reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Faktycznie. gdzie się nie wejdzie to inaczej. tu na babyboomowym kalkulatorze mam 3 dzień 14-go tygodnia. na tym od xatii - 3 dzień 13-go.
już nie sprawdzam na innych stronach. niech już babyboom i już zostanie i nic mi w głowie nie miesza. z resztą lekarz to potwierdza:tak:

A apropos lekarza to podkjęłam decyzje o zmianie prowadzącego. I nie tylko!Siedzę dziś od 3 godzin w necie i wszystko znalazłam. lekarza, położną i szpital. Ułożyłam plan idealny. teraz tylko wykonanie:-D

A Wy dziewczyny, już wiecie gdzie gdzie będziecie rodzić? Myślałyście już?
może ja jakaś nadgorliwa jestem....
 
a mi się w ogole okazało, że jestem w 12 tydzien 4 dzien ciazy. Wczoraj bylam w szpitalu na usg, bo sie przestraszyłam, że wody płodowe odeszły. Jutro będę mieć nowe foto dzidziusia, mam nadzieje, że dokładniejsze niż to, bo ide do mojego gina;) Wtedy wkleje do wlasciwego tematu:p
 

Załączniki

  • DSC00810.JPG
    DSC00810.JPG
    281,4 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie nowe mamusie :-) Wszystkim spokojnej ciąży.
Ja w sobotę miałam gości i wyobraźcie sobie w połowie imprezy zaczełam się czuć fatalnie, było mi słabo i niedobrze. Po rozmowie z kibelkiem było lepiej ale jak goście poszli to znowu się pochorowałam i tak przez pół nocy. Wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku i spałam. Żołądek mi doskwierał niesamowicie i dodatkowo bolały mnie wszystkie mięśnie. I zastanawiam się czy to było zatrucie pokarmowe czy może infekcja jelitowa. Jeśli tak to jestem ciekawa, jakie może mieć konsekwencje dla maluszka. Z tego co znalazłam w necie to niczym nie grozi ale teraz będę pewnie co jakis czas myślami wracać do tego wydarzenia. W końcu mój synuś w zeszłym tygodniu miał takie same objawy i stąd moja myśl o jelitówce. Ale dziś czuję się już rewelacyjnie jakby nigdy nic tylko jeszcze niespecjalnie mam apetyt.
Magoszatka - a dlaczego myślałaś ze Ci wody odeszły? Co powiedzieli w szpitalu?
 
Czesc dziewczyny
Ewela 83- Oj wspolczuje ci bardzo, moze porozmawiaj ze swoim GP i popros o zmiane poloznej.Ja rozniez mieszkam w UK i naprawde jestem zadowolona z opieki tutaj, oczywiscie tez bylo dla mnie zaskoczeniem ze nie ma tu "opieki ginekologicznej" ale zawsze jak jestem w Polsce zapisuje sie na wizyte u lekarza i jestem spokojniejsza.
Ja jak mialam spotkanie z polozna to wszytsko mi tlumaczyla ( mozliwosc znieczulenia, mozliwosci rodzenia w wodzie, w domu, trzymaja Cie w szpitalu po porodzie 12 godzin, co uwazam ze jest wspaniale)Mam nadzieje ze wkrotce zobaczysz swojego maluszka no i oczywiscie powodzenia z opieka lekarska ;-)
Okruszek.emi - nie ma za co.Wlasnie mialam pochwalic cie za piekny suwaczek:-p

Kasica i reszta chorowitek- wspolczuje wam dziewczynki:-(Ja polecam na gardelko syrop z cebuli no i gorace mleczko z maselkiem i czosnkiem.

Ozkane- witaj ponownie, trzymaj sie biedaku , mam nadzieje ze dolegliwosci wkrotce ci przejda.Trzymam kciukaski za lepsze samopoczucie;-)
Maju- ciesze sie ze jakos wam sie w koncu ulozy ,do grudnia juz nie daleko :-p.A tak z ciekawosci to planujecie z mezem kiedys powrot do Polski? czy chcecie narazie zostac w UK? aha i jeszcze jedno pytanko jakiego obywatelstwa jest martusia? bo my sie zastanawiamy co zrobic, tzn prawie podjelismy decyzje ze zarejestrujemy dzidzie w Ambasadzie Polskiej.
Magoszatka- ale super fotka, sliczna ta twoja fasolinka :D

Witam i pozdrawiam wszystkie nowe mamusie :-D

Buziaki dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
A Wy dziewczyny, już wiecie gdzie gdzie będziecie rodzić? Myślałyście już?
może ja jakaś nadgorliwa jestem....
Na 90% Karowa. Nie żebym jakoś specjalnie chciała - ale ja jestem "przypadkiem medycznym" a nie kobietą spodziewającą się dziecka i nigdzie indziej nie będą chcieli mnie przyjąć/wsadzą w karetkę i na sygnale zawiozą na Karową (chociażby to było 100 km od W-wy)/nie będą wiedzieli jak się zając mną i dzieckiem. Jeszcze jestem przed rozmową z ginką ze św. Zofii, ale po tym co usłyszałam gdzie indziej jakoś się specjalnie nie nastawiam... :no:
Pozdrówki Majóweczki ;-)
 
Tutaj jest fajny kalkulatorek, wszystko wylicza :
Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko


witam wzystkie nowe mamusie!!!! :-Dim nas wiecej tym zywszy watek:tak:
xatia wedlug tego kalkulatora to ja powinnam udzielac sie na czerwcu:-) bo wychodzi termin 2 czerwiec,ale ja miesiaczke mialam regolarna ,a w ciazy z Bartusiam mialam identyczne wyliczenia i w dniu porodu( 31 maj) o 7 rano odeszly mi wody:tak:wiec wierze poloznej:tak:
magoszatka czemu sadzilas ze odeszly Ci wody??? to bardzo jednoznaczne uczucie,jesli odchodza to sie to poprostu wie,ale w tak wczesnej ciazy moze swiadczyc tylko o jednym...
moze pomylilas to z uplawami???? przestraszylas sie ??? czy co??
 
Dziewczyny od wczoraj wieczorem nie boli gardło i prawie nie kaszle, czasem mi się coś kichnie - za to męczę się z katarem :baffled:, ale pomęczę się do środy w środę przyjmuje moja internistka. Jak narazie miałam tylko wczoraj tylko 37,5, ale od razu wzięłam apap tak jak lekarz kazał i już mam spokój ;-)
co prawda pije już któryś z kolei dzbanek wody z sokiem z malin i soku z cytryny - strasznie słodkie, ale co się nie robi aby przestać chrychać ;-)
 
reklama
Na 90% Karowa. Nie żebym jakoś specjalnie chciała - ale ja jestem "przypadkiem medycznym" a nie kobietą spodziewającą się dziecka i nigdzie indziej nie będą chcieli mnie przyjąć/wsadzą w karetkę i na sygnale zawiozą na Karową (chociażby to było 100 km od W-wy)/nie będą wiedzieli jak się zając mną i dzieckiem. Jeszcze jestem przed rozmową z ginką ze św. Zofii, ale po tym co usłyszałam gdzie indziej jakoś się specjalnie nie nastawiam... :no:
Pozdrówki Majóweczki ;-)

Rosea a dlaczego piszesz, że jesteś przypadkiem medycznym???

A Wy dziewczyny, już wiecie gdzie gdzie będziecie rodzić? Myślałyście już?
może ja jakaś nadgorliwa jestem....

Ja najprędzej bielański, wole rodzić tam gdzie już znają moją historie choroby i wiedzą czego mogą się spodziewać
 
Do góry