reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

witajcie kochane babeczki,
dłuuuuugo mnie nie było, mam nadzieję że nie zapomniałyście o mnie ;-)

Madzia, wątki założone przez Ciebie zawierają przydatne informacje, myślę że nie jedna doświadczona mamusia nie miała zielonego pojęcia o pewnych rzeczach

ortica to forum istnieje po to by forumowiczki wspierały się wzajemnie, a nie służy jak Ci się wydaje do obrażania kogoś, ze swojej strony tylko dodam iż współczuję Ci, że żyjesz w tak zacofanym kraju, badania w ciąży to podstawa, na forum jest wiele aniołkowych mamuś, doświadczonych przez życie... ale nie zrozumieją tego te które nie miały żadnej straty, życzę Tobie abyś takiego doświadczenia nie przeżyła, a jeśli nadal będziesz obrażać to zgłośimy to moderatora

dziewczyny, nie reagujcie na takie posty.... po kilku zglaszajcie do moderatora

filmiki.... obrzydliwe, mam nadzieję na cesarkę

wszystkim mamusiom wspaniale mkną do przodu suwaczki, aż sie sama buzia uśmiecha
szkoda tylko niektore z Was nie mogą beztrosko cieszyć sie dzidziusiami, tu mam na myśli sheeppy, mam nadzieję że wkrótce się do nas odezwie i przyniesie dobre wieści

ja w piątek idę na wizytę...
 
reklama
Guska35 co tam u ciebie? gdzie bylas jak Cie nie bylo:-p
Powodzenia w piatek, pewnie nie mozesz sie doczekac kiedy zobaczysz swoja fasoleczke?


Moniau- strasznie mi przykro kochana, mam nadzieje ze smutek przejdzie i szybko pojawi sie w twoim zyciu fasoleczka.Przesylam Ci fluidki^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
reklama
"dodam iż współczuję Ci, że żyjesz w tak zacofanym kraju, badania w ciąży to podstawa"

Guska35 - bardzo dobrze to ujełaś. Miałam szczęście żyć w tym kraju przez jakiś czas i właśnie tam pożegnałam się z moim Aniołkiem w 6 tygodniu.
Uważam, że każda kobieta powinna być świadoma tego co się z nią dzieje, co może się stać złego - również - bo to chyba bardziej uwrażliwia je na to, aby bardziej o siebie dbać, a tym samym o dziecko, które nosi w sobie.
 
Do góry