reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam wszystkie mamusie majowe

Mam nadzieje ze mnie pamietacie jeszcze, nie bylo nie kilka tygodni- wakacje w polsce, tak wiec nie bylo za bardzo czasu na siedzeniu na necie.Najlepsze to jest to ze zatrzymalam sie na 60 stronie a wy tu tyle napisalyscie ze z tydzien bede musiala siedziec i czytac:-pdlatego witam sie z wami i zabieram sie zaraz do lektury.Bo strasznie ciekawa jestem co u was.

Bylam na pierwszym usg-tak naprawde mialy to byc badania prenatalne ale okazalo sie ze jest jeszcze za wczesnie bo wg Usg jestem w 10 tyg 2 dzien dopiero.A badanie prenatalne mozna przeprowadzac dopiero od 11 tyg.
W kazdym razie dzidzia jest zdrowa, mierzy 27 mm i serducho wali jej jak szalone.
Jutro mam pierwsze spotkanie z polozna itd

Narazie sie zegnam
Pozdrawiam was wszytkie
Buzki
 
reklama
Harmonogram badań w czasie ciąży


4.png

4.png
 
Moniau, Ell, dziewczyny musicie być silne i jakoś to czekanie przetrawć... wiem ze niewiadoma jest najgorsza ale musimy dziewczyny sie trzymac :tak: Mi tez nie jest łatwo, cały czas sie trzese jak pomysle o dzisiejszym badaniu :szok: ale co ma byc to bedzie, nie mozemy sie dac zwaroiwac....
Wiem, że niektórzy lekarze sa tragiczni i niepotrzebnie strasza... (sama bylam ostatnio u takiego ktory powiedzial ze ciaza rozwija sie zle a potem powiedzial ze chyba jednak dobrze, w sumie to niewiadomo :baffled::nerd:)
Moniau, jeśli masz takiego lekarza to radze Ci abyś go szybko dla swojego zdrowa psychicznego zmieniła!!!! Ja tak zrobiłam i ten do ktorego teraz chodze ma zupelnie inne podejscie... oby miał dla mnie dobre wiadomości... Ide po pracy ok 16-17 ale do tego lekarza nie ma zapisów a ludzi jest tłum wiec nie wiadomo o ktorej sie dostane... byc moze dopiero jutro dam znac co i jak....Trzymajcie kciuki!
 
no ladnie z tymi badaniami to ja sie wybieram jutro, krew, cukier, wr mocz i grupa krwi. Ale coz zawsze lubilam biegac po lekarzach....moj lekarz widzial mnie srednio raz na 2 lata zawsze robil wielkie oczy ze nie odwiedzaam go tyle czasu:)
 
widzę że Madzia wertuje neta ale często bywa także tabelki sobie a życie sobie... ja badanie moczu mam np co wizytę zlecane i morfologie tez więc to nawet więcej wychodzi. Dobrze że przyszłe mamy starają się być świadome tego co się dzieje itd. Ale powiem wam że przestudiowanie przeze mnie podręczników medycznych w czasie pierwszej ciąży nie koniecznie pomogło czasami niewiedza i nieświadomość bywają błogosławieństwem. Ja w czasie porodu teoretycznie wiedziałam co i jak po prostu strasznie.... mogłam normalnie egzamin z położnictwa na studiach medycznych zdawać.... dlatego teraz staram się spokojnie do tego podchodzić (fakt faktem wiedza pozostała) ale....
 
Mi natomiast lekarz juz przy pierwszej ciazy powiedzial,ze nie zaleca szukania odpowiedzi na internecie czy w milionie poradnikow,bo kazdy odpowie inaczej i tylko bede sie bala non-stop.Wiadomo,jeden objaw ma tysiace powodow.... No i kazdy przypadek jest inny wiec nie mozna polegac na standardach. Polecil,zebym kupila jeden poradnik i sie tego trzymala, jesli juz musze cos takiego pod reka miec.Wiec wybralam: 'W oczekiwaniu na dziecko' W OCZEKIWANIU NA DZIECKO 2008 NOWA księgarnia Wwa (449673095) - Aukcje internetowe Allegro
i jest the best!!!!
Mam tez kolejne czesci i zawsze tam szukam pomocy i naprawde polecam....
 
reklama
Do góry