reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Alez mam zaleglosci :( Nie czytalam nic kilka dni, bo odwiedzili nas moi rodzice na tydzien :) Bardzo sie ciesza z maluszka :) Troche zwiedzamy, mama robi pyszne obiadki, zyc nie umierac :) Poza tym w koncu cos sie ruszylo jesli chodzi o lekarzy tutaj. JEstem w 10 tygodniu i dopiero na 23 pazdziernika mam pierwsza wizyte w szpitaliu i maja mi pobrac krew, na USG pewnie jeszcze bede musiala poczekac, masakra normalnie, ale coz, dobrze sie czuje, wiec mam nadzieje, ze wszystko w porzadku. Pedze troche poczytac.
 
LILIann - marze o tym krzyku :) zeby tlyko do czwartku do USG
i jak ktos tu pisal...jak mam mdlosci to zle, a jak nie mam to tragedia :) chyba cos w tym jest...

xantia - najwazniejsze ze do przodu :) a rodzice widac lubia rozpieszczac :) pozazdroscic!!! moi maja blisko i nawet nie rpzyjada na chwile...aaa szkoda slow
 
moniau! Wiesz my jestesmy w Irlandii juz ponad 2 lata i moi rodzice dopiero teraz wybrali sie pierwszy raz. A czasem jak sie jest blizej, to jest sie ciezej spotkac...
 
czesc jak wam niedziela mija??;-);-)
ja rano zdażyłam zaliczyć szpital. Od wczorajszego popołudnia mam ból w prawym boku tak jakby w talii. Całą noc prawie nie spałam a nad ranem ból przeniósł się do tyłu- w plecy:angry: Poszłam rano do szpitala, czekałam dwie godziny aż łaskawa pani doktor się zjawi i powiedziała, że to nerki żebym dużo piła i kupiła sobie jaieś tabletki SZOK:no::no: Dopiero pielęgniarki dały mi zastrzyk tabletki do domu i kazały isć zrobić badania ( wyniki mam o14 ) Teraz lerze ale dalej boli:-(
A najgorszejest to że wczoraj upławy zmieniły kolor na ciemniejszy:no: piersi nie bola- a pobolewały wcześniej i żadnych innych objawów:no::no::no::no:
 
Właśnie wróciłam ze szpitala z wynikami badań wszystko jest ok. więc to nie nerki:tak::tak::tak: ale nadal boli tylko teraz z przodu. Pielęgniarka która analizowała moje wyniki ( złota kobieta ) powiedziała żebym przyszła jutro przed 8 rano to załatwi mi wizyte u mojego lekarza.
moniau nie przejmuj się nie jesteś sama ja też czuje się jakbym w ciąży nie była tylko ten ból.........
 
U mnie niedziela super...tym bardziej ze od piatku zupelnie nie mam mdlosci hurrrra!!!! cycolki bola...odczuwam malusie skurcze macicy jak skrzydelka motylka (super bo powieksza sie. czyli all ok)... wczoraj sluchalismy stetoskopem serdunia maluszka i pika jak oszalale....
 
reklama
Do góry