reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej Sheeppy ja brałam w pierwszej ciąży duphaston od 5 do 22 tyg ciąży teraz dostałam luteine dopochwowo i zobaczymy co będzie.... Podobno luteina w tabletkach doustnych jest o wiele tańsza i refundowana. Ale ja ze względu na wymioty nie moge brać. Zapytaj więc swojego gina o te tańsze tabletki.
Trzeba wierzyć że wszystko się jakoś ułoży.
 
reklama
Sheeppy-ja zeby w gole zajsc w ciaze bralam przez wiele miesiecy duphaston, sporo mi tego zostalo, coprawda mieszkam we Francji,ale moge Ci go podeslac, ja go nie wykorzystam tylko wyrzuce, a Tobie moze uratowac dzidzie, pisz na Pv jakies namiary do siebie to z mila checia Ci pomoge.

LILIanny-milo wiedziec, ze ktos tak jak ja dwa malenstwa nosi pod serduszkiem, faktycznie jest miedzy nami zaledwie kilka dni roznicy, a u mnie dwujajowe, dwuowodniowe i dwukosmowkowe :) ciekawa jestem jak te zabki zmieszcza sie w moim drobnym ciele.

Dziewczyny trzymam kciuki, zeby kazdej wszystko sie ulozylo, dbajcie o siebie ile sie da.

buziaczki
 
Majbelle bardzo bym chciala zeby moja ciaza byla tez dwukosmowkowa! Ja mam jednojajowa jednoowodniowa jednokosmowkowa, tzn ze moje dzieciaczki sa w "jednym worku", nic je nie dzieli i moga sobie wzajemnie duzo szkod narobic:-(. Taka ciaza zdarza sie zaledwie na 1% wszystkich blizniaczych i szanse na urodzenie zdrowych dzieci to tylko ok 30%:-(A taka ciaze rozwiazuje sie przez cc juz w 32 tc ze wzgledu na duze ryzyko dla maluchow. Ale mam cicha nadzieje na wielki cud, ze lekarz na nastepnej wizycie dopatrzy sie cienkiej blonki i powie ze to jednak dwuowodniowa. Jeju ile ja bym za to dala.

Pozdrawiam Was cieplo majoweczki kochane!!!
 
:-)czesc majowki ja dzis juz po wizycie u lekarza dostalam zwolnienie z pracy na 4 tygodnie... troszke szkoda bo nie mam pojecia co bede robila przez ten czas.... wiem ze musze odpoczywac ale nie znosze siedziec w jednym miejscu... Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy!!!!:-)
-----------------------------------
 
drogie mamusie mam pytanie, napiszcie mi prosze co mam zrobic? jestemw 6 tyg ciazy i juz meczy mnie katar! raczej nie katar a zatkany nos poprostu. w kazdej ciazy mam tai probloem ,ale teraz mieszkam w Irlandi i nie ma tu zednych kropli bezpiecznych dla kobiet w ciazy!!!
moze macie jakies sposoby na zatkany nos?ja nie wiem co mam juz robic,czy istnieje jakies uczulenie na ciaze?? uczulenie ktore objawia sie zatkanym nosem????
wszystkie mamuski serdecznie pozdrawiam!!!
 
drogie mamusie mam pytanie, napiszcie mi prosze co mam zrobic? jestemw 6 tyg ciazy i juz meczy mnie katar! raczej nie katar a zatkany nos poprostu. w kazdej ciazy mam tai probloem ,ale teraz mieszkam w Irlandi i nie ma tu zednych kropli bezpiecznych dla kobiet w ciazy!!!
moze macie jakies sposoby na zatkany nos?ja nie wiem co mam juz robic,czy istnieje jakies uczulenie na ciaze?? uczulenie ktore objawia sie zatkanym nosem????
wszystkie mamuski serdecznie pozdrawiam!!!
wiesz co ja wlasnie przechodzilam przeziebienie ale w zasadzie leczylam sie czosnkiem i syropem z cebuli...ale wlasnie przed chwila ktos w pracy powiedzial ze na zatkany nos mozna wachac czosnek (tzn trzymac przy nosie) :baffled: moze warto przetestowac... ja tak nie robilam wiec nie wiem czy dziala :confused:
 
LILIann przykro mi slyszec o twoich problemach i brak mi slow zeby cie pocieszyc, moze na II USG wszystko sie wyjasni i przyniesie ono dobre wiesci. trzymaj sie
 
reklama
Do góry