reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

moniau, postaraj sie być dobrej myśli do czasu wizyty... wiem że to nie latwe ale trzeba jakoś to przetrzymać i nie zwariować... Ja ide jutro do lekarza, tez okropnie sie boje czy mały urosl czy bije serce... Wiem że teraz nic nie moge mu pomóc, po prostu trzeba o siebie dbać i być dobrej myśli!
Kochane przyszłe mamy, trzymam za Was kciuki aby Wasze maleństwa były zdrowe i żebyście mialy w sobie jak najwięcej spokoju! :tak:
 
reklama
pieknie to napisalas KATARZYNAK83, wszystkim mamusiom wytrwalosci i cierpliwosci!!!!
bo przeciesz bedzie dobrze!!!!
a i mam pytanko do Madzia_singh, kupiliscie taki stetoskop czy u lekarza sluchaliscie? bo chyba jestem zainteresowana kupnem tego aparaciku. Zawsze ,kazdego dnia mozna sobie posluchac i sprwdzic,no i uspokoic sie :))))
 
pieknie to napisalas KATARZYNAK83, wszystkim mamusiom wytrwalosci i cierpliwosci!!!!
bo przeciesz bedzie dobrze!!!!
a i mam pytanko do Madzia_singh, kupiliscie taki stetoskop czy u lekarza sluchaliscie? bo chyba jestem zainteresowana kupnem tego aparaciku. Zawsze ,kazdego dnia mozna sobie posluchac i sprwdzic,no i uspokoic sie :))))

kupilismy na allegro wpisz stetoskop i wyskoczy pelno produktow
 
Katarzynko ale Ci dorbze ze juz jutro idziesz, ja musze do czwartku czekac, choc nie wiem czy wytrzymam wiec mzoe pojde tez jutro do kogos innego, tu mi Sheeppe poleciala kogos i chyba skorzystam jutro. Masz racje Katarzynko...swieta racje !

Madzia dzieki ja chyba kupie takie cudenko do serduszka sluchania :)
 
ja tez myślałam nad kupnem stetoskopu, ale znając siebie słuchałabym co 5 minut czy wszystko jest ok, a jak tylko zaczęłoby bić nierówno albo ciszej to wpadałabym w panikę hehe:-) chyba niepotrzebne mi takie nerwy;-)
 
Alez mam zaleglosci :( Nie czytalam nic kilka dni, bo odwiedzili nas moi rodzice na tydzien :) Bardzo sie ciesza z maluszka :) Troche zwiedzamy, mama robi pyszne obiadki, zyc nie umierac :) Poza tym w koncu cos sie ruszylo jesli chodzi o lekarzy tutaj. JEstem w 10 tygodniu i dopiero na 23 pazdziernika mam pierwsza wizyte w szpitaliu i maja mi pobrac krew, na USG pewnie jeszcze bede musiala poczekac, masakra normalnie, ale coz, dobrze sie czuje, wiec mam nadzieje, ze wszystko w porzadku. Pedze troche poczytac.

Xatia,idz prywatnie! Strasznie daleko ten 23 pazdziernika! Ja bylam wlasnie w zeszlym tygodniu, pani dr mnie dokladnie, zrobila wywiad i USG. Sprzet miala super i nawet dostalismy dvd. Wraznia - bezcenne:tak:A fotke zalaczam :-)
 
reklama
Witajcie mamuski dawno z wami nie pisalam... Mam gosci jest u nas tesciowa przyjechala nas odwiedzic i zobaczyc jak sie czuje...
No 21 pazdziernika mam USG i bardzo sie ciesze zobacze jak mocno zmienila sie moja fasolka od ostatniego badania...
Mam niesamowite zaleglosci we wszystkim...
Ale od srody juz bede wolna...

P O Z D R A W I A M ! ! !:-)
 
Do góry