reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Madzia_Sighn - ale zazdroszcze braku mdlosci!!!!!!!Ja juz sie w sciany wgryzam powoli:wściekła/y:
Ja do sluchania fasolki mam jeszcze inne cudo,ktore wyslu****e podobno wszystkich odglosow i ma jeszcze jakies pare opcji(jak dla mnie troche bzdurnych typu mozliwosc puszczania fasolce muzyki,czy mikrofon do rozmow;-):-D)...ale dostalam w prezencie wiec sie nie skarze:-Djak znajde focie to pokaze:tak:
 
reklama
A ja czasami zazdroszczę Wam tych różnych dolegliwości. Ja nie mam żadnych! Żadnych wymiotów, mdłości, zgagi, bólów brzucha... Nic. Brzuch też taki jak zawsze. Czasami na prawdę nie chce mi się wierzyć, że jestem w ciąży, a wczoraj zaczął mi się 11 tydzień. Miłego dnia!
 
Katarzynak83 daj zanc jak juz bedziesz wiedziala
ja nie wytrzymalam i zapisalam sie dzis do ginekologa, trzese sie cala od rana, nie wiem czy kiedys sie tak denerwowalam, chyba przed obrona magisterki wygladalam lepiej... na sama mysl ze tam wejde to juz mi sie plakac chce, nie wiem dlaczego...
ostatnie 10 dni czulam sie jak w ciazy, calodniowe mdlosci i w ogole...a teraz nic trzeci dzien zero objawow.

dziewczyny trzymajcie kciuki zeby nasze Malenstwo bylo zdrowe...
 
Katarzynak83 daj zanc jak juz bedziesz wiedziala
ja nie wytrzymalam i zapisalam sie dzis do ginekologa, trzese sie cala od rana, nie wiem czy kiedys sie tak denerwowalam, chyba przed obrona magisterki wygladalam lepiej... na sama mysl ze tam wejde to juz mi sie plakac chce, nie wiem dlaczego...
ostatnie 10 dni czulam sie jak w ciazy, calodniowe mdlosci i w ogole...a teraz nic trzeci dzien zero objawow.

dziewczyny trzymajcie kciuki zeby nasze Malenstwo bylo zdrowe...
Kochana, zapisałaś sie na dziś?? Na ktora idziesz?
Na pewno bedzie dobrze, nie sugeruj sie brakiem objawów, choć wiem ze to trudne bo ja tez marudze ze cos malo mnie piersi bola ;-)
Rany, musi być dobrze!:sorry2:
 
Katarzynak ide na 14:20...
a Ty na ktora?
mnie juz piersi nie dola, zreszta bolay tlyko na pcozatku, teraz jakby mniejsze, maz mowi ze jestem przewrazliwiona, ale wiesz kobiety inaczej patrza na wszystko
on wie ze na 100% jest wszystko dorbze, mowi ze czuje to...
gdyby moja lekarka powiedziala mi inaczej wtedy przy wizycie to bym nie bala sie tak, nie panikowala, a ona byla zimna i oschla i taka co ma byc to bedzie....
ja wiem rozumiem, ze co ma byc to i tak bedzie, ale nie powinna mi odbierac nadziei i wiary...
powaznie zastanawiam sie nad zmiana lekarza...

misza - DZIEKUJE
nie przejmuj sie tym wszystkim, bedzie dobrze. Wiesz ze serduszko bije to najwazniejsze, 99% ciaz konczy sie urodzeniem dzidziusia wiec naprawde bedzie dobrze!!
no wiesz co za stara???? ja tez mam tyle :) 30-stke w grudniu mam i nie czuje sie wcale stara czy za stara! czuje sie na jakies 24 lata :)
 
Witajcie dziewczyny,
Dziękuje za wsparcie.
Niestety wyladowałam w szpitalu z ciążą obumarłą w 6 tygodniu.
Ale nie poddam sie. Bedę walczyć. Narazie czekam na wynik badania płodu. Z Wami niestety musze się pozeganć, bo za bardzo boli wchodzenie na to forum.
Trzymajcie się.

Ps. Widze ze moj nick byl w ogole nietrafiony, bo jaka "majóka08" przeciez ja miałam być mama majową ale 2009 :) Ale to szczegół. Mam nadzieję ze na rok 2009 i tak sie "załapię" z dzieciątkiem. Jeszcze raz pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny,
Dziękuje za wsparcie.
Niestety wyladowałam w szpitalu z ciążą obumarłą w 6 tygodniu.
Ale nie poddam sie. Bedę walczyć. Narazie czekam na wynik badania płodu. Z Wami niestety musze się pozeganć, bo za bardzo boli wchodzenie na to forum.
Trzymajcie się.

Ps. Widze ze moj nick byl w ogole nietrafiony, bo jaka "majóka08" przeciez ja miałam być mama majową ale 2009 :) Ale to szczegół. Mam nadzieję ze na rok 2009 i tak sie "załapię" z dzieciątkiem. Jeszcze raz pozdrawiam
Ja też w marcu proniłam w 6 tyg. ale się udało ponownie i jest narazie ok, choć boję się na każdym kroku ale staram sie być dobrej myśli. U ciebie też będzie ok. Trzymam mocno kciuki
 
reklama
majówka08 przytulam mocno, wierze, że nastepnym razem na pewno będzie dobrze

ja juz tez czekam na swoje usg z niecierpliwością jeszcze 10 dni...ale strasznie się boję z powodu braku jakichkolwiek objawów..normalnie psycha mi siądzie do tego czasu
 
Do góry