reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

witaj z nami FOXY, no to mamy teraz dwie nowe mamuski jak blizniaczki Foxy i Roxy :)

Lilian, generalnie jest dobrze, ale ubiegla noc byla fatalna. Mialam skurcze i prawie w ogole nie spalam. Dobrze, ze nie plamie. Dzis byla u mnie polozna. Biore leki rozkurczowe i musze lezec plackiem jeszcze 3 dni, co tez robie. Odkad biore leki czuje sie duzo lepiej, takze dzisiejsze popoludnie i mam nadzieje nadchodzaca noc bedzie dobrze. Wyleze te skurcze i bedzie dobrze. Za 3 dni najwieksze zagrozenie przejdzie i jeszcze 10 dni "siedzenia" w domu. Potem juz z gorki (mam nadzieje).
W piatek beda wyniki :):):)
Dzis polozna mi tlumaczyla dokladnie jak to jest z ta amniopunkcja. Pytalam ja o ten ogromny bol. Zrobilam to dlatego, ze niektore kobiety nie czuja tak intensywnie tego wklucia. Bo i rzeczywiscie samo wklucie w faldy brzuszne nie bylo bardzo bolesne, owszem nieprzyjemne, ale znosne. Nigdy nie bylam histeryczka, a ten zabieg byl dla mnie naprawde okropnie bolesny. Macica jest bardzo unerwiona, ale sa miejsca gdzie latwiej i mnie bolesnie mozna sie wkluc. Z tym, ze lekarz nie patrzy na to, a na polozenie dziecka, tak by igla byla jak najdalej od plodu. Dlatego niektore z nas badanie to bardzo boli inne nie.
Dobrze, ze wytlumaczyla mi to bo naprawde juz myslalam, ze przesadzam :)
Najwazniejsze by wyniki byly dobre i zeby skurcze sie nie powtorzyly!



 
reklama
isabela no to trzymam z calych sil kciuki za zdrowko Twojej Ksiezniczki i za to bys szybciutko doszla do siebie!!!:tak: Najgorsze juz za Toba, a te kilka dni szybko zleci i wkrotce bedziesz znow w pelni sil,i zapomnisz o tych wszystkich nieprzyjemnych przezyciach, no i przede wszystkim bedziesz cieszyla sie zdrowa dzidzia, bo wierze i wiem ze tak bedzie!!:tak::-) Pozdrawiam cieplo!
 
maja33 i ania 1812- fajnie ja tez mam ten sam termin co wy i juz nie moge sie doczekac aby zobaczyc jak moje malenstwo bryka w srodku no i w koncu moze sie dowiem czy chlopiec czy dziewczynka....
roxy31 i foxy924- super ze jetsescie zawsze bedzie wiecej nas do pisania...ale sie rymujecie...hehehe
bazylia- dziekuje serdecznie ale nie dowiedzialam sie niestety...pozdroooo... powiedziano ze dzidzius za maly.....
magda- nie martw sie zobaczysz wszystko bedzie ok trzymam kciuki bardzo mocno...dawaj znac co po wizycie....pozdrawiam i nie denerwoj sie na zapas....
 
kasica212 i jak tam bylas na USG??? Daj znac co tam u maluszka slychac! Na pewno miewa sie dobrze i bryka, coo??:-D:tak:

Byłam berbeć ma się dobrze. ma już 9,5 cm - ogromniasty i tłuściutki w przybliżeniu lekarz określił wagę na 160 gram +/- 60 :szok:. Wreszcie miałam USG przez brzuch ;-) Według lekarza tego od USG jak bardzo chcemy to 4D możemy zrobić przed świętami a zwykłe dopiero po 15 stycznia. Choć według niego berbeć rozwija się prawidłowo i nie widzi potrzeby robić 4D - widać było że podchodzi bardzo sceptycznie do tego badania. Po za tym USG wyrównało mi się z OM i mam teraz 15 tydzień 4 dzień ;-)

pół nocy nie spałam, jak jeden ząb przestał boleć to drugi zaczyna :baffled:- paskudztwo, muszę dziś góra jutro umówić się do lekarza bo nie wytrzymam weekendu z nim:no:. A mój tato mnie pocieszył, że moja mama w ciąży miała tak samo :szok:
 
Witam dziewczyny, ja mało się udzielam ostatnio bo jesteśmy w trakcie przeprowadzki, pozatym razem z młodym zakatarzyliśmy się paskudnie, tzn ja paskudnie to znosze a on jest szczesliwy z gilami dyndajacymi po pas ;) Ja od wczoraj nie wyrabiam, tak boli mnie glowa ze nic nie pomaga, bralam paracetamol i nic, jak mi dzisiaj nie przejdzie to chyba sobie obetne ten łeb tępym tasakiem ;)
 
witajcie dziewczeta o poranku :)
MIalam dzis super noc, wyspalam sie jak niemowle, nie mialam skurczy i wyspalam sie super. Plan na dzis..... lezenie :)

kasica212, duzy i zdrowy berbec, a to najwazniejsze :):):)
 
wiem ciesze się :) musiałam się uspokoić bo przez ten ząb i branie apapu miałam czarne myśli

w sobotę szykuje nam się małe przemeblowanie, aż strach myśleć a później imprezka - będzie rodzeństwo i kolega który będzie pomagał wszystko przestawiać.
Chcemy już teraz zrobić miejsce dla maluszka bo wykorzystamy je na postawienie choinki i wreszcie wyrzucimy babci wiekowa szafę od nas z pokoju, która jest ni przypiął ni przyłatał w końcu do czerwca będziemy tu siedzieć, na swoje jak dobrze pójdzie idziemy w wrześniu
 
Witajcie kochane majóweczki.:-)
Dawno mnie nie było, ale zmartwiłam się bo zrobiłam po półtora tygodnia badania moczu i nadal mam liczne bakterie, a zjadłam już dwa opakowania antybiotyku, :-(martwie sie o dzidzie czy nie zaszkodziło to jej. Nie wiem juz co robić , a wizytę u ginekologa mam 3 grudnia. Kochane jeśli macie lub miałyście podobny problem piszcie jak się go pozbyłyście.
Pozdrawiam Was gorąco.
 
reklama
kasica, udanego przemeblowania i imprezy zycze. Ja juz po zmianach.Przeprowadzki i wszelkie zmiany ciesza, ale to takie zamieszanie...
A pokoj malucha pod koniec ciazy bede robila.

madzia, nie martw sie kochana, wszystko bedzie dobrze. Ja nie umiem Ci poradzic, ale zaufaj lekarzom, napewno wiedza co robia i podaja Ci antybiotyki, ktore napewno nie maja wplywu na rozwoj maluszka. Trzymam kciuki by by zle bakterie wyemigrowaly do klopa :)
 
Do góry