reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
:-) Witam wszystkich!!! Po wczorajszym USG nasze malenstwo ma juz
5.4 cm skacze jak szalone niestety jest za male aby stwierdzic jakiej
jest pluci... Ale mam lenia do wszystkiego a ranne wstawanie aby
odwiesc naszego synka do przedszkola jest straszne chyba bardziej
dla mnie niz dla malego...:-:)-:)-(
 
Justyna_O ciekawa jestem bardzo Twojej dzidzi! Moja też ma długi nosek, więc chętnie obejrze nosek Twojej :)

No zdejcie jest niestety srednio wyrazne:( ale widzialam noska jak robila zblizenia na buzke:) ale miejmy nadzieje ze w styczniu jak bede miala kolejna wizyte to bedzie widac wszystko wyraznej.

Plus dzis zrobili mi badania prenatalne, mierzyla dzidzie i pobrali mi krew.wyniki za 3 tyg.

zjadlam prawie 0,5 kg kapuchy kwaszonej i mam straszna ochote na rybe ze szpinakiem i sajgonki mmmmm

Ej madzia ale mi narobilas ochoty na kapusniak :) mniami, ja dzis serwuje zupe warzywna( u nas w domu mowi sie na nia smieciowka )
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny jesteście już pewnie po wstepnych badaniach. Ja dzisiaj odebrałam wszystkie wyniki (prócz toxoplazmozy) wszystko mam oki prócz:

żelazo 26,6 norma [6,6-26]
w moczu:
nabłonki płaskie -liczne
leukocyty 4-6
bakterie liczne

Do lekarza ide dopiero 30.10 więc jak któraś z was miała podobnie niech mi cos napisze.

Aha i nie wiem anty-HBs - 3,04 U/l ( nie wiem czy dobrze bo moja bratówka ma to jako ujemny wpisany)
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki ,przyszle mamusie!! a ja nigdy szczupla nie bylam. w poprzedniej ciazy ,tzn przed,schudlam bardzo duzo kg i w czasie ciazy organizm sobie odbil i dowalil mi 35kg!!!! teraz nie odchudzalam sie bo wiedzialam ze bedziemy sie starac i to juz 9 tydz a ja mam niecaly kg do przodu z czego baaardzo sie ciesze!!! nie chcem znowu wazyc ponad 100kg!!!a za dwa tyg mam pierwsze badanie tak jak Ty ewela-83 w trzecim miesiacu wszystko pierwszy raz.juz sie nie moge doczekac!!! bule w podbrzuszu mam szczegolnie jak sie nachodze:) ale to raczej normalne bo przeciesz macica rosnie i wiazadla sie rozciagaja!!a brzuszek tez jak siedze jest widoczny:)) pewnie jak u niektorych z Was od sadelka:)) chodz jak usiade to spodnie musze rozpinac:)
Sheeppy co u Ciebie???? odezwij sie!!!
 
Cześc dziś wróciłam ze szpitala badali mnie 5 dni. niestety beta wzrosła potem spadła jajo zmalało groził krwotok i wywołali poród potem zabieg . 9 tydzień. najgorzej psychicznie Badało mnie 5 lekarzy potem przy ostatnim zawołali jeszcze dwóch więc o pomyłce nie ma mowy. zatrzymało się gdzieś w okolicy 6 tygodnia. powiedzieli że to najprawdopodobniej błąd jakiś jak dzieliły się komórki że serduszko się nie wykształciło albo było z taką wadą że nie biło.strasznie się czuję ale trzeba się jakos pozbierac .czekali by jeszcze gdyby było ciałko żólte ale przy takiej becie musiało by być jak już spadła to byli pewni.
 
Cześc dziś wróciłam ze szpitala badali mnie 5 dni. niestety beta wzrosła potem spadła jajo zmalało groził krwotok i wywołali poród potem zabieg . 9 tydzień. najgorzej psychicznie Badało mnie 5 lekarzy potem przy ostatnim zawołali jeszcze dwóch więc o pomyłce nie ma mowy. zatrzymało się gdzieś w okolicy 6 tygodnia. powiedzieli że to najprawdopodobniej błąd jakiś jak dzieliły się komórki że serduszko się nie wykształciło albo było z taką wadą że nie biło.strasznie się czuję ale trzeba się jakos pozbierac .czekali by jeszcze gdyby było ciałko żólte ale przy takiej becie musiało by być jak już spadła to byli pewni.


strasznie Ci wspolczuje...ja mialam tak ostatnio...tylko dziecko zatrzymalo sie w 8 tyg...
wiem co czujesz ale odczekaj troszke i probuj dalej,to najleprze lekarstwo!!!!!!!!
 
Kasik30 bardzo współczuję, ale nie załamuj się, odczekaj i próbuj dalej. Ja też po przejściach (poronienia, pozamaciczna) i teraz jestem w 8 tygodniu i bardzo się boję takiej sytuacji, jak Twoja. Doszło do tego, że jak się za dobrze czuję, to już podejrzewam, że coś jest nie tak. Jutro idę do gina, więc będą świeże wieści. I tak w sumie żyję, od wizyty do wizyty... ech
Trzymaj się :)
 
reklama
Hej przyszłe mamusie majowe.

Jeżeli macie ochotę oddajcie na Rafałka swój jakże cenny głos ;-)
Śpię zdrowo

Potwierdzenie oddania głosu odbywa się drogą mailową, gdzie głosujący musi potwierdzić dodanie głosu na dane zdjęcie.

Głos można oddawać tylko raz dziennie.

Będę wdzięczna ogromnie, pozdrawiam ciepło. I życzę spokojnych 9 miesięcy.

Mama majowa 2007
 
Do góry