
nasmarowałam długieeego posta i mi się wszystko skasowało zanim wysłałam :angry:
Bądźcie wszystkie dobrej mysli - zobaczycie, problemy mieszkaniowe Wam się rozwiążą, choróbska przestaną nękać, a Brzdącom nic nie będzie - urodzicie piękne dzieciaczki :tak: .
Isabela i Magda84 leżcie, odpoczywajcie i nabierajcie sił.
madzia431 może spróbuj chociaż zadzwonic do swojego lekarza i zapytać, co masz robić z takim wynikiem badania? Będziesz pewnie spokojniejsza po takiej rozmowie, będziesz wiedziała co robić, a nie bedziesz się stresować czekaniem do 3 grudnia na wizyte. Ja bym tak spróbowała.
Nowe Mamusie witamy :)
Miłego i na przekór pogodzie ( u mnie zimno i pada, i ciemno...)słonecznego dnia :-)
 
hej dziewczynki...moja noc była nawet dość taka.. wczoraj przez cały dzień "wychodziły"mi resztki śluzu takiego brązowego i po południu jeszcze troszkę krwi ale na papierze toal po siku... i wnocy i teraz tez tak to kropelce tego śluzu brązowego..wieczorem brzuch miałam taki jak przed okresem, tzn nie bolał ale takie głupie uczucie... walnęłam sobie pół litra melisy przed spaniem i trochę się uspokoiłam..dziś mam nadzieję że wszystko ustąpi..
dzięki wielkie za wsparcie
i za to że 3macie kciuki...
isabela cieszę się że miałaś spokojną noc..
pozdrawiam i leżę.......
Madziu, bedzie dobrze. Najwazniejsze, ze jestes dobrej mysli, a to juz polowa sukcesu. :):):) :cool2:
 
reklama
hej Rosea, dziekuje za wsparcie :) Ja leze plackiem, az wzdycham bo ile mozna, ale jestem twardzielem :)
Jutro miedzy 8:30 a 10 mam dzwonic i dowiadywac sie jaki wynik. Wiem, ze bedzie dobrze.
 
Do góry